Canon Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II-RT

Blykstė „Speedlite 600EX II-RT“ yra sukurta fotografavimui didele kadrų sparta ir puikiai veikia net sudėtingiausiomis sąlygomis. Ši blykstė naudojama atskirai nuo fotoaparato arba ant kontaktinės jungties, todėl suteikia galimybę visiškai kontroliuoti apšvietimą.

Pranašumai

 • Fotografuokite sparčiau ir ilgiau
 • Patikimas veikimas nuo fotoaparato ir šalia jo
 • Kūrybiškas apšvietimas šalia fotoaparato bet kuria kryptimi, naudojant belaidį valdymą radijo bangomis
 • Galingas veikimas su 60 orientaciniu skaičiumi (m, ISO100)
 • Paprasta naudoti su intuityviais valdikliais ir informacijos ekranu

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Speedlite 600EX II-RT

Fotografuokite sparčiau ir ilgiau


Blykstė „Speedlite 600EX II-RT“ užtikrina bekompromisį našumą, todėl yra ideali fotoaparato „EOS-1D X Mark II“ palydovė. Be pertraukų blykstelėkite net 50 proc. daugiau kartų (palyginti su „Speedlite 600EX-RT“), o pridėję baterijų paketą CP-E4N galėsite blykste naudotis ir dar ilgiau.

Patikimas veikimas nuo fotoaparato ir šalia jo


Dėl pagerinto blykstės valdymo algoritmo išvengiama perkaitimo, o sparčiosios blykstės funkcija leidžia „Speedlite 600EX II-RT“ blykstelėti net tada, kai ji nėra iki galo įkrauta, todėl nebeteks gailėtis praleistų išskirtinių akimirkų. Artinimo ir šviesos sklaidytuvo galvutė užtikrina, kad blykstės aprėptis atitiktų naudojamą objektyvą ir šviesa galėtų atsispindėti nuo sienų ir lubų, sukurdama natūralesnį rezultatą. „Speedlite 600EX II-RT“ yra apsaugota nuo aplinkos poveikio tiek pat kiek „EOS-1D X Mark II“, todėl galima fotografuoti net ir sudėtingomis sąlygomis.

Apšvietimui sušvelninti pridedamas šviesos sklaidytuvo adapteris, kuris tinka fotografuojant portretus, taip pat pridedami spalvoti filtrai, kurie padeda subalansuoti blykstę ir natūralų apšvietimą.

Kūrybiškas apšvietimas atskirai nuo fotoaparato bet kokia kryptimi


Imituokite šviesą bet kuria kryptimi, į atitinkamą vietą padėdami nuo fotoaparato nuimtą blykstę „Speedlite 600EX II-RT“. Ja galite blykstelėti iki 30 m atstumu, naudodami įtaisytą radijo bangų arba optinio signalo valdymą ir pasirenkamą belaidį paleidiklį – „Speedlite“ siųstuvą ST-E3-RT. Kartu galima naudoti kelias blykstes „Speedlite 600EX II-RT“ (pavieniui arba grupėmis), taip pat jas galima derinti su kitomis „Canon“ blykstėmis, pvz., „Speedlite 430EX III-RT“.

Galingas veikimas su 60 orientaciniu skaičiumi (m, ISO100)


„Speedlite 600EX II-RT“ turi daug galios, tad niekad neliksite nusivylę. Ji idealiai tinka didesnėms erdvėms apšviesti ir norint, kad šviesa atšoktų nuo sienų ir lubų ir būtų sukurtas švelnesnis ir natūralesnis rezultatas. Su pridedamu šviesos sklaidytuvo adapteriu blykstės šviesa sušvelninama dar labiau. Įrenginys tyliai įsikrauna vos per 3,3 sek., o su pasirenkamu CP-E4N baterijų paketu šis laikas dar labiau sutrumpėja.

Paprasta naudoti su intuityviais valdikliais ir informatyviu ekranu


Pritaikomu valdymo ratuku galima greitai pakoreguoti nustatymus, kai dirbama įtemptomis sąlygomis, o dideliame apšviestame ekrane akimirksniu matyti susijusi fotografavimo informacija. Visų belaidžių blyksčių įkrovimo būsena rodoma pagrindinio „Speedlite 600EX II-RT“ įrenginio ekrane.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Speedlite 600EX II-RT“, jo funkcijas ir pajėgumus.

 • „Speedlite 600EX II-RT“
 • Šviesos sklaidytuvo adapteris SBA-E3
 • Spalvotas filtras SCF-E3OR1
 • Spalvotas filtras SCF-E3OR2
 • Ministovas
 • Minkštas dėklas

Reviews

Click below to leave your review for the Speedlite 600EX II-RT