Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

Labai našus itin galingas L serijos teleobjektyvas su 4 žingsnių ir 3 režimų vaizdo stabilizatoriumi puikiai tinka fotografuoti įvairios veiklos vaizdams. Tvirtos konstrukcijos, bet lengvas objektyvas EF 300 mm f/2,8L IS II USM užtikrina puikią vaizdo kokybę.

Pranašumai

  • 300 mm f/2,8 itin našus ypač galingas teleobjektyvas
  • „Canon“ prestižinės L serijos objektyvas
  • Ilgaamžis, tvirtas ir lengvas
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga
  • 3 vaizdo stabilizavimo režimai
  • Tylus ir spartus automatinis fokusavimas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

Ypač našūs galingi teleobjektyvai


Ilgaamžis ir lengvas EF 300 mm f/2,8L IS II USM, turintis f/2,8 diafragmą, yra didelio našumo ypač galingas teleobjektyvas, užtikrinantis išskirtinę vaizdo kokybę.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. L serijos objektyvas yra itin puikių parametrų ir nepaprastai patogus naudoti; be to, jam nekenkia nei dulkės, nei drėgmė.

4 žingsnių vaizdo stabilizatorius


Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius sukurtas atsižvelgiant į faktinį šio objektyvo židinio nuotolį, todėl jis panaikina vaizdo neryškumą, galintį atsirasti fotoaparatą laikant rankose arba naudojant lėtą užrakto atleidimo greitį. Dėl įdiegtos automatinio pasukimo atpažinimo funkcijos galima fotografuoti judančius objektus, o vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina, kad kadravimo metu rezultatai būtų matomi vaizdo ieškiklyje.

Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga


Skaitmeniniams fotoaparatams skirta „Canon“ patentuota „Subwavelength“ struktūros danga slopina dėl vidinių atspindžių atsirandančius šešėlius ir blyksnius. Pašalinusi priežastį, ši danga panaikina atspindžius ir užtikriną ryškų ir aiškų vaizdą.

3 vaizdo stabilizavimo režimai


Puikiai tinka įvairiai veiklai fotografuoti, ypač tada, kai fotoaparatą reikia sukti. Trys naujieji vaizdo stabilizavimo režimai įjungia vaizdo stabilizatorių išlaikymo metu.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Greitas procesorius ir optimizuoti automatinio fokusavimo algoritmai paspartino automatinį fokusavimą. Taigi fotografai gali fokusuoti ranka net ir nė neperjungę AF režimo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.