Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Šiuo debesijos paslaugoms pritaikytu daugiafunkciu įrenginiu paprasta spausdinti, kopijuoti, nuskaityti ir faksuoti dokumentus. „Wi-Fi“ ryšys leidžia įrenginio funkcijas bendrinti keliems kompiuteriams ar išmaniesiems įrenginiams.

PIXMA MX535

Pranašumai

  • Debesijos paslaugoms pritaikytas daugiafunkcis įrenginys su spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijomis
  • Visiškai integruotas 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas
  • „Wi-Fi“ ryšio funkcija leidžia paprastai bendrinti įrenginį biure
  • Su programėle „Canon PRINT“ spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių ir nuskaitykite į juos
  • Pritaikytas „PIXMA Cloud Link“, „Google Cloud Print“ ir „Apple AirPrint“

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon PIXMA MX535

Pažangus daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“


Naudodami šį stilingą, debesijos paslaugoms pritaikytą, išskirtinės kokybės spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijomis pasižymintį daugiafunkcį įrenginį, galėsite našiai dirbti namuose. Belaidžio ryšio funkcija leidžia paprasta bendrinti įrenginį keliems kompiuteriams. Dėl kompaktiško „FastFront“ dizaino paprasčiau papildyti popieriaus atsargas ir keisti rašalą.

Spausdinimas iš išmaniųjų įrenginių ir debesijos išteklių


Naudodami „PIXMA Cloud Link“, galite spausdinti nuotraukas ir dokumentus iš tokių debesijos paslaugų, kaip „Evernote“ ir „Dropbox“ – tam teprireiks išmaniojo įrenginio ir programėlės „Canon PRINT“. Ta pati programa leidžia spausdinti iš išmaniųjų įrenginių, esančių bet kurioje namų ar biuro vietoje, ir į juos nuskaityti. Taip pat atpažįstamos ir programos „Apple AirPrint“ bei „Google Cloud Print“.

Aukšta kokybė ir didelė sparta


„Canon“ rašalo technologija FINE visada užtikrina spartų aukščiausios kokybės spausdinimą, nesvarbu, ar reikia ryškių ir blizgių grafinių atvaizdų ar stulbinamai aiškių verslo dokumentų. A4 formato dokumentai spausdinami 9,7 v./min. sparta nespalviniu ir 5,5 v./min. spalviniu režimais; spalvotas A4 formato puslapis nukopijuojamas per maždaug 24  sekundes, o 10 x 15 cm nuotrauka be rėmelio – per maždaug 46 sekundes.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus


Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis. Naudojant pasirinktines XL kasetes galima išspausdinti kur kas daugiau puslapių, taip pat jas rečiau reikia keisti (tai labai paranku, jei spausdinate dažnai), taigi, palyginti su standartinėmis kasetėmis, galima sutaupyti iki 50 % išlaidų nuo puslapio. Automatinio dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dvipusius dokumentus.

Automatinis dokumentų tiektuvas


Maksimaliam našumui užtikrinti skirtas 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas leidžia lengvai ir sparčiai nuskaityti, kopijuoti ir faksuoti didelius dokumentus. Per USB prievadą galėsite įrašyti nuskaitytus dokumentus tiesiogiai į USB atmintinę.

Prieigos taško režimas


Šis spausdintuvas turi įtaisytąjį prieigos taško režimą, taigi gali pagal poreikį sukurti tinklą, leisiantį belaidžiu ryšiu spausdinti iš išmaniųjų telefonų ar planšetinių įrenginių ir į juos nuskaityti tiesiogiai per spausdintuvą, nesijungiant prie apsaugoto „Wi-Fi“ tinklo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA MX535“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Convenient and easy to replace

Patogu ir paprasta pakeisti

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Printing from cloud services

Spausdinimas iš debesijos išteklių

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Automatic multipage copying

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Scan to USB memory

Nuskaitymas į atmintuką

FAX function

Faksavimo funkcija

  • Daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA MX535
  • FINE kasetės (spalvinio ir juodo rašalo)
  • Maitinimo laidas
  • Sąrankos pastoviosios atminties kompaktinis diskas
  • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai
AirPrint-Printers

Spausdinimas per belaidį ryšį

„Wi-Fi“ ryšiu galima spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

„Cloud“ spausdinimas

Spausdinti iš debesijos pritaikyti PIXMA spausdintuvai teikia galimybę tiesiog per išmaniuosius įrenginius spausdinti iš internetinių debesijos išteklių.

Cloud-Printers

Susipažinkite

Online manual and download

Internetinis naudojimo vadovas ir sąranka

Peržiūrėkite šio spausdintuvo naudojimo vadovą internete – nereikia siųstis ir diegti jokių failų į stalinį ar planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Sužinokite, kaip parengti spausdintuvą naudoti su turima įranga bei operacine sistema, ir atsisiųskite reikalingą programinę įrangą.

Pagalbiniai vaizdo įrašai

Šiuose jūsų gaminiui skirtuose pagalbiniuose vaizdo įrašuose pateikiamos išsamios pažingsninės instrukcijos, kaip atlikti jūsų spausdintuvo PIXMA sąranką, o taip pat trikčių žinynas, atsakantis į dažniausiai užduodamus klausimus.

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Belaidžio ryšio sąranka

Čia rasite reikalavimus norint parengti šį spausdintuvą belaidžio ryšio jungčiai, galimų prisijungimo būdų aprašymą ir pažingsnines instrukcijas, kaip atstatyti spausdintuvo gamyklines nuostatas.