Canon Speedlite 430EX II

Speedlite 430EX II

Naudodami galingą ir universalią blykstę „Speedlite 430EX II“, kurios galios vienetų skaičius buvo padidintas iki 43 ir kurią galima naudoti kaip papildomą belaidę blykstę, turinčią devynias pasirinktines funkcijas ir 24–105 mm spindulį, turėsite daug daugiau galimybių fotografuoti įvairiausiomis sąlygomis.

Pranašumai

  • Eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema E-TTL II
  • Galios vienetų: 43*
  • Gali būti naudojama kaip belaidė pagalbinė blykstė
  • 24–105 mm spindulio automatinio nustatymo galvutė ir 14 mm difuzijos plokštelė
  • Spartus ir tylus įkrovimas
  • Metalinė jungtis
  • 180 laipsnių pasisukantis blykstės tvirtinimo mechanizmas
  • Automatinio fokusavimo lemputė

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Speedlite 430EX II

Eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema E-TTL II


Nešiojamoji kompaktiška blykstė „Speedlite 430EX II“, kurios galios vienetų skaičius 43, puikiai tinka fotografuoti naudojant atsispindinčią šviesą ir teleobjektyvą. Automatinė eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema E-TTL II, naudojama su suderinamais fotoaparatais, užtikrina tikslų šviesos kiekį bet kokiomis sąlygomis, net tada, kai šviesa atsispindi nuo lubų ir sienų.
Blykstę naudojant rankiniu režimu, ekspoziciją galima nustatyti 1/3 žingsnio tikslumu, kai galia yra nuo 1/1 iki 1/64.

24–105 mm spindulio automatinio nustatymo mechanizmas


Naudojama su suderinamais EOS skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais, blykstė „Speedlite 430EX II“ automatiškai atpažįsta fotoaparato jutiklio dydį ir nustato tinkamiausią apšvietimo aprėptį. Taip sumažėja energijos sąnaudos, pailgėja akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė, blykstė įkraunama daugiau kartų.
24–105 mm spindulio automatinio nustatymo galvutė ir plataus kampo spindulį iki 14 mm praplečianti difuzijos plokštelė užtikrina tinkamą aprėptį įvairiomis sąlygomis.
Kadangi ši blykstė gali būti pasukama ir palenkiama, ji tinka fotografuoti atsispindinčioje šviesoje, todėl net ir naudojant vieną ant fotoaparato tvirtinamą blykstę sukuriamas daug švelnesnis apšvietimas.

Belaidė pagalbinė blykstė


„Speedlite 430EX II“ gali būti naudojama kaip belaidė pagalbinė blykstė, kuri veikia kartu su atitinkama pagrindine blykste. Dėl mažų matmenų ir galingo blyksnio ji gali būti naudojama kaip pagalbinė blykstė, kai reikia sukurti kilnojamąją studiją su keliomis blykstėmis.

Maitinimo šaltinis


„Speedlite 430EX II“ maitinama tik 4 AA dydžio elementų, yra lengva ir nedidelė, todėl ją nesunku visada nešiotis su savimi. Blykstės pakartotinio įkrovimo trukmė, palyginti su ankstesniais modeliais, sutrumpėjo apie 20 proc., o įkrovimo procesas vyksta tyliai, kad kuo mažiau būtų trikdomi baugštūs gyvūnai fotografuojant gamtos vaizdus.

Patvarumas


Dėl metalinės jungties ir greito atleidimo bei fiksavimo mechanizmo blykstę „Speedlite“ lengva ir patogu naudoti.

Blykstės valdymas


Kai blykstė naudojama su suderinamu fotoaparatu, visus blykstės valdymo aspektus, galios paramterus ir devynias pasirinktines funkcijas galima reguliuoti fotoaparato meniu**.

AF pagalbinis apšvietimas


„Speedlite 430EX II“, aprėpianti 1–9 fokusavimo taškus, naudoja infraraudonuosius spindulius, padedančius sufokusuoti norimą objektą ir užtikrinti kontrastą fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis.

* m/ISO 100 esant 105 mm.
** Tik naudojant suderinamus EOS fotoaparatus.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Speedlite 430EX II“, jo funkcijas ir pajėgumus.