Canon EF 135mm f/2L USM

EF 135mm f/2L USM

EF 135 mm f/2 L USM – tai spartus ir lengvas aukštos kokybės teleobjektyvas. Jis puikiai tinka prietemoje fotografuojant patalpose vykstančius sporto renginius ir darant portretus.

Pranašumai

  • Didelė f/2 diafragma
  • Sparčiai ir tyliai veikiantis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • L serijos konstrukcija ir optika
  • Žiedinė diafragma leidžia sukurti švelnų „bokeh“ efektą
  • Integruojamas su E-TTL II blykstės sistema
  • Minkštas dėklas ir objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 135mm f/2L USM

Ryškus, spartus ir lengvas


Dėl didelės maksimalios objektyvo diafragmos galima fotografuoti pasirinkus santykinai trumpą išlaikymą net ir prietemoje. Dėl to EF 135 mm f/2,0L USM yra puikus optinis įrenginys naudotojams, fotografuojantiems patalpose vykstančius sporto renginius. Nepaisant aukšto lygio specifikacijų, objektyvas palyginti lengvas ir kompaktiškas – jis sveria vos 750 g.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Didelė f/2 diafragma


Dėl didelės maksimalios f/2 diafragmos galima išskirtinai sparčiai fotografuoti prietemoje nenaudojant blykstės. Didelė diafragma taip pat leidžia tiksliai valdyti lauko gylį.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusavimą galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo funkcija


Objektyvas perduoda informaciją apie atstumą į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Priedai


Prie objektyvo pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 135mm f/2L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.