Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Universalus „Fish-eye“ kintamo židinio nuotolio objektyvas – galite kurti tiek viso kadro, tiek apskritą vaizdą. Objektyvas „EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM“ priklauso profesionalams skirtai „Canon“ L serijos objektyvų klasei. Net ir tokio plataus regos kampo vaizdo kokybė būna įspūdinga.

EF 8-15mm f4L Fisheye USM

Pranašumai

  • Apskrito ar viso kadro vaizdo kintamojo židinio nuotolio objektyvas „Fish-eye“
  • „Canon“ prestižinės L serijos objektyvas
  • Ilgaamžė ir tvirta konstrukcija
  • Tylus ir spartus automatinis fokusavimas
  • Rankinis fokusavimas visą laiką
  • Patogiau valyti objektyvą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Apskrito ar viso kadro vaizdo kintamojo židinio nuotolio objektyvas „Fish-eye“


Nereikia pirkti dviejų specialių objektyvų, nes „EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM“, naudojamas kartu su 24 x 36 mm (viso kadro) jutiklį turinčiu fotoaparatu, gali išgauti tiek viso kadro, tiek apskritą vaizdą. Viso kadro „Fish-eye“ vaizdus taip pat įmanoma fotografuoti su skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais, turinčiais ir mažesnius jutiklius. Niekada dar nebuvo taip paprasta užfiksuoti visą panoramą, kai regos kampas 180 laipsnių.

L serijos kokybė


L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. L serijos objektyvas yra itin puikių parametrų ir nepaprastai patogus naudoti; be to, jam nekenkia nei dulkės, nei drėgmė.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis


Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Taigi fotografai gali fokusuoti ranka net ir nė neperjungę AF režimo.

Geresnė vaizdo kokybė ir SWC danga


Skaitmeniniams fotoaparatams skirta „Canon“ patentuota „Subwavelength“ struktūros danga slopina dėl vidinių atspindžių atsirandančius šešėlius ir blyksnius. Pašalinusi priežastį, ši danga panaikina atspindžius ir užtikriną ryškų ir aiškų vaizdą.

Patogiau valyti objektyvą


Tolimiausias ir arčiausias objektyvo paviršius padengtas fluoru, todėl paprasčiau valyti, palyginti su jau egzistuojančiomis dangomis.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.