Canon EOS C300 Mark II

Įrenginys, keičiantis kūrybinių filmų žaidimo taisykles

Patvari, galinga ir paprasta naudoti! Modelis „EOS C300 Mark II“ fiksuoja stulbinamus 4K / „Full HD“ vaizdo įrašus su neįtikėtinu 15 padalų dinaminiu diapazonu, išorine RAW išvestimi ir „Canon Log2“, kad padėtų jums įgyvendinti savo kūrybinę viziją.

0%

  Pristatome „EOS C300 Mark II“

  Fiksuokite ir matykite naujo lygio vaizdo kokybę

  capture and see

  Filmuokite aukščiausios kokybės didelės raiškos vaizdus

  Su specialiai vaizdo įrašymui skirtu patobulintu 8,85 MP „Super 35 mm“ „Canon“ CMOS jutikliu galite kurti aukščiausios kokybės didelės raiškos vaizdus, kurie pasižymi dideliu jautrumu, mažu triukšmu ir išskirtinai ryškiomis detalėmis.

  Full control

  capture and see

  Labai universalus XF-AVC kodekas

  Mėgaukitės daugybe įvairių aukštos kokybės kūrybinio filmavimo parinkčių, kurias naudoti įgalina itin įvairiapusiška koduotė XF-AVC H.264. Filmuokite stulbinančius 4K vaizdo įrašus iki 410 Mb/s / 10 bitų sparta ir lengvai integruokite juos į esamas 4K darbų eigas; paprastai pasirinkite tokį raiškos ir kodeko tipo derinį, kuris geriausiai tinka jūsų produkcijai.

  Pažangus „Full HD“ vaizdo apdorojimas

  Didelio dažnio signalo pavyzdžio ėmimo HD apdorojimas – tai pažangus spalvinės rekonstrukcijos algoritmas vaizdų apdorojimui, kurį pasitelkus efektyviai panaudojamos gausios 4K vaizdų fiksavimo galios įrašant „Full HD“ vaizdo įrašus. Kamera fiksuoja 4K vaizdą, RGB kanalai išskiriami į tris atskirus 8 megapikselių 4K signalus, tada 4K RGB signalai padauginami ir viduje pagal skalę sumažinami iki „Full HD“ (1920 x 1080) signalo. Taip pagerinama suvokiama raiška ir galite įrašyti žymiai aiškesnį „Full HD“ vaizdą.

  bayer

  Didelio dinaminio diapazono vaizdai su „Canon Log3“*, „Log2“, „Log“ ir „Wide DR Gamma“

  hdr tab hdr tab

  „Canon Log Gamma“ kreivės

  Canon log
  eos c300

  „Canon Log“

  Originali „Canon Log“ nuostata yra įdiegta visose „Cinema EOS“ serijos vaizdo kamerose. Su ja pasiekiamas iki 12 padalų dinaminis diapazonas ir gaunami puikūs rezultatai su palyginti paprastu gradavimu

  „Canon Log 2“

  „Canon Log 2“ padidina dinaminį diapazoną iki 15 padalų. Ši kreivė yra itin suderinama su įprastiniais „Cineon“ procesais dėl maksimalaus gradavimo lankstumo ir visų pirma tinka detalėms šešėliuose išlaikyti.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  „Canon Log 3“

  „Canon Log 3“ išplečia dinaminį diapazoną iki 14 padalų ir pasižymi panašiomis lengvo gradavimo savybėmis kaip ir originalusis „Canon Log“, tačiau išsaugo daugiau detalių ryškiuose elementuose

  * Gali reikėti aparatinės įrangos naujovinimo.

  Išplėsta apdorojimo galia su „Dual DIGIC DV5“

  Naudojant „Canon“ procesorius „Dual DIGIC DV5“, modelis „EOS C300 Mark II“ pasižymi žymiai platesniais apdorojimo gebėjimais, nei jo pirmtakai: galima įrašyti didelės bitų spartos 4K filmus, taip pat palaikoma „Canon Log2 Gamma“ is daugelis kitų esminių kameros funkcijų.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Tiksliau fiksuokite judančius objektus

  Dėl žymiai sutrumpinto jutiklio rodmenų ėmimo greičio gaunamas dar mažesnis slenkančio užrakto iškraipymas, todėl net judantys objektai geriau išlaiko savo realią formą.

  Patobulinkite vaizdą

  Pasirenkamas EVF-V70 vaizdo ieškiklis suteikia išskirtinę vaizdo kokybę ir plačią spalvų gamą 1920x1080 pikselių OLED ekrane, todėl puikiai tinka svarbiems 4K projektams. Didinimo režimas yra vertingas vykdant itin svarbų fokusavimą, o dryžiai padeda sutvarkyti ekspoziciją.

