SELPHY CP810

SELPHY CP810 leidžia nuotraukas lengvai paversti gražiais ilgalaikiais spaudiniais. Mažas, stilingas, nešiojamasis, su atlenkiamu skystųjų kristalų ekranu ir lengvai naudojama sąsaja ­– juo galima spausdinti bet kur ir trumpiau nei minutę.

Pranašumai

  • Stilingas ir labai kompaktiškas nuotraukų spausdintuvas
  • Sparčiai spausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai
  • 6,8 cm atlenkiamasis skystųjų kristalų ekranas
  • Spausdinkite iš atminties kortelių, fotoaparatų ir USB atmintinių
  • Dokumentų nuotraukų spausdinimas
  • Spaudinių dydžių diapazonas
  • Automatinis vaizdo gerinimas
  • Ilgalaikiai spaudiniai
  • Pasirinktinė baterija
  • SELPHY nuotraukų spausdinimo programinė įranga

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon SELPHY CP810“ atidžiau

Stilingas, ypač kompaktiškas nuotraukų spausdintuvas


SELPHY CP810 nuotraukų spausdintuvas yra patrauklaus dizaino, taupo vietą ir idealiai tinka naudoti namuose.

Sparčiai išspausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai


Kiekvienas naudotojas greičiau nei per minutę gali išspausdinti profesionalų kokybės nuotraukų ­– tereikia paspausti mygtuką. Dažų sodrinimo technologija leidžia išgauti nuostabias spalvas ir tolygų perėjimą, tad galite be vargo ir nieko nelaukę spausdinti ir gauti laboratorijos kokybės spaudinius. Pavyzdžiui, atviruko dydžio spaudinys gaunamas apytiksliai per 46 sekundes.

6,8 cm atlenkiamasis skystųjų kristalų ekranas


Patogus dizainas su 6,8 cm skystųjų kristalų atlenkiamuoju ekranu ­pritaikytas lengvai naudoti ir peržiūrėti. Ekrane 13 kalbųp ateikiamos instrukcijos lengvai vykdomos.

Spausdinkite iš atminties kortelių, fotoaparatų ir USB atmintinių


Jei norite greitai išspausdinti, tiesiog prijunkite su „PictBridge“ derantį fotoaparatą prie spausdintuvo arba įstumkite atminties kortelę į įtaisytąjį kortelių skaitytuvą, derantį su daugeliu atminties kortelių, įskaitant SDXC. Kad būtų dar patogiau, galite spausdinti tiesiai iš USB atmintinių.

Dokumentų nuotraukų spausdinimas


Asmeninio ar profesinio naudojimo reikmėms „ID Photo Print“ leidžia sukurti ir spausdinti standartinio arba nustatomo dydžio dokumentų nuotraukas. Tokio paties arba kitokio dydžio lapuose galite spausdinti po kelias dokumentų nuotraukas.

Spaudinių dydžių diapazonas


SELPHY CP810 teikia daug įvairių būdų dalytis prisiminimais. Galite labai greitai išsispausdinti atviruko (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) arba kreditinės kortelės (86 x 54 mm) dydžio spaudinių.

Automatinis vaizdo optimizavimas


Automatinis vaizdo optimizavimo funkcija kartu su aplinkos ir veidų aptikimo funkcijomis užtikrina puikius rezultatus. Ji aptinka ir ištaiso nuotraukų trūkumus, reguliuoja šviesumą ir aplinkos bei veidų spalvas, pašalina nepageidaujamą triukšmą, suteikia spaudiniams aiškumo ir sodrumo.

Ilgalaikiai spaudiniai


Ilgalaikius spaudinius įmanoma išgauti dėl specialaus apsauginio sluoksnio, kuriuo padengiamas kiekvieno spaudinio paviršius ir taip apsaugomas nuo užtiškusio ar išsiliejusio skysčio poveikio ar išblukimo. Laikant spaudinius albume, šis sluoksnis išsilaiko net iki 100 metų.

Pasirinktinė bateriją


Spausdinkite namuose arba lauke naudodami pasirinktinę įkraunamąją bateriją NB-CP2L (reikia CG-CP200 įkroviklio adapterio). Įkrovos užtenka 36 atviruko dydžio vaizdams išspausdinti.

SELPHY nuotraukų spausdinimo programinė įranga


Teikiama „SELPHY Photo Print“ programinė įranga režimu „Creative Print“ leidžia lengvai sukurti asmeninį kalendoriį, spaudiniams parinkti dekoratyvinių rėmelių, pridėti piešinių arba šnekos burbulų.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon SELPHY CP810“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Advanced size options for ID Photos

Patikslintosios dokumentinių nuotraukų dydžio parinktys

Intelligent correction

Išmanusis koregavimas

Long-lasting Canon quality

Ilgalaikė „Canon“ kokybė

Print on the go

Spausdinkite kelyje

Atviruko dydžio spaudiniai

Kreditinės kortelės dydžio spaudiniai

Credit card size stickers

Kreditinės kortelės dydžio lipdukai

Creative mini-sticker printing

Kūrybiškas mažų lipdukų spausdinimas