Canon Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Blykstė „Canon Speedlite 320EX“ su belaidės pagalbinės įrangos technologija, atsispindinčios šviesos / pasukamąja galvute ir nuolatiniu LED šviesos šaltiniu, skirtu darbui su vaizdo įrašais, atveria naujų kūrybos galimybių fotografams, naudojantiems EOS fotoaparatus.

Pranašumai

  • Galios vienetų: 32 (m, ISO100)
  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas
  • Atsispindinčios šviesos pasukamoji blykstės galvutė, 24 ir 50 mm priartinimo nuostatos
  • Įtaisytoji LED filmavimo lemputė
  • Belaidė pagalbinė įranga teikia galimybę naudoti atskirą TTL blykstę
  • Nuotolinio atleidimo mygtukas
  • Spartus, tylus atsistatymas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Speedlite 320EX

Didelė galia, kompaktiškas dizainas


Nors lengva ir nešiojama, blykstė „Speedlite 320EX“ turi 32 galios vienetus (m, ISO 100), taigi pakankamai, kad apšviestų dideles erdves ir tolimus objektus.

Atsispindinčios šviesos, pasukamoji ir priartinanti blykstės galvutė


„Speedlite 320EX“ galvutę galima pakelti 90 laipsnių ir sukti į kairę ar dešinę, taigi, siekiant išgauti švelnesnį vaizdą be šešėlių, galima naudoti šviesos atsispindį nuo sienų ir lubų. Apšvietimo kampą galima pakeisti, kad jis atitiktų 24 ar 50 mm objektyvo regos lauko kampą.

Įtaisytoji LED filmavimo lemputė


Blykstėje „Speedlite 320EX“ įtaisytas nuolatinis LED šviesos šaltinis praverčia tiek filmuojant silpno apšvietimo sąlygomis, tiek fotografuojant.

Paprasta naudoti atskira blykstė


„Canon“ belaidės pagalbinės įrangos funkcijos užtikrina, kad „Speedlite 320EX“ bus taip pat paprasta naudoti atskirai, kaip ir prijungtą „hotshoe“ jungtimi – tai atveria begalę galimybių kūrybingai naudoti apšvietimą.

Nuotolinis fotografavimas


Naudodami nuotolinio atleidimo mygtuką, kuriuo fotoaparatas įjungiamas iš 5 m atstumo, ir kartu reguliuodami apšvietimą galite greitai ir paprastai išbandyti skirtingas padėtis.

Spartus ir tylus veikimas


„Speedlite 320EX“ maitinama keturių AA / LR6 maitinimo elementų ir po visiškos iškrovos ji tyliai atsistato vos per 2,3 sekundės.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Speedlite 320EX“, jo funkcijas ir pajėgumus.