EOS-1D X

Sujungus spartą ir vaizdo kokybę sukurtas „EOS-1D X“ – naujos profesionalams skirtų fotoaparatų kartos atstovas. Viso kadro 18 megapikselių (MP) jutiklis ir du DIGIC 5+ procesoriai nustato standartą, o iki 12 k./sek. fotografavimo sparta net jį pranoksta.

EOS-1D X

Pranašumai

  • 18,1 MP viso kadro CMOS jutiklis
  • Iki 12 ir 14 k./sek. didelės spartos režimu
  • ISO 100–51 200, iki H:204 800
  • 61 taško AF sistema
  • 100 000 pikselių RGB AE matavimo funkcija
  • „Full HD“ 1080p EOS filmai
  • Du DIGIC 5+ procesoriai
  • „Clear View II“ 8,11 cm (3,2 colio) 1 040 tūkst. taškų LCD ekranas
  • Eterneto prievadas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EOS-1D X

18,1 MP viso kadro CMOS jutiklis


„Canon“ 18,1 MP viso kadro CMOS jutiklis veikia neįtikėtinai puikiai ir sukuria didelės raiškos vaizdus beveik be triukšmo, kad ir kaip būtų tamsu. Viso kadro jutiklis užtikrina optimalius rezultatus naudojant plačiakampius objektyvus ir teikia daugiau lauko gylio valdymo galimybių. Vaizdo raiška viršija kokybę, kurios reikia pirmaujančioms fotostudijoms, dėl to šis fotoaparatas puikiai tinkamas, kai turite daryti ypač didelius spaudinius – iki A2 dydžio net ir apkarpius.

Labai spartus fotografavimas


Užfiksuokite kiekvieną veiksmo sekundę, pasitelkę iki 12 k./sek. nepertraukiamą fotografavimą, kuris paspartėja iki neįtikėtinų 14 k./sek., naudojant itin spartaus fotografavimo režimą, ir iki 180 didelių JPEG vaizdų (38 RAW) nepertraukiamas serijas.

Didžiulis ISO diapazonas


Išskirtinai platus ISO diapazonas – nuo 100 iki 51 200, išplečiamas iki neįtikėtino ISO 204 800 – suteikia galimybę fotografuoti visiškai nesustojant nuo ryškiausio apšvietimo sąlygų iki beveik visiškos tamsos.

61 taško AF sistema


Didelio tikslumo 61 taško AF sistema su 41 didelio jautrumo kryžminio tipo jutikliais sparčiai ir tiksliai sufokusuoja greitai judančius objektus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. 5 centriniai AF taškai yra dvigubi, kryžminio tipo, kad fokusavimas būtų tikslesnis.

Nuoseklus, tikslus matavimas


100 000 pikselių RGB AE matavimo sistema su specialiu DIGIC 4 procesoriumi matuoja ne tik šviesumą, bet ir spalvas, kad būtų užtikrinta labai tiksli ekspozicija ir gauti natūraliai atrodantys rezultatai net ir sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.

„Full HD“ EOS filmai


Filmuokite „Full HD“ (1080p) raiška, naudodami platų DSLR naudotojo pasirenkamų valdiklių asortimentą, įskaitant išlaikymo, kadravimo spartos, garso ir glaudinimo valdiklius. Dėl HDMI išvesties galima atkurti didelės raiškos filmuotą medžiagą ir vaizdus.

Du DIGIC 5+ procesoriai


Du naujausios kartos „Canon DIGIC 5+“ procesoriai iki šiol sparčiausiai ir pažangiausiai apdoroja vaizdą, kad būtų pasiekta geriausia klasėje vaizdo kokybė. 4 analoginiai-skaitmeniniai fotoaparato keitikliai teikia 14 bitų vaizdo apdorojimo funkciją, kuri leidžia išgauti tolydžius perėjimus tarp atspalvių ir natūraliai atrodančias spalvas, taip pat ir pažangiai mažinti triukšmą naudojant didesnius ISO greičius.

Didelis skystųjų kristalų ekranas (LCD) su antirefleksine danga


Didelės raiškos 1 040 tūkst. taškų 3,2 colio „Clear View II“ LCD ekrane galite lengvai ir tiksliai peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Labai patvari grūdinto stiklo struktūra su antirefleksine danga saugo nuo atspindžių net ir ryškiausioje saulės šviesoje.

Eterneto prievadas


Integruotas eterneto prievadas teikia galimybę greitai ir lengvai perkelti vaizdus tiesiai į kompiuterį, o per tinklą – klientams iš tiesiogiai vykstančių įvykių.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS-1D X“, jo funkcijas ir pajėgumus.

18.1 megapixel CMOS

18,1 megapikselio CMOS

Large sensor for maximum control over depth of field

Didelis jutiklis, leidžiantis tiksliausiai valdyti lauko gylį

High speed shooting

Spartusis fotografavimas

Great low light shots

Puikios nuotraukos prietemoje

Sharp images in all conditions

Ryškūs vaizdai bet kokiomis sąlygomis

Stunning 1080p movies

Stulbinami 1080p vaizdo įrašai

Powerful DIGIC processing

Galingas DIGIC apdorojimas

Create instant back up of images

Akimirksniu kurkite atsargines vaizdų kopijas

Large bright screen for clear viewing

Didelis ryškus ekranas, užtikrinantis vaizdo aiškumą

Keeping your sensor clean of dirt

Jutiklio apsauga nuo purvo

Creativly combine images

Sujunkite kelis kadrus į vieną vaizdą

Widest selection of Lenses

Didžiausias objektyvų pasirinkimas

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.