Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

EF 400mm f/2.8L IS II USM

Nepaprastai našus ypač galingas L serijos teleobjektyvas su 4 žingsnių ir 3 režimų vaizdo stabilizatoriumi. Tvirtos konstrukcijos, todėl puikiai tinkamas fotografuoti sporto renginiams ar laukinei gamtai objektyvas EF 400 mm f/2,8L IS II USM užtikrina puikią vaizdo kokybę.

Pranašumai

  • 400 mm f/2,8 nepaprastai našus ir galingas teleobjektyvas
  • „Canon“ prestižinės L serijos objektyvas
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
  • 3 vaizdo stabilizavimo režimai
  • Ilgaamžė, tvirta konstrukcija
  • Geresnė vaizdo kokybė
  • Tylus ir spartus automatinis fokusavimas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

Nepaprastai našus ypač galingas teleobjektyvas


Ilgaamžis ir labai lengvas, nes pagamintas iš magnio lydinio ir titano, EF 400 mm f/2,8L IS II USM su f/2,8 diafragma – didelio našumo ypač galingas teleobjektyvas, užtikrinantis išskirtinę vaizdo kokybę.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. L serijos objektyvas yra itin puikių parametrų ir nepaprastai patogus naudoti; be to, jam nekenkia nei dulkės, nei drėgmė.

4 žingsnių vaizdo stabilizatorius


Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius sukurtas atsižvelgiant į faktinį šio objektyvo židinio nuotolį, todėl jis panaikina vaizdo neryškumą, galintį atsirasti fotoaparatą laikant rankose arba naudojant lėtą užrakto atleidimo greitį. Dėl įdiegtos automatinio pasukimo atpažinimo funkcijos galima fotografuoti judančius objektus, o vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina, kad kadravimo metu rezultatai būtų matomi vaizdo ieškiklyje.

3 vaizdo stabilizavimo režimai


Puikiai tinka įvairiai veiklai fotografuoti, ypač tada, kai fotoaparatą reikia sukti. Trys naujieji vaizdo stabilizavimo režimai įjungia vaizdo stabilizatorių išlaikymo metu.

Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga


Skaitmeniniams fotoaparatams skirta „Canon“ patentuota „Subwavelength“ struktūros danga slopina dėl vidinių atspindžių atsirandančius šešėlius ir blyksnius. Pašalinusi priežastį, ši danga panaikina atspindžius ir užtikriną ryškų ir aiškų vaizdą.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Fotografai bet kada gali fokusuoti ranka net ir AF režimu.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products