Canon PowerShot SX600 HS

PowerShot SX600 HS

„PowerShot SX600 HS“, kurio ploname, į kišenę telpančiame korpuse įtaisytas galingas 18 k. priartinimo mechanizmas, pasižymi visomis ypatybėmis, kurių reikia aukštos kokybės nuotraukoms bei vaizdo įrašams gauti, taip pat „Wi-Fi“ ryšio funkcija, leidžiančia juos bendrinti internete.

/Images/PowerShot_SX600_HS_Extra_tcm214-1107893.jpg

Pranašumai

 • Sutalpinkite į kadrą visus naudodami ypač plataus kampo objektyvą ir priartinkite tolimus objektus naudodami 18 k. optinio arba 36 k. „ZoomPlus“ priartinimo funkciją
 • Kompaktiškas, plonas ir patogus nešiotis, taigi niekad nepraleisite progos padaryti puikią nuotrauką
 • 16 MP HS sistema užtikrins prisiminimų vertą kokybę
 • Dėl vaizdo stabilizatoriaus ir išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcijos jokių susiliejusių nuotraukų ir vaizdo įrašų
 • „Wi-Fi“ ir NFC leidžia paprastai prisijungti prie išmaniojo telefono ir bendrinti medžiagą bendruomeniniuose tinkluose
 • Stulbinami „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai dėl optinio priartinimo funkcijos, HDMI-CEC jungties ir vaizdo įrašų mygtuko
 • Režimas „Smart Auto“ pasirūpins visomis fotoaparato nuostatomis, taigi tereikės nusitaikyti ir fotografuoti
 • Režimu „Creative Shot“ galėsite nesudėtingai suteikti kadrams meniškumo
 • Sukurkite dieną apibūdinantį vaizdo įrašą režimu „Hybrid Auto“

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PowerShot SX600 HS“ atidžiau

Atsidurkite arčiau


18 k. optinio ir 36 k. „ZoomPlus“ priartinimo funkcijos teikia galimybę atsidurti arčiau veiksmo bei įspūdingai detaliai fiksuoti net ir toli esančius objektus. Dėl 25 mm ypač plataus kampo objektyvo kadras aprėpia dar daugiau vaizdo, taigi padarysite puikių grupinių bei kraštovaizdžių nuotraukų.

Nuotraukos, kurias verta išsaugoti


Kadangi gražios nuotraukos yra tokios pat brangios, kaip ir jose užfiksuotos akimirkos, HS sistema suteiks joms pelnytą kokybę net ir fotografuojant prietemoje. Patikslintąjį DIGIC 4+ procesorių ir 16 megapikselių fone apšviečiamą CMOS jutiklį naudojanti HS sistema leidžia išgauti aiškias nuotraukas, kurių perteikiamos detalės, spalvos bei atmosfera yra tokios, kokias ir matote.

Ryškūs kadrai naudojant išmanųjį vaizdo stabilizatorių


Optinis vaizdo stabilizatorius ypač svarbus norint ryškių nuotraukų išgauti prietemoje arba naudojant visą priartinimo diapazoną. Šiame fotoaparate naudojama „Canon“ išmaniojo vaizdo stabilizatoriaus technologija automatiškai parenka tinkamiausią iš 8 galimų vaizdo stabilizatoriaus režimų ir taip užtikrina nuotraukų bei vaizdo įrašų aiškumą ir detalumą.

Visada būkite prisijungę


Parodykite pasauliui naujausias nuotraukas prijungę fotoaparatą prie išmaniojo telefono per „Wi-Fi“ ir NFC. Prisijungę galite išmaniuoju telefonu prie nuotraukų pridėti GPS žymas arba, naudodami nuotolinio fotografavimo funkciją, įtraukti į kadrą save. „Wi-Fi“ taip pat leidžia prisijungti prie spausdintuvų, kompiuterių bei kitų tam tinkamų įrenginių ir paprastai bendrinti bei kurti atsargines failų kopijas internete.

Režimas „Smart Auto“ (32 aplinkos tipai). „Hybrid Auto“


Režimas „Smart Auto“, aptinkantis aplinkos tipą ir parenkantis tinkamiausias nuostatas iš 32 galimų (21 filmuojant), teikia galimybę tiesiog nusitaikius ir nuspaudus mygtuką išgauti puikių nuotraukų bei vaizdo įrašų. Režimas „Hybrid Auto“ leidžia fotografuoti režimu „Smart Auto“, taip pat prieš kiekvieną nuotrauką įrašo 4 sekundžių siužetą ir visa tai sujungia į smagų HD raiškos (720p) filmuką.

Kurkite stulbinamus vaizdo įrašus


Įrašykite aukščiausios kokybės „Full HD“ (1080p) raiškos filmuotą medžiagą MP4 formatu. Išmanusis vaizdo stabilizatorius užtikrina vaizdo įrašų stabilumą net ir vaikštant ar filmuojant iš judančio automobilio, taigi galite sukurti išties įspūdingų filmų. Grįžę namo galite per HDMI-CEC jungtį peržiūrėti filmus ir valdyti jų atkūrimą per tinkamą raiškųjį televizorių (HDTV).

Režimas „Creative Shot“


Naudojant „Creative Shot“ būti originaliam visai paprasta. Tiesiog nufotografuokite kadrą, o fotoaparatas išanalizuos aplinką ir automatiškai pateiks penkis kūrybinius variantus bei nepakeistą pradinę nuotrauką – taip tas pats vaizdas nufotografuojamas įvairiais meniškais ir netikėtais būdais. Pasirinkite sau tinkamą filtrų kategoriją ir kurkite atvaizdus naudodami parankiausių kūrybinių filtrų rinkinį.

Pamatykite skirtumą


Puikaus matomumo dideliame, patvariame, kokybiškame (461 tūkst. taškų) „PureColor II G“ LCD ekrane galima visai paprastai naršyti meniu, lengvai kadruoti, peržiūrėti ir be keblumų bendrinti nuotraukas.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon PowerShot SX600 HS“, jo funkcijas ir pajėgumus.

18 k. itin galingo priartinimo funkcija ir ypač plataus kampo objektyvas

Priartinkite iki 36 k. išlaikydami puikią kokybę

Great low-light shots

Puikios nuotraukos esant silpnam apšvietimui

16MP_CMOS

16,0 megapikselio CMOS

Digic4 Plus

Galingas DIGIC apdorojimas

Steady shots in every situation

Stabilios nuotraukos ir filmai bet kokiose situacijose

Share and backup images wirelessly

Bendrinkite vaizdus ir kurkite jų atsargines kopijas belaidžiu ryšiu

NFC simplifies smartphone sharing

NFC jungtis supaprastina bendrinimą išmaniaisiais telefonais

6 nepakartojamos nuotraukos iš vieno kadro

Paprastas fotografavimas ir jungtinis filmukas

1080p movies

1080p vaizdo įrašai

Enhanced strength and visibility

Geresnės tvirtumo ir matomumo charakteristikos

Auto mode with 32-scene detection

Automatinis režimas su 32 vaizdų aptikimo funkcija

Taupykite energiją ir fotografuokite ilgiau

 • „PowerShot SX600 HS“
 • Naudotojo vadovo rinkinys
 • Akumuliatorius NB-6LH
 • Akumuliatoriaus įkroviklis CB-2LYE
 • Riešo dirželis WS-800
 • KS kabelis