Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

EF 70-200mm f/4L IS USM

Kompaktiškas, lengvai valdomas ir lengvas „EF 70–200 mm f/4L IS USM“ – tai artinantis teleobjektyvas su pačia tiksliausia L serijos optine technologija, kad užtikrintų išskirtinį optinį efektyvumą ir veikimą.

Pranašumai

  • L serijos optika
  • Lengvas ir kompaktiškas
  • Keturių žingsnelių vaizdo stabilizatorius
  • Pastovi maksimali f/4 diafragma
  • Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimo efektą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

Keturių žingsnelių vaizdo stabilizatorius


Objektyve „EF 70–200 mm f/4L IS USM“ įtaisytas keturių padalų vaizdo stabilizatorius (IS), paverčiantis šį objektyvą idealiu pasirinkimu fotografuojant su rankose laikomu fotoaparatu. Galima naudoti iki keturių padalų ilgesnį išlaikymą, nei būtų įmanoma kitu atveju, o vaizdo suliejimas nuo to pastebimai nepadidės. Slenkant fotoaparatą horizontaliai, galima nustatyti, kad IS sistema pakoreguotų tik nepageidaujamą vertikalų virpėjimą.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Lengva ir kompaktiška konstrukcija


Objektyvas „EF 70–200 mm f/4L IS USM“ yra vos 172 mm ilgio ir 760 g svorio, todėl idealiai tinka tokioms užduotims, kurioms reikia keliauti per daug neapsikrovus, bet išsaugoti vaizdo kokybę.

Fiksuota diafragma


Maksimalią f/4 diagramą galima naudoti su visomis židinio nuotolio vertėmis, todėl keičiant objektyvo priartinimą ekspozicijos vertė nepakinta.

Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai


Objektyve naudojamas vienas fluorito elementas ir du UD (ypač mažos dispersijos) elementai antriniams spalvų iškraipymams pašalinti. Gaunami aiškūs, didelio kontrasto vaizdai be iškraipymų ir iškraipytų spalvų.

Ultragarsinis fokusavimas


Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

„Super Spectra“ danga


„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Sklandus fono suliejimas


Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

Priedai


Pridedamas cilindro formos jungiamasis gaubtas ir minkštas dėklas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 70-200mm f/4L IS USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.