Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70–200 mm f/2,8 L USM – profesionalų poreikius atitinkančios kokybės, sparčia diafragma pasižymintis artinantis teleobjektyvas, populiarus tarp laukinės gamtos ir sporto fotografų bei darančiųjų vestuvines ir portretines nuotraukas.

Pranašumai

  • Aukštos kokybės L serijos artinantis teleobjektyvas
  • Pastovi maksimali f/2,8 diafragma
  • Keturi UD objektyvo elementai
  • 1,5 m minimalus fokusavimas
  • Atsparus vandeniui ir dulkėms
  • Aštuonių plokštelių diafragma
  • Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

Artina taip pat gerai, kaip ir fiksuotojo židinio nuotolio objektyvas


Vienas iš geriausių EF laidos artinančių teleobjektyvų, optinėmis savybėmis prilygstančių fiksuotojo židinio nuotolio objektyvams. Keturi UD stiklo elementai, skirti spalviniams iškraipymams koreguoti, taip pat kelių grupių artinimo funkcija leidžia naudoti vidinį fokusavimą, kuris užtikrina aukštą vaizdo kokybę visame artinimo diapazone. Suderinamas su „Extender EF“ (1,4 k. ir 2 k.).

Sparti, pastovi maksimali diafragma


Dėl sparčios maksimalios f/2,8 diafragmos, kuri išlieka pastovi visame artinimo diapazone, objektyvas teikia galimybę fotografuoti prietemoje. Tokia diafragma taip pat leidžia valdyti lauko gylį.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiekiamas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišeinant iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Ji taip pat sumažina blyksnius ir šešėlius – įprastą problemą, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Priedai


Pridedamas objektyvo gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-200mm f/2.8L USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.