Canon PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Šis aukštos kokybės 5-ių rašalų daugiafunkcis nuotraukų įrenginys daro puikios kokybės spaudinius ir yra sukurtas padėti jums išreikšti savo kūrybiškumą. O naudojant pažangią „Wi-Fi“ funkciją paprasta spausdinti tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių ir debesijos paslaugų.

MG6650

Pranašumai

  • Šiuo aukštos kokybės daugiafunkciu įrenginiu su „Wi-Fi“ funkcija paprasta prisijungti, spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti taip, kaip norite
  • Atraskite spausdinimo iš ir nuskaitymo į debesijos paslaugas teikiamą kūrybinę laisvę naudodami „PIXMA Cloud Link“*
  • Pasirenkite be jokių pastangų spausdinti ir nuskaityti iš NFC naudojančių išmaniųjų įrenginių naudodami programėlę „PIXMA Touch & Print“
  • Sparčiai kurkite tokius aukštos kokybės spaudinius, kokiais galėsite didžiuotis
  • 5-ių atskirų rašalų sistemos dėka reikia keisti tik pasibaigusią kasetę

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA MG6650“ atidžiau

Aukštos kokybės daugiafunkcis įrenginys


Išreikškite savo kūrybiškumą spaudiniais. Šis visas ryšio funkcijas turintis aukštos kokybės daugiafunkcis įrenginys namams yra puikus pagalbininkas fotoaparatui ir turi viską, ko reikia, – pažangią 5-ių rašalų sistemą, didelės spartos spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo funkcijas ir prieigą prie debesijos paslaugų. Šis įrenginys pritaikytas dalintis per belaidį ryšį namuose ir naudoti nuotoliniu būdu per mobiliuosius įrenginius, o taip pat galite spausdinti nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių ir tam pritaikytų fotoaparatų su belaidžiu ryšiu.

Pritaikytas naudoti debesijos paslaugas


Junkitės tiesiogiai prie debesijos paslaugų. Mėgaukitės laisve tiesiai per spausdintuvo ekraną spausdinti iš ir nuskaityti į internetą. Naudodami patobulintą programėlę „PIXMA Cloud Link“ galite visai nenaudodami kompiuterio per kelias sekundes spausdinti nuotraukas iš „Facebook“, „Twitter“ paskyrų ir internetinių albumų, spausdinti ar nuskaityti dokumentus į tokias debesijos paslaugas kaip „Google Drive“, „OneDrive“ ir „Dropbox“ ir netgi pridėti ir siųsti nuskaitytus failus ar atvaizdus tiesiogiai el. paštu.*

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais


Jūs mokate naudotis išmaniuoju telefonu – šis spausdintuvas taip pat. Tereikia atsisiųsti jūsų išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui skirtą „Canon“ programėlę „PIXMA Printing Solutions“. Naudodami šią programėlę galite tiesiogiai prisijungti prie debesijos paslaugų. Negana to, galite per „Wi-Fi“ ar laidinį interneto ryšį tikrinti spausdintuvo būklę, fiksuotą ar esamąjį rašalų lygį. Galiausiai, mobiliojo ryšio priemonių įvairovę dar papildo galimybė naudoti „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“.

Aukštos kokybės spaudiniai didele sparta


Padarykite įspūdį šeimai ir draugams aukštos kokybės spaudiniais. 5-ių atskirų rašalų, „Canon“ technologijos FINE ir iki 4800 tašk./col. spausdinimo raiškos dėka galėsite didžiuotis smulkiausių detalių kupinais atvaizdais ir spausdinti profesionalios išvaizdos dokumentus raiškiu tekstu. Be to, šis spausdintuvas dar ir greitas – jo ISO ESAT sparta yra 15 atv./min. nespalviniu ir 9,7 atv./min. spalviniu režimu. 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelių savo rankose galite turėti daugmaž per 44 sekundes.

Paprastas valdymas prilietimu


Pajuskite aukštos klasės prisilietimą. Pirštų galiukais įrenginys valdomas paprastai ir intuityviai. Didelis 7,5 cm spalvinis jutiklinis ekranas leidžia greitai ir paprastai naršyti meniu, pasirinkti funkcijas, peržiūrėti atvaizdus ir naudoti debesijos paslaugas.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus


Džiaukitės minimaliu atliekų kiekiu ir maksimaliomis santaupomis. Kadangi įrenginys naudoja atskiras rašalo kasetes, jums tereikia keisti pasibaigusios spalvos kasetę. Be to, naudodami pasirinktinai įsigyjamas XL rašalo kasetes galite atspausdinti daugiau puslapių už tą pačią kainą, o naudodami dvipusio spausdinimo funkciją – sutaupyti popieriaus.

Kūrybingi žaidimai


Atskleiskite savo kūrybiškumą žaismingai naudodami „Easy Photo Print+“ (pasiekiamą per programėlę „PIXMA Printing Solutions“). Naudodami šią žiniatinklio paslaugą galite paprastai kurti ir spausdinti atvirutes, nuotraukų koliažus ir daug kitų dokumentų tipų naudodami atvaizdus iš savo planšetinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ar debesijos paslaugų.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MG6650“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Touch Screen

Didelis jutiklinis ekranas

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Print from and scan to the cloud

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius*

Built-in card reader

Įtaisytasis kortelių skaitytuvas

PIXMA Printing Solutions app

Programa „PIXMA Printing Solutions“

PIXMA-Touch-Print

Sparčiai prijungiamas naudojant NFC

  • Daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA MG6650
  • Rašalo kasečių parengimas
  • Maitinimo laidas
  • Sąrankos CD (CD skirtas tik operacinei sistemai „Windows“ – „Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
  • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai