Canon PIXMA iP7250

PIXMA iP7250

Našus nuotraukų spausdintuvas su 5 atskiromis rašalinėmis, „Wi-Fi“ ryšio ir spausdinimo iš išmaniųjų telefonų funkcijomis. Kuklus dizainas ir du visiškai integruoti popieriaus dėklai, automatinio dvipusio spausdinimo ir tiesioginio spausdinimo ant diskų funkcijos.

PIXMA iP7250

Pranašumai

  • Našus 5 rašalinių nuotraukų spausdintuvas su prieiga prie „Wi-Fi“
  • Spartus fotolaboratorijos lygio atvaizdų spausdinimas
  • Kuklus dizainas su integruotais popieriaus dėklais
  • Mobilusis spausdinimas ir „Apple AirPrint“
  • Programinė įranga „My Image Garden“
  • Tiesioginis spausdinimas ant diskų ir automatinis dvipusis spausdinimas
  • Galimybė spausdinti daugiau naudojant pasirinktinį XL rašalą

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA iP7250“ atidžiau

Didelis našumas, stilingas dizainas


Dėl prieigos prie „Wi-Fi“ ryšio ir 5 atskirų rašalo kasečių šis našus nuotraukų spausdintuvas sparčiai spausdina aukštos kokybės nuotraukas, dokumentus bei CD diskus. Juo paprasta spausdinti bet kurioje namų vietoje, taip pat per mobiliuosius įrenginius. Naujas stilingas, kuklus korpusas su savaime atsidarančiu išeigos dėklu puikiai tinka norint taupyti vietą.

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais


Naudojant „Wi-Fi“ ryšį ir programėlę „Canon PRINT“ paprasta spausdinti iš išmaniojo telefono ar planšetės esant bemaž bet kurioje namų vietoje. Be to, naudojant „Apple AirPrint“ galima tiesiogiai spausdinti nuotraukas, el. laiškus, žiniatinklio puslapius ir kitus dokumentus iš „Apple“ įrenginių „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“.

Pažangus laikmenų tvarkymas


Naudojant dvi visiškai integruotas popieriaus kasetes galima vienu metu laikyti skirtingų dydžių ir rūšių popierių. Naudodami „Direct Disc Print“ galite kurti ir spausdinti etiketes tiesiai ant tinkamų „Blu-ray“, CD ir DVD diskų, taip pat kurti atitinkamus įdėklus, kuriuos paprasčiau rūšiuoti ar dalytis su šeima ir draugais.

Kūrybiškesnis nuotraukų spausdinimas


Naudodami „My Image Garden“ galite paprasčiau ir sparčiau nei kada anksčiau spausdinti nuotraukas ir išnaudoti visas savojo PIXMA galimybes. Šios programos nuotraukų tvarkymo funkcijos, įskaitant veidų atpažinimą, leidžia nesunkiai rasti visas, net ir seniai pamirštas, kompiuteryje laikomas nuotraukas ir spausdinti jas sudėjus į nuostabius koliažus, – tai tikrai atgaivins prisiminimus. Naudodami „Print Your Days“ galite tvarkyti ir spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš „Facebook“.

Sparti išeiga


Šis nuotraukų spausdintuvas naudoja klasėje geriausią 1 pl rašalo lašelių dydžio 9600 dpi spausdinimo galvutę, taigi spausdina sparčiai ir ypač detaliai. Jis spausdina didele A4 ISO ESAT sparta – 15 atv./min. nespalviniu ir 10 atv./min. spalviniu režimu – ir pateikia stulbinamą fotolaboratorijos lygio kokybės 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelio maždaug per 21 sekundę.

Taupykite popierių ir energiją


Naudodami automatinio dvipusio spausdinimo funkciją sutaupysite popieriaus ir sukursite oficialiau atrodančius dokumentus. Automatinio maitinimo įjungimo / išjungimo funkcija, išjungianti spausdintuvą praėjus tam tikram laikui ir vėl jį įjungianti pradėjus spausdinti, leis sutaupyti energijos.

Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis


Naudodami atskiras rašalo kasetes sumažinsite atliekų kiekį ir našiau spausdinsite – reikia keisti tik pasibaigusios spalvos rašalą. Taip pat galite taupyti naudodami XL rašalines, leidžiančias išspausdinti iki 2,2 karto daugiau puslapių nei standartinės, – tai ypač svarbu, kai reikia daug spausdinti.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA iP7250“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Superb photolab-quality print head

Puikios fotolaboratorijos lygio kokybės spausdinimo galvutė

Micro ink droplets for precise print

Rašalo mikrolašeliai užtikrina tikslų spausdinimą

High resolution photo printing

Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas

Print directly onto disc

Spausdinkite tiesiai ant disko

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

One-stop creative software

Kūrybinės programinės įrangos rinkinys

Print images from your movies

Spausdinkite vaizdus iš filmuotos medžiagos

Facebook photo printing

„Facebook“ nuotraukų spausdinimas

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

AirPrint-Printers

Prisijunkite

Naudodami „Wi-Fi“ ir „AirPrint“ funkcijas galite spausdinti iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir „Apple“ įrenginių.

quality-banner-310x180_v2.png

Aukščiausia kokybė

PIXMA spausdintuvuose naudojamos unikalios spausdinimo ir rašalo technologijos užtikrina išskirtinai aukštą spaudinių kokybę.