Canon EF 300mm f/4L IS USM

EF 300mm f/4L IS USM

EF 300 mm f/4L IS USM lengvai nešiojamas objektyvas, užtikrinantis aukštą vaizdo kokybę. Objektyve naudojami UD elementai, gerinantys optines savybes, taip pat vaizdo stabilizavimo technologija, slopinanti vaizdo liejimąsi dėl fotoaparato judėjimo.

Pranašumai

  • L serijos konstrukcija ir optika
  • Du UD objektyvo elementai
  • Spartus, tylus ultragarsinis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma, išgaunanti puikų foninį „bokeh“ efektą
  • Filtro dydis – 77 mm

Išsamiai apie ypatybes

Pažvelkite išsamiau į Canon EF 300mm f/4L IS USM

Aukštos kokybės stabilizuotasis teleobjektyvas


EF 300 mm f/4L IS USM – tai kompaktiškas teleobjektyvas su vaizdo stabilizatoriumi, kompensuojančiu fotoaparato drebėjimą ir teikiančiu galimybę nesuliejant vaizdo naudoti dviem padalomis ilgesnį išlaikymą nei įprasta. Norint fotografuoti panoraminį vaizdą, galima stabilizavimo funkciją viena kryptimi išjungti.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis geriausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas pasiekiamas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, nuolatos galimas rankinio valdymo pirmumas, taigi fokusuotę galima reguliuoti ir AF režimu.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo mechanizmu


Objektyvas perduoda informaciją apie atstumą į suderinamą EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 300mm f/4L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.