EOS priedas

Canon Speedlite 430EX III-RT

Galinga ir patogi nešiotis blykstė su radijo dažniu veikiančiu paleidikliu.

Pranašumai

 • Galinga, tačiau pakankamai kompaktiška neštis bet kur

 • Paprasti valdikliai ir intuityvi sąsaja

 • Naudodami nuotolinę blykstę galite sukurti savo pageidaujamą atvaizdą

 • Darykite išvaizdžius portretus naudodami atšokančią šviesą

 • Integruojama su kitomis „Speedlite“ blykstėmis kaip EOS šeimos dalis

Ypatybės išsamiai

 • Galinga, tačiau pakankamai kompaktiška neštis bet kur

  Orientacinis skaičius 43 (m, ISO100) reiškia, kad galios pakaks daugumoje situacijų.„Speedlite 430EX III-RT“ sveria vos 295 g ir yra tik 113,8 mm ilgio, tad jai visada atsiras vietos jūsų krepšyje.Blykstė maitinama pridedamomis AA baterijomis, o panaudota visu galingumu atsistato vos per 3,2 s.

 • Paprasti valdikliai ir intuityvi sąsaja

  „Speedlite 430EX III-RT“ valdikliai panašūs į daugelio EOS fotoaparatų. Spartieji valdikliai leidžia pasiekti svarbiausias funkcijas, o valdymo ratukas – greitai reguliuoti parametrus. Fiksavimo jungiklis saugo, kad nepakeistumėte fotografavimo nuostatų netyčia. Prietemoje apšviečiamame LCD ekrane rodoma visa reikiama informacija apie nuostatas ir fotografavimo eigą.

 • Naudodami nuotolinę blykstę galite sukurti savo pageidaujamą atvaizdą

  „Speedlite 430EX III-RT“ blykstes galima naudoti ir atskirai nuo fotoaparato ir sustiprinti iš skirtingų pusių ateinančią šviesą.Naudojant paleidimą radijo bangomis „Speedlite 430EX III-RT“ blykstes galima valdyti iki 30 m atstumu ir nematant fotoaparato. Dėl to šias blykstes galima išdėstyti įvairesnėse vietose, taip sukuriant dar daugiau nuotaikų bei efektų.„Speedlite 430EX III-RT“ galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant ir optinį paleidimą, tad ji puikiai pritaps prie jūsų jau turimų blyksčių. Ją galima paleisti 10 m atstumu naudojant pasirinktinį „Speedlite“ siųstuvą ST-E2 arba kai kuriuose fotoaparatuose įtaisytą integruotą „Speedlite“ siųstuvą.Naudokite kelias blykstes suskirstę jas į grupes ir atskirai valdydami kiekvienos grupės maitinimą. Galima sukurti iki penkių grupių, kuriose gali būti daugiausia 15 blyksčių.

 • Darykite išvaizdžius portretus naudodami atšokančią šviesą

  Judinama blykstės galvutė leidžia šviesai atšokti nuo didelių paviršių kaip sienos ar lubos ir sukuria švelnų apšvietimą be šešėlių, puikiai tinkantį portretams.Naudojant įtaisytą reflektoriaus skydelį galima kurti žibančius šviesos šaltinius fotografuojamų žmonių akyse ir taip sugyvinti jų veido išraiškas.Pritaisę pridedamą atšokančios šviesos adapterį apšvietimą sušvelninsite dar labiau. Taip pat pridedamas spalvotas filtras, skirtas sušildyti blykstės skleidžiamos šviesos spalvos temperatūrą, kad ji būtų panašesnė į vidaus patalpų apšvietimo spalvą.„Speedlite 430EX III-RT“ gali priartinti blykstės šviesą, kad ji atitiktų naudojamo objektyvo vaizdo kampą.

 • Integruojama su kitomis „Speedlite“ blykstėmis kaip EOS šeimos dalis

  „Speedlite 430EX III-RT“ galite naudoti kelių blyksčių instaliacijose kartu su kitomis blykstėmis, pavyzdžiui „Speedlite 600EX-RT“.„Speedlite 430EX III-RT“ galite valdyti atskirai nuo fotoaparato naudodami blykstės paleidiklį (pavyzdžiui ST-E3-RT) arba EOS fotoaparate įtaisytą integruotą „Speedlite“ siųstuvą.

 • Dvigubas belaidis blykstės paleidimas

  „Speedlite 430EX III-RT“ galima paleisti atskirai nuo kameros naudojant radijo bangas arba optinį paleidimą, tad fotografams atsiveria daug galimybių. Naudojant radijo bangas, blykstes galima statyti iki 30 m atstumu nuo fotoaparato ir nebūtina jas tiesiogiai matyti. Tai leidžia statyti blykstes daug įvairesnėse vietose, pavyzdžiui, už lango fotografuojant kambaryje. Optinio paleidimo funkcija leidžia EOS fotoaparatais su įtaisytu integruotu „Speedlite“ siųstuvu (pvz., „EOS 760D“, „EOS 70D“ ir „EOS 7D Mark II“) paleisti blykstę „Speedlite 430EX III-RT“ iki 10 m atstumu nenaudojant jokios papildomos įrangos.