Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

ST-E2 yra specialus infraraudonųjų spindulių siųstuvas dviem nuotolinėms belaidėms papildomoms „Speedlite“ blykstėms valdyti. Esant menkam apšvietimui jis taip pat veikia kaip fokusavimo lemputė.

Pranašumai

  • Blykstės reguliavimo sistema E-TTL II
  • Dviejų blyksčių grupių galios santykio reguliavimas
  • Spartus sinchronizavimas
  • Iki 10 m, kai fotografuojama lauke
  • Automatinio fokusavimo lemputė

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Blykstės reguliavimo sistema E-TTL II


Kartu su automatine eksponavimo reikšmių apskaičiavimo sistema E-TTL II belaidis siųstuvas ST-E2 užtikrina tikslų ir pastovų šviesos kiekį fotografuojant bet kokiomis aplinkybėmis. Norint pagerinti apšvietimo valdymą sudėtingomis apšvietimo sąlygomis galima naudoti ekspozicijos kompensavimą.

Galios santykio reguliavimas


Dėl galimybės valdyti dviejų blyksčių grupių sukuriamą apšvietimą galite kurti įvairius apšvietimo efektus. Tokį valdymą užtikrina siųstuvo ST-E2 galios santykio valdymo funkcija. Dviejų „Speedlite“ blyksčių grupių galios santykio reguliavimas nuo 1:8 iki 8:1 leidžia sukurti įvairiausius efektus.

Spartusis sinchronizavimas


Naudojant itin sparčios sinchronizacijos blykstę sinchronizavimo su užrakto įrenginiu greitis bus didesnis už maksimalų blykstės sinchronizavimo su fotoaparatu greitį. Tačiau ir toliau galėsite fotografuoti esant ryškiai dienos šviesai ir didelėms diafragmos reikšmėms, taigi naudoti spartesnius aukščiausios klasės objektyvus.

Reguliavimo diapazonas


Jei fotografuojama patalpose, atstumas, kuriuo ST-E2 siųstuvas veikia, yra 12–15 m. Jei fotografuojama lauke, atstumas yra 8–10 m.

Automatinio fokusavimo lemputė


Fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis siųstuvą ST-E2 galima naudoti kaip fokusavimą palengvinančią lemputę, kai reikia didelio ryškumo. Ši lemputė padeda fokusuoti ir aprėpia visus EOS fotoaparatu fokusuojamus taškus.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Speedlite Transmitter ST-E2“, jo funkcijas ir pajėgumus.