Canon EF 14mm f/2.8L II USM

EF 14mm f/2.8L II USM

Preciziškai sukonstruotas itin plataus kampo objektyvas. Šis 14 mm f/2,8 optinis objektyvas naudoja ypač žemos dispersijos (UD) ir asferinius elementus, padidinančius vaizdo kokybę, o jo tiesialinijinis dizainas padeda koreguoti iškraipymus.

EF 14mm f2.8L II USM

Pranašumai

  • L serijos konstrukcija, užsandarinta nuo dulkių ir drėgmės
  • Asferiniai ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • Žiedinė diafragma
  • „Super Spectra“ danga
  • Tiesialinijinis dizainas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 14mm f/2.8L II USM

Ypatinga perspektyva


EF 14mm f/2.8L II USM peržengia žmogiškąją perspektyvą ir aprėpia didžiulį 114˚ regos lauką. Dėl pakoreguoto tiesialinijinio dizaino šis objektyvas puikiai tinka fotografuoti architektūrą, interjerus ir kraštovaizdžius. Jo itin platus kampas leidžia ryškiai atskirti pirmojo plano ir fono elementus.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Sparti maksimali diafragma


f/2,8 maksimali diafragma leidžia fotografams fotografuoti nuo rankos prietemoje ir nesijaudinti dėl fotoaparato drebėjimo sukelto susiliejimo.

Asferiniai ir UD elementai


Siekiant optimalių optinių rezultatų objektyve naudojami asferiniai elementai, koreguojantys sferinius iškraipymus, ir „Super UD“ (ypač žemos dispersijos) elementai, šalinantys chromatinius iškraipymus. Taip gaunami aiškūs, didelio kontrasto, nė vienoje kadro vietoje neiškraipyti vaizdai.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir didelį kontrastą. Ji taip pat slopina blyksnius ir šešėlius, nes sugeria šviesą, kurią gali atspindėti vidiniai objektyvo elementai ir fotoaparato skaitmeninis jutiklis.

Žiedinė diafragma


Žiedinė diafragma sukuria sklandų, tolygų fono suliejimą, o tai leidžia iš susiliejusio fono tobulai išskirti pageidaujamą objektą.

Priedai


EF 14mm f/2,8L II USM turi integruotą objektyvo gaubtą, apsaugantį priekinį objektyvo elementą ir pagerinantį kontrastą. Jo vainiklapio formos dizainas apsaugo nuo nepageidaujamo vinjetės efekto. Taip pat pridedamas objektyvo dangtelis ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 14mm f/2.8L II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.