Canon EF 50mm f/1.2L USM

EF 50mm f/1.2L USM

Dėl nepaprastos f/1,2 maksimalios diafragmos itin spartus EF 50mm f/1.2L USM tobulai veikia prietemoje. Tai objektyvas, kuris leidžia subtiliai kūrybiškai valdyti fokusavimą ir lauko gylį.

Pranašumai

  • Didelė f/1,2 diafragma
  • USM automatinis fokusavimas
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma leidžia išgauti nuostabų foninį „bokeh“ efektą
  • Teikia informaciją apie atstumą blykstės sistemai E-TTL II
  • Minkštas dėklas ir objektyvo gaubtas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 50mm f/1.2L USM

Labai sparti maksimali diafragma


Didelė, f/1,2 maksimali diafragma leidžia neįtikėtinai sparčiai fotografuoti prietemoje. Taip pat objektyvas leidžia subtiliai valdyti fokusavimą ir naudoti itin mažą lauko gylį siekiant kūrybiškų efektų.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo funkcija


Objektyvas perduoda informaciją apie atstumą atgal į suderinamo EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą ir taip užtikrina optimalų blykstės veikimo aprėpties matavimą.

Priedai


Prie objektyvo pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 50mm f/1.2L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products