Canon PIXMA MG3650

PIXMA MG3650

Paprastai prisijunkite prie išmaniųjų įrenginių ir debesijos su šiuo kompaktišku „Wi-Fi“ daugiafunkciu įrenginiu. Džiaukitės greitu, aukštos kokybės spausdinimu, kopijavimu ir nuskaitymu, dvipusio spausdinimo galimybe ir pasirenkamomis XL rašalo kasetėmis.

PIXMA MG3650

Pranašumai

  • Kurkite ir spausdinkite puikias berėmes nuotraukas
  • Spausdinkite iš išmaniojo telefono ar planšetės ir nuskaitykite dokumentus į juos
  • Pasitelkę „PIXMA Cloud Link“ paprastai prisijunkite prie saugyklos debesijoje
  • Spausdinkite daugiau puslapių už tą pačią kainą, naudodami XL rašalo kasetes
  • Pasilinksminkite kurdami asmenines sveikinimo atvirutes

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon PIXMA MG3650

Prisijunkite, spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite taip, kaip norite su šiuo „Wi-Fi“ daugiafunkciu įrenginiu, greitai pateikiančiu aukštos kokybės berėmius spaudinius


Be pastangų spausdinkite stulbinančias, itin detalias berėmes nuotraukas, taip pat profesionaliai atrodančius dokumentus su ryškiu tekstu – visa tai pasiekiama su „Canon“ FINE kasečių sistema ir iki 4 800 t./col. spausdinimo raiška. ISO ESAT greitis siekia 9,9 vaizd./min. spausdinant vienspalviai ir 5,7 vaizd./min. – spalvotai, taigi, 10 x 15 cm berėmė nuotrauka išspausdinama per maždaug 44 sekundes.

Spausdinkite ir nuskaitykite be pastangų su išmaniaisiais įrenginiai ir „Canon“ PRINT programėle – įrengta prieigos taško veiksena, dėl to nereikia interneto


Jūs mokate naudotis išmaniuoju telefonu – šis spausdintuvas taip pat. Tiesiog atsisiųskite „Canon“ PRINT programėlę ir galėsite spausdinti bei nuskaityti naudodami išmanųjį telefoną ar planšetę, taip pat tiesiogiai prieiti prie debesijos paslaugų. Įrengta prieigos taško veiksena sukuria specialų belaidį tinklą, todėl galite spausdinti ir nuskaityti tiesiogiai, nereikia jungtis prie „Wi-Fi“ tinklo ar naudotis internetu.

Atraskite spausdinimo iš ir nuskaitymo į debesijos paslaugas kūrybinę laisvę naudodami „PIXMA Cloud Link“


Naudodami patobulintą programėlę „PIXMA Cloud Link“ galite visai nenaudodami kompiuterio* per kelias sekundes spausdinti nuotraukas iš „Facebook“, „Instagram“ paskyrų ir internetinių nuotraukų albumų; spausdinti ar nuskaityti dokumentus į tokias debesijos paslaugas, kaip „GoogleDrive“, „OneDrive“ ir „Dropbox“; netgi pridėti ir siųsti nuskaitytus failus ar vaizdus tiesiogiai el. paštu.

Išspausdinkite daugiau puslapių už tą pačią kainą, naudodami pasirenkamas XL rašalo kasetes ir pasirinkdami automatinį 2-pusį dokumentų spausdinimą


Džiaukitės minimaliu atliekų kiekiu ir maksimaliomis santaupomis. Išspausdinkite daugiau puslapių už tą pačią kainą – sutaupykite iki 50 % išlaidų, naudodami pasirenkamas XL rašalo kasetes, ir sutaupykite popieriaus, pasirinkę automatinį 2-pusį spausdinimą.

Pasilinksminkite kurdami asmenines sveikinimo atvirutes, kalendorius ir kitus objektus, pasitelkę „Easy-PhotoPrint+“


Patirkite džiaugsmo atskleisdami savo kūrybiškumą su „Easy Photo Print+“. Naudodami šią žiniatinklio paslaugą galite paprastai kurti ir spausdinti sveikinimo atvirutes, nuotraukų koliažus ir daug kitų dokumentų tipų, naudodami asmeninius vaizdus iš savo planšetės, kompiuterio ar debesijos paslaugų.

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MG3650“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

„Canon PRINT Inkjet“ / SELPHY programėlė

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Print from and scan to the cloud

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius*

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

High resolution photo printing

Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas

Print borderless photos

Spausdinkite berėmes nuotraukas

  • Daugiafunkcis spausdintuvas – PIXMA MG3650

  • FINE kasetės

  • Maitinimo laidas

  • Sąrankos pastoviosios atminties kompaktinis diskas

  • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai

AirPrint-Printers

Spausdinimas per belaidį ryšį

„Wi-Fi“ ryšiu galima spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

„Cloud“ spausdinimas

Spausdinti iš debesijos pritaikyti PIXMA spausdintuvai teikia galimybę tiesiog per išmaniuosius įrenginius spausdinti iš internetinių debesijos išteklių.

Cloud-Printers