Canon EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200 mm f/2,8L II USM yra vienas iš „Canon“ profesionalams skirtų L serijos objektyvų. Siekiant užtikrinti didžiausią ryškumą ir aukščiausios kokybės vaizdo atkūrimą, jame naudojamas žiedinio tipo ultragarsinio fokusavimo mechanizmas ir du UD elementai.

Pranašumai

  • L serijos konstrukcija ir optika
  • Du UD objektyvo elementai
  • Spartus, tylus ultragarsinis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma leidžia išgauti nuostabų foninį „bokeh“ efektą
  • Perduoda informaciją apie nuotolį fotoaparato E-TTL II blykstės sistemai
  • Minkštas dėklas ir objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 200mm f/2.8L II USM

Kompaktiškas teleobjektyvas


Du UD (ypač mažos dispersijos) stiklo elementai kartu su užpakalinio fokusavimo technologija leidžia objektyvui EF 200 mm f/2,8L II USM ypač ryškiai fiksuoti vaizdus. Sulietas fonas atrodo tolygus ir natūralus.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Didelė f/2,8 diafragma


Sparti maksimali f/2,8 diafragma užtikrina stulbinamą spartą fotografuojant prietemoje ir nenaudojant blykstės. Didelė diafragma taip pat leidžia tiksliai valdyti lauko gylį.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusavimą galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės aprėpties matavimo funkcija


Objektyvas perduoda informaciją apie nuotolį į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Priedai


Prie objektyvo EF 200 mm f/2,8L USM pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 200mm f/2.8L II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.