Canon EF 17-40mm f/4L USM

EF 17-40mm f/4L USM

„EF 17–40 mm f/4L USM“ – tai ypač plataus kampo artinantis objektyvas, siūlantis puikią vaizdo kokybę ir nuolatinę maksimalią diafragmą. Dėl kompaktiško ir lengvo korpuso tai yra idealus kelionių palydovas.

Pranašumai

  • Puikus optikos veikimas per visą artinimo diapazoną
  • Greitas automatinis fokusavimas
  • Itin atsparus dulkėms ir drėgmei
  • 28 cm mažiausias fokusavimo atstumas su bet kokiu židinio nuotoliu

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 17-40mm f/4L USM

Ypač plataus kampo arba standartinis artinimas


„EF 17–40 mm f/4L USM“ suteikia ypač plataus kampo priartinimą juostiniuose arba viso kadro skaitmeniniuose EOS fotoaparatuose. DSLR fotoaparatuose su APS-C dydžio jutikliais jis veikia kaip standartinis artinimas, suteikiantis viso kadro fotoaparato 28–70 mm objektyvui prilygstantį vaizdo kampą.

Artimas fokusavimas


Mažiausias fokusavimo atstumas yra vos 28 cm per visą artinimo diapazoną.

Puikus optikos veikimas


„EF17-40 mm f/4L USM“ turi į devynias grupes suskirstytus 12 objektyvo elementų. Danga „Super Spectra“ užtikrina puikų spalvų balansą ir sumažina šešėlinių vaizdų ir blyksnių atsiradimą. Tobulai vaizdo kokybei per visą 17–40 mm artinimo diapazoną užtikrinti objektyve naudojami trys asferiniai elementai. „Super UD“ (ypač mažos dispersijos) stiklas apsaugo nuo spalvų iškraipymo.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

Nesisukantis priekinis elementas


Objektyvo priekis nesisuka, todėl lengviau naudoti specializuotus filtrus, pvz., poliarizacinius arba gradavimo. Įdedamas želatinos filtro laikiklis yra objektyvo gale.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

Atsparus orų poveikiui


Ypač atsparus dulkėms ir drėgmei objektyvas „EF17–40 mm f/4L USM“ idealiai tinka naudojimui atšiaurioje aplinkoje. Visoje konstrukcijoje naudojamas ekologiškas bešvinis stiklas.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 17-40mm f/4L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products