Canon EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM – tai profesionaliems fotografams skirtas aukštos kokybės vidutinio regos lauko teleobjektyvas. Jo didelė f/2 diafragma užtikrina optimalius rezultatus fotografuojant viduje ir prietemoje.

Pranašumai

  • L serijos konstrukcija
  • Didelės f/2 diafragmos penkių žingsnių vaizdo stabilizatorius su trikojo aptikimo funkcija
  • „Super Spectra“ objektyvo danga
  • Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • Automatinis fokusavimas žiediniu USM su visiškai rankinio fokusavimo funkcija

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 200mm f/2L IS USM

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Didelė maksimali f/2 diafragma


Dėl didelės maksimalios f/2 diafragmos galima išskirtinai sparčiai fotografuoti prietemoje nenaudojant blykstės. Be to, didelė diafragma leidžia subtiliai valdyti lauko gylį ir daryti įspūdingus portretus.

Penkių žingsnių vaizdo stabilizatorius


„Canon“ penkių žingsnių kompensuojančiojo vaizdo stabilizatoriaus technologija leidžia naudoti iki penkis kartus mažesnius užrakto greičius išvengiant bet kokio pastebimai didesnio vaizdo susiliejimo. Automatinio pasukimo atpažinimo funkcija automatiškai išjungia vaizdo stabilizatorių horizontalia arba vertikalia kryptimi, kai sekami judantys objektai. Trikojo aptikimo sistema automatiškai išjungia vaizdo stabilizatorių, kai fotoaparatas pritaisomas prie trikojo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Fluoritas ir UD elementai


Siekiant optimalaus vaizdo apdorojimo, objektyve naudojami fluorito ir UD (ypač žemos dispersijos) elementai, sumažinantys chromatinius iškraipymus. Taip gaunami aiškūs, didelio kontrasto ir per visą kadrą išskirtinės kokybės vaizdai.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 200mm f/2L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.