  Su keturiais priskiriamais mygtukais ir instinktyviai valdoma meniu svirtele visa kontrolė yra jūsų rankose, todėl galite skirti visą dėmesį siužetui priešais jus.

  eos c700 evf

  Paprasta įgyvendinti savo kūrybines vizijas

  EOS C300 Mark II

  Įrašinėkite stulbinančius 4K atvaizdus tiesiai į kamerą

  Galite vienu metu įrašyti stulbinamai didele sparta 4K / UHD vaizdus iki 410 mb/s / 10 bitų sparta į dvi vidines „CFast 2.0™“ atminties korteles, kuriose naudojamas VPG130 standartas, garantuojantis nuolatinę bent 130 Mb/s įrašymo spartą.* Efektyviam procesui 2K tarpinius failus galima saugoti SD kortelėje ir išvesti 4K RAW įrašus į išorinius įrenginius. Išnaudokite didžiules 4K vaizdo įrašymo galimybes „Full HD“ formatu ir pasiekite aukštesnės kokybės, žymiai švaresnių rezultatų padedant perteklinės diskretizacijos HD apdorojimui.

  * Gali reikėti aparatinės įrangos atnaujinimo Daugiau…

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.

  Automatinės funkcijos: tiesiog imkite ir filmuokite!

  Dėl modelio „EOS C300 Mark II“ inovatyvių automatinių funkcijų galite susitelkti į veiksmą. Tarp šių funkcijų yra 80 % vertikalios ir 80 % horizontalios jutiklio aprėpties „Dual Pixel CMOS AF“, veidų aptikimo AF (naudojant tam pritaikytus objektyvus) ir automatinis baltos spalvos balansas, tad niekada nepraleisite svarbiausio kadro. Naudodami išplėstinio AF funkciją galite pasirinkti AF greitį (naudojant tam pritaikytus objektyvus), o AF objektų sekimo charakteristikos užtikrina, kad fokusavimas būtų natūralesnis.

  Užtikrintai filmuokite bet kokioje šviesoje

  Padedant didesnį jautrumą ir neprilygstamą kokybę prietemoje užtikrinančiam dideliam ISO diapazonui (iki ISO 102 400) galite filmuoti bet kur ir kurti mažai triukšmo turinčią medžiagą įvairiomis sudėtingomis aplinkybėmis. Įtaisyti ND filtrai suteikia galimybę naudoti papildomas 10 ekspozicijos valdymo padalų (išplėtimo režimu) esant ryškiai šviesai arba prireikus plačios diafragmos.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Aukštos kokybės garsas, geresnis nei CD

  „EOS C300 Mark II“ pritaikyta naudoti LPCM 24 bitų/48 kHz garsą, tad užtikrina aukštesnę nei CD garso kokybę. Ji turi 4 įvesties kanalus – mikrofono lizdą, vidinį mono mikrofoną ir du XLR terminalus, kurie leidžia pasirinkti kelis garso šaltinius ir juos jungiant įrašyti atmosferinį pojūtį teikiantį garsą.

  Didžiulis keičiamų objektyvų pasirinkimas, EF ir PL tvirtinimo žiedai

  Daugiau nei 90 šiuo metu „Canon“ siūlomų keičiamų EF ir „EF Cinema“ objektyvų padės jums išplėsti kūrybinį akiratį. Kamera pritaikyta naudoti „Servo zoom“ funkciją, tad galėsite filmuoti dar įvairiapusiškiau. Kameros EF objektyvo tvirtinimo žiedą galima pakeisti į EF tvirtinimo žiedą su „Cinema Lock“ arba į PL tvirtinimo žiedą ir atgal „Canon“ patvirtintuose techninės priežiūros centruose.

  EOS C300 Mark II

  Sklandžiai integruokite į preofesionalų darbų eigas

  Naujasis XF-AVC formatas paprastai integracijai

  Naujai sukurtas failų formatas XF-AVC 4K paprastai integruojamas į esamas darbų eigas, o 2K ar „Full HD Proxy“ failai tuo pačiu metu įrašomi į SD kortelę tuo pačiu formatu – taip baigiamasis apdorojimas tampa dr efektyvesnis.

  Platus spalvų gamų pasirinkimas

  „EOS C300 Mark II“ turi įvairių jūsų darbų eigai ir galutinei išvesties terpei tiksiančių spalvų gamų, įskaitant BT.2020, „Canon Cinema Gamut“ ir DCI-P3.

  Vaizdo įrašų galerija

  EOS C300 Mark II

  „Canon“ fotosesija

  Miuncheno miesto banglentininkų filmavimas

  Būkite įkvėpti

  Techniniai duomenys

  4K

  2K

  „Full HD1080“

  Dvigubas DIGIC DV5

  Dvigubų pikselių CMOS AF

  XF AFC

  XF AVC 422

  „Wide DR Gamma“

  „CFast 2.0“

  Didelio dažnio signalo pavyzdžio ėmimas

  Veidų aptikimo technologija

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.
  Kas yra viduje?

  Rekomenduojame jums