Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Kompaktiškas ir nebrangus EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II – tai puikus bendros paskirties standartinis priartinantis objektyvas. Jo keturių žingsnelių vaizdo stabilizatorius užtikrina puikų veikimą esant silpnam apšvietimui.

Pranašumai

  • Lengvas ir kompaktiškas dizainas
  • Nuo plačiakampio iki artimo fotografavimo naudojant teleobjektyvą
  • Keturių žingsnelių vaizdo stabilizatorius
  • Asferiniai objektyvo elementai teikia galimybę valdyti iškraipymus
  • 0,25 m artimo fokusavimo nuotolis
  • „Super Spectra“ danga
  • Žiedinė diafragma
  • Greitas automatinis fokusavimas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Aukštos kokybės priartinimas už nedidelę kainą


EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II – tai aukštos kokybės standartinis priartinantis objektyvas, kuris turėtų tikti nemėgstantiems apsikrauti fotografams. Šio objektyvo židinio nuotolio atitikmuo 35 mm formatu yra 29–88 mm, taigi jo plačiakampio priartinimo diapazonas patenkins didžiąją dalį įprastų fotografavimo poreikių. Jei norite fotografuoti iš arti, darbinis nuotolis yra vos 0,25 m (25 cm) visame priartinimo diapazone.

Vaizdo stabilizatorius


Siekiant sumažinti vaizdo susiliejimo pavojų, EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II naudojama „Canon“ keturių žingsnelių vaizdo stabilizatoriaus technologija. Ji leidžia fotografams naudoti iki keturių kartų lėtesnį už įprastą užrakto greitį nesukeliant pastebimo vaizdo susiliejimo padidėjimo – tai idealu, kai reikia fotografuoti esant silpnam apšvietimui.

Asferinis objektyvo elementas, padengtas „Super Spectra“ sluoksniu


„Super Spectra“ danga ne tik užtikrina tikslų spalvų balansą ir ryškius, didelio kontrasto vaizdus, bet ir, sugerdama šviesą, atsispindinčią nuo skaitmeninių fotoaparato jutiklių ar vidinių objektyvo elementų, apsaugo nuo šešėlių ir blyksėjimo. Asferinis objektyvo elementas užtikrina aiškius, didelio kontrasto vaizdus net tada, kai diafragma atidaryta iki galo.

Žiedinė diafragma


Jei fotografuojant naudojama plati diafragma, žiedinė diafragma nulygina ir netgi sulieja foną, todėl padeda išryškinti priekyje esančius objektus ir pašalinti dėmesį blaškančias vaizdo dalis.

Stiklas be švino


Teleobjektyve EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II naudojamas tik aplinkai nekenkiantis stiklas be švino.

Priedai


EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II parduodamas su objektyvo gaubtuvu ir nuo dulkių apsaugančiu gaubtuvu. Kaip pasirinktinius priedus galima įsigyti objektyvo dangtelį (EW-60C) ir minkštą objektyvo dėklą (LP814).

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.