Canon PIXMA MG7150

PIXMA MG7150

Aukščiausios kokybės 6 rašalinių daugiafunkcis nuotraukų spausdintuvas profesionaliai spausdinti namuose. Šis stilingas ir dėl intuityvaus valdymo lietimu paprastas naudoti įrenginys teikia pažangių galimybių prisijungti ir spausdinti iš išmaniųjų įrenginių bei tiesiogiai iš debesijos.

PIXMA MG7150

Pranašumai

 • Glotnaus, kompaktiško dizaino aukščiausios kokybės daugiafunkcis įrenginys: spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite dokumentus namuose
 • Spausdinimas iš debesijos tiesiogiai spausdintuvo ekrane: spausdinkite iš internetinių albumų, bendruomeninių tinklų bei debesijos laikmenų
 • Nesudėtingas spausdinimas bei nuskaitymas per „Wi-Fi“ ryšį, naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius
 • Naudojant programą „PIXMA Printing Solutions“ spausdintuvą galima valdyti praktiškai iš bet kur
 • Aukščiausios kokybės nuotraukos naudojant 6 atskirų rašalinių sistemą (galima įsigyti XL rašalinę)

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA MG7150“ atidžiau

Aukščiausios kokybės daugiafunkcis nuotraukų spausdintuvas


Šis stilingas ir kompaktiškas aukščiausios kokybės daugiafunkcis įrenginys pasižymi išskirtinės kokybės spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcijomis, taip pat pažangiomis prisijungimo prie „Wi-Fi“, eterneto tinklo bei debesijos funkcijomis. Juo galima greitai ir paprastai spausdinti iš kelių kompiuterių, fotoaparatų su belaidžio ryšio funkcija, atminties kortelių, debesijos bei mobiliųjų įrenginių, taigi jis puikiai tinka fotografijos aistruoliams.

Spausdinimas iš debesijos


Naudodami „PIXMA Cloud Link“ galite spausdinti tiesiogiai iš interneto. Vos per kelias sekundes galite išsispausdinti nuotraukų iš „Facebook“, „Twitter“ bei tokių internetinių albumų kaip „image.canon“, taip pat galite išsispausdinti dokumentų iš tokių debesijos paslaugų kaip „Evernote“ ir „Dropbox“ – ir visa tai be kompiuterio. Atsisiųskite kanceliarinių ir kitokių šablonų tiesiogiai iš PIXMA debesijos.

Parengtas naudoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais


Naudodami išmanųjį įrenginį galite spausdintuvą valdyti būdami praktiškai bet kur. Atsisiųskite „Canon“ programą „PIXMA Printing Solutions“ ir spausdinkite iš savo išmaniojo įrenginio arba į jį nuskaitykite, taip pat spausdinkite tiesiogiai iš debesijos. Galite netgi tikrinti spausdintuvo būklę, peržiūrėti naudotojo vadovą ir sužinoti rašalo lygį. Taip pat atpažįstamos ir programos „Apple AirPrint“ bei „Google Cloud Print“.

Išskirtinės veikimo galimybės


6 rašalinių sistemoje naudojamas pilkas rašalas, dėl kurio spalvotos nuotraukos bus sodresnės, nespalvotos – įspūdingesnės; be to, „Canon“ technologija FINE, veikianti iki 9600 tašk./colyje raiška, užtikrina išskirtinai detalias profesionalų kokybės nuotraukas. Šis daugiafunkcis įrenginys A4 dokumentus spausdina didele 15 atv./min. sparta nespalviniu ir 10 atv./min. sparta spalviniu režimu, o 10 x 15 cm nuotrauką be rėmelio išspausdina per apyt. 21 sekundę.

Jutiklinis valdymas


Dideliame jutikliniame skydelyje su 8,8 cm spalvotu jutikliniu ekranu paprasta valdyti įrenginį pirštų galais, taigi galite greitai ir nesudėtingai naršyti meniu bei paprastai pasirinkti funkcijas, peržiūrėti vaizdus ir naudoti debesijos paslaugas.

Sumažinkite rašalo išlaidas


Naudojant atskiras rašalo talpyklas reikia keisti tik pasibaigusį rašalą. Pasirinktinės XL rašalinės leidžia išspausdinti daugiau puslapių nei standartinės ir sutaupyti iki 30 % išlaidų nuo puslapio.

„My Image Garden“


Šią jungtinę programinę įrangą sudaro priemonės, skirtos nuotraukoms tvarkyti ir spausdinti, dokumentams nuskaityti, internetinėms paslaugoms naudoti. Dėl pažangių, kaip antai veidų atpažinimo, funkcijų paprasta ieškoti kompiuteryje turimų nuotraukų.

Universalus daugialypės terpės naudojimas


Automatinio dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dvipusius dokumentus. Dviejuose visiškai integruotuose popieriaus dėkluose galima tuo pat metu laikyti nuotraukų ir paprastą popierių. Kurkite etiketes ir spausdinkite jas tiesiogiai ant tam tinkamų diskų.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MG7150“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Optional high yield inks

Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

PIXMA Printing Solutions app

Programa „PIXMA Printing Solutions“

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Print directly from cloud

Spausdinkite tiesiogiai iš debesijos

Built-in card reader

Įtaisytasis kortelių skaitytuvas

Print directly onto disc

Spausdinkite tiesiai ant disko

Easy to use touch panel

Paprastas naudoti jutiklinis skydelis

Large touch screen display

Didelis jutiklinis ekranas

Turns on when you start printing

Įsijungia pradėjus spausdinti

 • Daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA MG7150
 • Rašalo kasečių parengimas
 • Maitinimo laidas
 • Sąrankos pastoviosios atminties kompaktinis diskas
 • Matinis fotopopierius MP-101 (spausdinimo galvutei automatiškai išlygiuoti)
 • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai