Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

Aukštos kokybės 5 rašalinių nuotraukoms skirtas daugiafunkcis įrenginys su pažangia „Wi-Fi“ ryšio funkcija, leidžiančia spausdinti tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių ir debesijos išteklių. Šis įrenginys yra stilingas, kompaktiškas, paprastas naudoti ir tiekia aukštos kokybės spaudinius.

PIXMA MG6450

Pranašumai

  • Aukštos kokybės stilingas nuotraukoms skirtas daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“ ryšio ir spausdinimo, kopijavimo bei nuskaitymo funkcijomis
  • Spausdinimas iš debesijos tiesiogiai spausdintuvo ekrane: iš internetinių albumų, bendruomeninių tinklų bei debesijos laikmenų
  • Paprastai spausdinkite ir nuskaitykite iš išmaniųjų įrenginių per „Wi-Fi“ tinklą arba internetą
  • Atsisiųskite programą „PIXMA Printing Solutions“ ir valdykite spausdintuvą nuotoliniu būdu
  • Paprasta spausdinti nuotraukas naudojant 7,5 cm spalvotą ekraną, atminties kortelių skaitytuvą bei belaidę „PictBridge“ jungtį

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA MG6450“ atidžiau

Aukštos kokybės daugiafunkcis įrenginys


Šis aukštos kokybės ir rafinuoto dizaino daugiafunkcis spausdintuvas pasižymi pažangia 5 rašalinių sistema, spartaus, kokybiško spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo funkcijomis bei prieigos prie debesijos išteklių funkcijomis. Jis sukurtas bendrai naudoti per belaidį ryšį namuose ir valdyti nuotoliniu būdu iš mobiliųjų įrenginių.

Fotoaparato pagalbininkas


Naudodami įtaisytąjį atminties kortelių skaitytuvą ir belaidžio LAN „Pictbridge“ jungtį galite nesunkiai spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš atminties kortelių bei tam pritaikytų fotoaparatų su belaidžio ryšio funkcija. Taip pat galite į atminties kortelę nuskaityti dokumentus ir nuotraukas. Dideliame 7,5 cm ekrane patogu peržiūrėti pasirinktas funkcijas ir nufotografuotus vaizdus.

Spausdinimas iš debesijos


Naudodami „PIXMA Cloud Link“ galite spausdinti tiesiogiai iš interneto. Vos per kelias sekundes išsispausdinkite nuotraukų iš „Facebook“, „Twitter“ bei tokių internetinių albumų kaip „image.canon“, arba spausdinkite dokumentus naudodamiesi debesijos paslaugomis, kaip antai „Evernote“ ir „Dropbox“, ir visa tai – tiesiogiai iš didelio spausdintuvo ekrano. Galite kurti kalendorius, tiesiogiai iš „PIXMA Cloud“ atsisiųsti laiškinio popieriaus ar kitokių šablonų.

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais


Maksimalų lankstumą užtikrina tai, kad galite valdyti spausdintuvą tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių. Atsisiųskite „Canon“ programą „PIXMA Printing Solutions“ ir spausdinkite iš išmaniojo įrenginio arba į jį, taip pat galite spausdinti tiesiogiai iš debesijos. Naudodami šią programą galite netgi tikrinti spausdintuvo būklę, peržiūrėti naudotojo vadovą ir sužinoti rašalo lygį. Taip pat atpažįstamos ir programos „Apple AirPrint“ bei „Google Cloud Print“.

Aukštos kokybės spaudiniai naudojant atskiras rašalines


Naudojant 5 atskirų rašalinių sistemą reikia keisti tik pasibaigusios spalvos rašalo kasetes, todėl spausdinama taupiau. Atskiras dokumentų juodas ir nuotraukų juodas rašalas kartu su „Canon“ technologija FINE bei iki 4800 tašk./colyje spausdinimo raiška užtikrina teksto bei vaizdo ryškumą ir detalumą.

Spartus spausdinimas


Šis įrenginys puikiai tinka sparčiai ir kokybiškai spausdinti namuose: A4 dokumentus jis spausdina didele ISO ESAT sparta, 15,0 atv./min. nespalviniu / 9,7 atv./min. spalviniu režimu, o 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelio išspausdina maždaug per 44 sekundes.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus


Pasirinktinai įsigyjamos XL rašalo kasetės išspausdina daugiau puslapių nei standartinės, taigi jas rečiau reikia keisti (tai labai paranku, jei spausdinate dažnai), todėl galima sutaupyti iki 30 % išlaidų nuo puslapio. Automatinė dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dvipusius dokumentus.

Programinė įranga „My Image Garden“


Jungtinė programinė įranga su priemonėmis, skirtomis nuotraukoms tvarkyti ir spausdinti, dokumentams nuskaityti ir internetinėms paslaugoms naudoti. Dėl pažangių, kaip antai veidų atpažinimo, funkcijų paprasta ieškoti kompiuteryje turimų nuotraukų.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MG6450“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

PIXMA Printing Solutions app

Programa „PIXMA Printing Solutions“

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Print directly from cloud

Spausdinkite tiesiogiai iš debesijos

Built-in card reader

Įtaisytasis kortelių skaitytuvas

  • Daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA MG6450
  • Rašalo kasečių parengimas
  • Maitinimo laidas
  • Sąrankos pastoviosios atminties kompaktinis diskas
  • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai