SPAUSDINIMO PATARIMAI

Penkios priežastys, kodėl „PIXMA TR150“ idealiai tinka spausdinti kelyje

Dirbate toli nuo biuro ar namų? Spausdintuvas, kurį galima naudoti bet kur, suteikia profesinio pranašumo – ir gali padėti gauti daugiau klientų.
Du statybininkai spausdina dokumentus su „Canon PIXMA TR150“. Už jų ant stalo padėtas oranžinis šalmas.

Kai dirbame kelyje, svarbu išnaudoti kiekvieną galimybę. Užuot pažadėję atsiųsti el. laišką, perspektyvius verslo santykius daug geriau užsitikrinsime palikę klientui spausdintą pasiūlymą ar netgi pasirašyti paruoštą sutartį.

Galimybė spausdinti vietoje gali būti naudinga įvairiausiose situacijose. Asmeniniai treneriai ir fizioterapeutai gali sudaryti pratimų sąrašus ir diagramas, kad žinotų, jog klientai atliks tinkamus judesius, kai šalia nebus, kas jiems padeda. Korepetitoriai gali padėti moksleiviams laikytis programos su aiškiais pamokų planais, paruoštine medžiaga ir pasitikrinimo pastabomis.

Kompaktiškas PIXMA TR150 ir PIXMA TR150 su baterija – puikūs spausdintuvai visiems, kurie nori spausdinti būdami už biuro ar namų sienų. Štai penkios priežastys, kodėl tai gali padidinti jūsų verslo efektyvumą.

1. Itin patogu nešiotis

Vyras vairuoja automobilį, o šalia jo ant keleivio sėdynės padėtas PIXMA TR150.

Su Canon PIXMA TR150 galima spausdinti kelyje, todėl tai idealus spausdintuvas toli nuo biuro ar namų dirbantiems žmonėms.

Ryškią liemenę vilkintis vyras po ranka nešasi „PIXMA TR150“.

„Canon PIXMA TR150“ yra mažas ir pakankamai lengvas, kad jį galėtumėte nešiotis kartu.

PIXMA TR150 idealiai tinka, jeigu jums reikia mažo spausdintuvo, kuris tilptų ant jau ir taip apkrauto stalo, arba jei dirbate nuotoliniame biure ar lankote klientus ir verslo patalpas su maitinimo tinklu. Kad būtų saugu, šį spausdintuvą galite įsimesti į krepšį ir neštis su savimi, užrakinti stalčiuje arba naudoti suderinamą užraktą nuo vagysčių. Jeigu dažnai dirbate lauke, automobilyje arba jūsų biuras yra vietinėje kavinėje, PIXMA TR150 su baterija turi lengvai prijungiamą bateriją, kurią visiškai įkrovus galima išspausdinti iki 330 puslapių1.

Prijungus bateriją prie maitinimo tinklo per KS adapterį, ji įkraunama per dvi valandas ir 20 minučių. Bateriją galima įkrauti ir naudojant nešiojamąją bateriją arba automobilio maitinimo lizdą ir pridedamą USB-C laidą. Stebėkite baterijos galios indikatorių ir visada turėsite galimybę spausdinti.

2. Lengvas sujungimas

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Namuose dirbanti moteris spausdina iš savo išmaniojo telefono spausdintuvu „Canon PIXMA TR150“.

Naudodamiesi belaidžio spausdinimo galimybe galite spausdinti išmaniojo telefono albumo nuotraukas. Naudodami funkciją „Wireless Direct“ galite spausdinti ir be „Wi-Fi“.

Spausdintuvai PIXMA TR150 ir PIXMA TR150 su baterija turi belaidžio ryšio galimybę ir yra suderinami su „AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ („Android“) ir „Windows“ mobiliąja programėle nemokamam spausdinimui tiesiogiai per savo išmaniojo įrenginio OS. Abu spausdintuvus galima valdyti ir per jūsų išmaniajame telefone įdiegtą nemokamą programėlę „Canon PRINT“, su kuria galite spausdinti dokumentus ir nuotraukas iš savo įrenginio arba iš debesijos saugyklų, įskaitant „Google Drive“, „Dropbox“, „OneDrive“ ir „Google Clasroom“, per „PIXMA Cloud Link“. Su programėle „Canon PRINT“ taip pat galėsite nuskaityti dokumentus per išmaniojo telefono kamerą. Pasirinkite funkciją „Smartphone Copy“, kad greitai ir lengvai pasidarytumėte kopijas ir išspausdintumėte, įrašytumėte arba nusiųstumėte jas tiesiogiai iš savo telefono.

Abu spausdintuvai palaiko 2,4 GHz ir 5 GHz2 „Wi-Fi“ diapazoną, todėl galite pasirinkti mažau apkrautus „Wi-Fi“ tinklus, kad ryšys būtų patikimesnis. Be to, jei esate tyruose, kuriuose nėra maršruto parinktuvo ar patogaus „Wi-Fi“ signalo, galite bakstelėti „Wireless Direct“ ir spausdinti tiesiai iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio. Tai reiškia, kad galite vykti bet kur, kur tik reikia jūsų darbui, ir spausdinti viską, ko reikia darbui atlikti ir užtikrinti, kad jūsų klientai (ar viršininkas) būtų patenkinti.

