Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

Naudodami „MT-24EX Macro Twin Lite“ blykstę galėsite reguliuoti apšvietimą objektus fotografuodami iš visai arti. Ši blykstė, sukurta makrofotografijos specialistams, yra universali tiek apšvietimo krypties, tiek galios požiūriu.

Pranašumai

  • Eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema E-TTL II
  • Galios vienetų: 24
  • Gali veikti kaip belaidė pagrindinė blykstė
  • Dvi blykstės, kurios gali būti naudojamos vienu metu arba atskirai
  • Galimybė modeliuoti žybsnius
  • Tvirtinamos prie makroobjektyvo priekinės dalies, nors kiekvieną blykstes galima uždėti ir atskirai

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Automatinė eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema


Su visais EOS skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais suderinamoje dviguboje blykstėje „MT-24EX Macro Twin Lite“ įdiegta visiškai automatinė eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema, užtikrinanti tikslų ir pastovų šviesos kiekį fotografuojant bet kokiomis sąlygomis. Vienos ir kitos blykstės galios vienetų skaičius yra 12, todėl bendra dviejų blyksčių sistemos galia yra 24. Taip užtikrinama pakankama blykstės galia fotografuojant ypač artimus objektus.

Galios santykio reguliavimas


Siekdami meninių rezultatų galėsite abi blykstes valdyti vienu metu arba po veiną atskirai. Dėl galimybės abiejų blyksčių galios santykį regulioti šešių žingsnių diapazone galite kurti įvairius apšvietimo efektus.
Dėl apskrito objektyvo lizdo* abi blykstes galima sukti aplink objektyvą ir taip apšviesti fotografuojamą objektą iš šonų, viršaus ar apačios. Jei norite dar tiksliau nustatyti apšvietimo kryptį ar sukurti sudėtingą apšvietimą, nuimkite blyksčių sistemą nuo tvirtinimo žiedo ir naudokite jas atskirai.

Belaidė pagrindinė blykstė


Jei norite įjungti nuotolines „EX-Series Speedlites“ blykstes, naudokite belaidės pagrindinės blykstės funkciją. Reguliuodami trečią apšvietimo grupę, kurią sudaro viena ar kelios papildomos „Speedlite“ blykstės, galėsite veiksmingiau apšviesti kitas vaizdo sritis, pvz., foną.

Fokusavimo lemputės


Fotografuojant iš labai arti gali būti sunku sufokusuoti objektą. Blykstėse esanti fokusavimo lemputė apšviečia objektą, todėl lengviau fokusuoti rankiniu būdu.
Dėl dviejų skirtingų žybsnių modeliavimo nuostatų galite pasinaudoti lauko gylio peržiūros mygtuku ir atlikti kelis išankstinius blyksnius. Naudojant numatytąsias nuostatas suveikia abi lempos, kurių blyksniai yra atitinkamos galios, tada galima tiksliai numatyti vietas, kurios pateks į šešėlį.

Maitinimo šaltinis


Kadangi „MT-24EX“ blykstė maitinama 4 AA dydžio maitinimo elementų arba išorinio maitinimo elementų komplekto CP-E4, ji yra lengva ir patogi nešiotis. Dėl AA tipo maitinimo elementų blykstės įkrovimo trukmė labai trumpa, todėl tarp kadrų nereikia daryti pertraukos ir laukti, kol blykstė vėl bus įkrauta.

Pasirenkamosios funkcijos


Devynios pasirenkamos funkcijos leidžia pritaikyti „MT-24EX“ blykstę asmeniniams poreikiams.

* Norint naudoti su „EF 180mm f/3,5L Macro USM“ objektyvu reikalingas „Macro Lite Adaptor 72C“ adapteris, o su objektyvu „EF 100mm f/2,8L Macro IS USM“ – „Macro Lite Adaptor 67C“ adapteris.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Macro Twin Lite MT-24EX“, jo funkcijas ir pajėgumus.