Canon PIXMA MP230

PIXMA MP230

Stilingas daugiafunkcis įrenginys su kokybiško spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo funkcijomis. Paprasta naudoti programine įranga galite valdyti spausdinimą iš žiniatinklio ir tvarkyti bei spausdinti nuotraukas.

PIXMA MP230

Pranašumai

  • Daugiafunkcis įrenginys: spausdinimas, kopijavimas ir nuskaitymas
  • Paprastas parengti veikti ir naudoti
  • Greitas dokumentų ir nuotraukų spausdinimas
  • Spausdinkite daugiau naudodami papildomai įsigyjamą didelio našumo rašalą
  • Paprastas ir našus spausdinimas iš žiniatinklio
  • Programinė įranga „My Image Garden“
  • Programa, skirta spausdinti nuotraukoms iš „Facebook“

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon PIXMA MP230“ atidžiau

Daugiafunkcio įrenginio patogumas


Stilingas daugiafunkcis įrenginys su FINE kasečių sistema puikiai tinka kasdieniams spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo darbams. Dėl 7,0 pav./min. nespalvoto / 4,8 pav./min. spalvoto spausdinimo funkcijos A4 ISO ESAT greičio dokumentų nereikia ilgai laukti. Nuskaityti A4 formato spalvotą dokumentą galite maždaug per 14 sekundžių, o nukopijuoti A4 spalvotą dokumentą – maždaug per 30 sekundžių.

FINE kokybė


FINE spausdinimo galvučių rašalo lašeliai yra vos 2 pl dydžio, o maksimali raiška – 4800 dpi, tad jos užtikrina itin detalius aukštos kokybės spaudinius. Maišyto rašalo sistema su „ChromaLife100+“ užtikrina, kad vaizdai bus ilgaamžiai ir ryškių spalvų, o tekstas – aiškus.

Sumažinkite išlaidas rašalui


Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis naudodami taupias, našias kasetes PG-512 ir CL-513. Jos atspausdina žymiai daugiau nei standartinės kasetės, tad rašalą reikia keisti rečiau, o tai puiki naujiena spausdinantiems nuolat.

„My Image Garden“


Išnaudokite visas kūrybines savo PIXMA įrenginio galimybes padedami šios parankinės, kuria galima paprastai spausdinti nuotraukas, nuskaityti dokumentus ir naudoti internetines paslaugas. Jos nuotraukų tvarkymo priemonės, įskaitant veidų atpažinimą, įgalina atrasti kompiuteryje turimas seniai pamirštas nuotraukas ir kurti iš jų naujus, patrauklius spaudinius.

Spausdinkite tiesiogiai iš „Facebook“


Spausdindami nuotraukas tiesiogiai iš „Facebook“, galite kurti patrauklius svarbiausių akimirkų atsiminimus. Programa „Print Your Days“ įgalina vienu veiksmu spausdinti savo ar savo draugų „Facebook“ nuotraukas ir kurti nuostabius koliažus.

Sustabdykite vaizdo įrašų akimirkas


„Full HD“ filmų spausdinimo funkcija įgalina spausdinti kokybiškas nuotraukas iš jūsų vaizdo įrašų, padarytų „Canon“ skaitmeniniu fotoaparatu ar kamera. Galite pasirinkti ir spausdinti atskirus kadrus ar išgauti dar įspūdingesnių efektų suliedami kelis kadrus į vieną.

Išmanus spausdinimas iš žiniatinklio


Naudojant „Easy-WebPrint EX“ spausdinti iš žiniatinklio galima paprastai ir našiai. Šis „Internet Explorer“ papildinys įgalina iškirpti kelių žiniatinklio puslapių dalis ir sujungti jas į vieną puslapį, kad galėtumėte spausdinti tik tai, ko reikia.

Taupykite energiją


Automatinio maitinimo išjungimo funkcija išjungia spausdintuvą po nustatyto laiko, tad padeda taupyti energiją. Automatinio maitinimo įjungimo funkcija jūsų patogumui spausdintuvą vėl įjungs, kai pradėsite spausdinti. Sparčiojo paleidimo technologija parengia daugiafunkcį įrenginį veikti vos per kelias sekundes nuo įjungimo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MP230“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Convenient and easy to replace

Patogu ir paprasta pakeisti

Micro ink droplets for precise print

Rašalo mikrolašeliai užtikrina tikslų spausdinimą

High resolution photo printing

Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas

High resolution scanning

Nuskaitymas didele raiška

Facebook photo printing

„Facebook“ nuotraukų spausdinimas

One-stop creative software

Kūrybinės programinės įrangos rinkinys

Smart web printing

Išmanusis spausdinimas iš žiniatinklio

Quality long lasting photos

Aukštos kokybės ilgaamžės nuotraukos