Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60 mm f/2,8 „Macro USM“ – pirmasis tikras EF-S serijos makroobjektyvas. Tai dinamiškas, kompaktiškas, sparčiai fokusuojantis objektyvas, stulbinamai fiksuojantis detales, kurių nemato žmogaus akis.

Pranašumai

  • Apie 96 mm židinio nuotolis (35 mm formatu)
  • Kompaktiškas ir lengvas
  • Didelė viso kadro raiška, kontrastas ir aukšta vaizdo kokybė
  • Spartus automatinis fokusavimas naudojant beveik negirdimą ultragarsinį variklį
  • Visiškai rankinio fokusavimo funkcija
  • „Super Spectra“ danga

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

Visai čia pat


EF-S 60 mm f/2,8 „Macro USM“ gali fokusuoti tikrojo dydžio vaizdus vaizdo jutiklyje, taigi yra tikras EF-S serijos makroobjektyvas. Dirbant 35 mm juostos formatu jo veiksmingas židinio nuotolis yra apie 96 mm, todėl leidžia išgauti stulbinamas priartinto vaizdo nuotraukas. Dėl vos 20 cm minimalaus fokusavimo atstumo galėsite priartėti prie pat objekto ir užpildyti kadrą pačiomis smulkiausiomis pageidaujamomis objekto detalėmis.

Miniatiūrinis pasaulis


EF-S 60 mm f/2,8 „Macro USM“ darniai veikia su EF-S apsodą naudojančiais EOS fotoaparatais ir leidžia atrasti naują jaudinamą fotografijos plotmę. Gamtos fotografus nudžiugins galimybės užfiksuoti įmantrų mažųjų formų grožį. Turėdami galimybę jutiklyje atkurti paties objekto dydžio vaizdą, galėsite pakviesti savo žiūrovus į kelionę po nuostabų miniatiūrinį pasaulį.

Fono suliejimas


Portretų fotografus nudžiugins darbas naudojant didelę diafragmą, susiaurinančią lauko gylį ir sukuriančią nuostabų fono suliejimo efektą, – fotografuojamas objektas išryškės itin paveikiai.

Keliaukite neapsikraudami


EF-S 60 mm f/2,8 „Macro USM“ suteiks įrangai išskirtinio universalumo, bet pridės mažai svorio. Jo beveik negirdimas ultragarsinis variklis užtikrina itin spartų ir tikslų automatinį fokusavimą, be to, teikiama galimybė bet kada įjungti visiškai rankinio valdymo funkciją.

Raiška ir kokybė


Daugiau kaip 60 metų optinės inžinerijos patirties leido sukurti objektyvą, nustatantį reiklius nuotraukų kokybės standartus. „Canon“ objektyvų technologijos kartu padeda pasiekti didelę viso kadro raišką, šviesumą, kontrastą ir subalansuotą spalvų atkūrimą visame fokusavimo diapazone.

Sukurtas skaitmeniniam pasauliui


Objektyvas sukurtas būtent skaitmeninei fotografijai, todėl jo elementai yra specialios formos, o „Super Spectra“ danga slopina šešėlius ir blyksnius, kuriuos gali sukelti atspindžiai nuo fotoaparato jutiklių. Pasirinktinai įsigyjamas aukščiausios klasės objektyvo gaubtas gali dar labiau sumažinti blyksnių poveikį.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Related Products