Canon Speedlite 600EX-RT

Speedlite 600EX-RT

Galinga blykstė, skirta naudoti su fotoaparatu ir atskirai. Naudojant įtaisytą suveikimo radijo ryšiu funkciją galima valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu iki 30 m atstumu.

Pranašumai

  • Suveikimas radijo ryšiu atsitraukus iki 30 m atstumu
  • Galimybė kartu naudoti iki 15 įrenginių
  • Įtaisytasis optinis paleidiklis
  • Nuotolinis fotoaparato suveikimas
  • Atšokimo ir apsisukimo valdymas su 20–200 mm mastelio keitimo galvute
  • Orientacinis skaičius – 60 (m, ISO 100, esant 200 mm)
  • Baltos spalvos balanso koregavimo filtrai
  • Greitas, tylus įkrovimas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Speedlite 600EX-RT

Suveikimas radijo ryšiu dideliu atstumu


Į „Speedlite 600EX-RT“ įtaisytas radijo ryšiu veikiantis paleidiklis, teikiantis galimybę net fotografuojant už kampų naudoti patikimą nuotolinę blykstę iki 30 m atstumu. Galimi 15 dažnių kanalų: tiesiog pasirinkite veikiantį geriausiai ten, kur fotografuojate.

Apšvietimas keliomis blykstėmis


Kurkite įspūdingas nuotraukas keliomis blykstėmis kartu naudodami iki 15 „Speedlite 600EX-RT“ įrenginių – tai puikiai tinka fotografuojant didelius objektus, interjerus ar portretus. Blykstes galima priskirti vienai iš trijų grupių (iki penkių blyksčių vienoje grupėje, kai naudojama suveikimo radijo ryšiu funkcija), kurias galima valdyti atskirai arba visas kartu.

E-TTL II galios matavimo algoritmas


Ar naudotumėte „Speedlite 600EX-RT“, pritvirtintą prie fotoaparato, ar atskirai, „Canon“ E-TTL II blykstės galios matavimo funkcija kaskart užtikrins tikslią ekspoziciją.

Nuotolinis fotoaparato suveikimas


Padėkite EOS fotoapratą į pageidaujamą vietą ir, atsitraukę iki 30 m atstumu, paleiskite jį naudodami „Speedlite 600EX-RT“. Tiesiog įtaisykite fotoaparate „Speedlite“ siųstuvo ST-E3-RT paleidiklį radijo ryšiu arba antrą „Speedlite 600EX-RT“ blykstę ir mėgaukitės įspūdingus efektus kuriančia regos taškų kaita. Fotografuojant sinchroniškai vienu metu gali suveikti iki 15 fotoaparatų.

Kūrybiški blykstės naudojimo režimai


Dėl didelės spartos blykstės sinchronizavimo funkcijos „Speedlite 600EX-RT“ gali veikti bet esant bet kokiam išlaikymui, todėl galite naudoti blykstę su šešėlių užpildymo funkcija saulėtomis dienomis. Arba kodėl nepabandžius išgauti specialių apšvietimo efektų naudojant antrosios užuolaidėlės funkciją arba stroboskopinę blykstę?

Spartus, galingas veikimas


„Speedlite 600EX-RT“ orientacinis skaičius yra 60 (ISO 100, m), taigi ji pakankamai galinga apšviesti dideles erdves, net jei šviesa atšoka nuo sienų ir lubų. Keturi AA/LR6 maitinimo elementai leidžia tyliai įkrauti blykstę vos per 0,1 sek.

Atšokimo, apsisukimo ir mastelio keitimo funkcijos


Jei reikia švelnesnio portretinio apšvietimo, nukreipkite „Speedlite 600EX-RT“ blykstės galvutę aukštyn ar į šoną, kad šviesa atšoktų nuo lubų ar sienų. Mastelio keitimo galvutė leidžia aprėpties kampą pritaikyti prie naudojamo objektyvo ir taip išnaudoti blykstės teikiamas galimybes

Profesionalų lygmens funkcijos, intuityvus dizainas


„Speedlite 600EX-RT“ nuo nepalankių lauko sąlygų apsaugota taip pat, kaip „Canon“ profesionalų skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai EOS-1D X ir turi didelį apšviestą taškinės matricos LCD ekraną, užtikrinantį greitą ir paprastą valdymą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Speedlite 600EX-RT“, jo funkcijas ir pajėgumus.