Canon EF 400mm f/5.6L USM

EF 400mm f/5.6L USM

EF 400 mm f/5,6L USM aukščiausios kokybės teleobjektyvas – tai pavyzdinė optika ir spartaus automatinio fokusavimo funkcija lengvame nešioti korpuse. Šis derinys populiarus tarp laukinės gamtos fotografų.

Pranašumai

  • L serijos konstrukcija ir optika
  • Didelis židinio nuotolis, kompaktiškas dydis
  • Vienas UD ir vienas „Super UD“ elementas
  • Soartus, tylus ultragarsinis automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Filtro dydis – 77 mm
  • Įtaisytas objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 400mm f/5.6L USM

Kompaktiškas ir lengvas itin galingas teleobjektyvas


Šis aukščiausios kokybės objektyvas buvo sukurtas galvojant apie patogumą nešioti ir naudoti. į EF 400 mm f/5,6L USM įtaisytas UD (itin dispersiškas) elementas ir vienas „Super-UD“ elementas, kurio charakteristikos panašios į fluorito. Toks derinys užtikrina ryškų vaizdą visame kadre. Objektyvas taip pat turi įtaisytą gaubtą ir nuimamąjį trikojo apsodą.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 400mm f/5.6L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.