3. Specialaus popieriaus palaikymas

Vyras su nešiojamuoju kompiuteriu sėdi kavinėje ir spausdina dokumentus spausdintuvu „Canon PIXMA TR150“.

Galbūt „Canon PIXMA TR150“ yra mažas, bet jame telpa iki 50 lapų paprasto popieriaus ir jis veikia su įvairaus tipo popieriumi.

PIXMA TR150 telpa 50 lapų paprasto popieriaus, todėl darbo metu nereikės per dažnai jo pildyti. Tai puiki žinia, jei reikia išspausdinti šūsnį klausimynų, testų visai klasei ar daug ilgų sutarčių.

Abiem spausdintuvams galima naudoti ir vokus bei specialų popierių, įskaitant „Canon“ didelės raiškos popierių, matinį fotopopierių, dvipusį matinį popierių, daugkartinį lipnųjį fotopopierių ir magnetinį fotopopierių. Toks universalumas reiškia, kad galite pasiimti jūsų poreikiams tinkamą popierių ir spausdinti adresus tiesiai ant vokų, todėl visi jūsų laiški atrodys išties profesionaliai. Galite netgi išspausdinti šaldytuvo magnetukų su savo logotipu ir telefono numeriu ir padovanoti jų savo klientams. Arba, jei esate mokytojas, galite sukurti specialią auksinę žvaigždę savo geriausiems mokiniams.

4. Pasirinktiniai šablonai

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Vyras su nešiojamuoju kompiuteriu spausdina dokumentus spausdintuvu „Canon PIXMA TR150“.

Jei dažnai tenka spausdinti tas pačias formas, spausdintuve PIXMA TR150 ir PIXMA TR150 su baterija galima įrašyti iki penkių šablonų.

Ar pastebite, kad nuolat tenka spausdinti tuos pačius dokumentus? Spausdintuvuose PIXMA TR150 ir PIXMA TR150 su baterija galima įrašyti iki penkių šablonų, kuriuos bus galima akimirksniu išspausdinti, todėl nereikės gaišti laiko ieškant dokumentų nešiojamajame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetėje. Formas, sutartis, klausimynus ir lankstinukus galima įrašyti spausdintuve per „Windows“ tvarkyklę3, kad jie būtų parengti spausdinti per spausdintuvo 1,44 col. OLED ekraną.

5. Ryškūs ilgaamžiai spaudiniai

Prie stalo sėdintis vyras pakelia planšetę, parodydamas atostogų lankstinuką. Iš šalia jo ant stalo stovinčio spausdintuvo „Canon PIXMA TR150“ lenda spalvingas spaudinys.

Kurkite ryškius puikios kokybės tamsesnių tonų spaudinius. Hibridiniu rašalu su specialiu pigmentiniu juodu rašalu ryškiai išspausdinsite tekstą, o rašaliniais dažais sukursite spalvingas nuotraukas.

Šiuose dviejuose spausdintuvuose naudojama hibridinė rašalo sistema, kurioje juodas pigmentinis rašalas sujungiamas su 4 dažų pagrindo spalvų rašalo kasete. Tai reiškia, kad svarbių dokumentų tekstas bus ryškus, o nuotraukos ir diagramos – sodrios ir spalvingos. Dėl „Canon“ technologijos „ChromaLife100“ galėsite būti ramūs, kad išspausdintos nuotraukos neišbluks visą gyvenimą4.

Kad būtų paprasčiau, spausdintuvai turi dvi kasetes, vieną – juodo pigmentinio rašalo, o kitą – spalvoto rašalo. O kad rašalo nepritrūktų, kai būsite įpusėję svarbų darbą ir toli nuo artimiausios parduotuvės, ekrane galima lengvai patikrinti rašalo lygį.

Kompaktiški, tylūs ir lengvai naudojami spausdintuvai PIXMA TR150 ir PIXMA TR150 su baterija suteiks jums galimybę dirbti diskretiškai ir profesionaliai. Kad ir kur jus nuvestų verslo reikalai, pasiimkite su savimi ir TR150.

Autorė: Angela Nicholson

  1. Išspausdinta per USB jungtį be „Wi-Fi“ jungties.
  2. 5 GHz dažnis gali būti nepalaikomas jūsų regione.
  3. Šablonai į spausdintuvą turi būti įkeliami per „Canon“ spausdintuvo tvarkyklę, naudojant tik „Windows“ asmeninį kompiuterį.
  4. Remiantis paspartintu „Canon“ testavimu tamsioje saugykloje kontroliuojamomis temperatūros, drėgmės ir dujinės aplinkos sąlygomis, imituojant saugojimą albume su plastikinėmis movomis. „Canon“ negali garantuoti spaudinių ilgaamžiškumo: rezultatai gali priklausyti nuo išspausdinto vaizdo, džiuvimo trukmės, demonstravimo ir saugojimo sąlygų bei aplinkos veiksnių.