Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

10 rašalinių A3+ nuotraukų spausdintuvas leidžia kurti galerijų kokybės parduoti tinkamus spaudinius. Juo galite išgauti stulbinamus spalvotus ir vienspalvius profesionalų lygmens spaudinius, naudoti įvairias laikmenas ir pažangias prijungimo galimybes.

PIXMA PRO10

Pranašumai

  • Galerijos kokybės A3+ nuotraukų spausdintuvas
  • 10 pigmentinio rašalo rašalinių sistema
  • Profesionalų kokybės spalvoti ir vienspalviai spaudiniai
  • Vientisas kokybiškas blizgesys ir gili juoda spalva
  • Išskirtinis atvaizdų ilgaamžiškumas
  • Naši darbo eiga naudojant spausdinimo įskiepį
  • Platus tinkamų laikmenų pasirinkimas
  • Pagerintas jungiamumas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon PIXMA PRO-10

Galerijos lygio kokybės nuotraukos


Dėl 10-ies rašalų sistemos „PIXMA PRO-10“ išgauna stulbinančius, profesionalios kokybės spaudinius nuo 10 x 15 cm iki A3+ ar net 35 cm (14 col.) pločio formatu. Jis puikiai tinka fotografui, norinčiam kurti parodoms skirtus spaudinius ar prekiauti galerijų kokybės nuotraukomis.

Profesionalų reikalavimus atitinkančios spalvos


Dėl LUCIA pigmentinio rašalo galima išgauti įspūdingus ir įkvepiančius spaudinius ir užtikrinti neįtikėtiną vientiusmą bei išskirtinį atvaizdų ilgaamžiškumą. 10 rašalinių sistema leidžia atkurti plačią spalvų gamą ir padidinti vaizdų ryškumą bei detalumą.

Įspūdingi nespalvoti spaudiniai


„PIXMA PRO-10“ naudoja tris atskirus vienspalvius rašalus, todėl galima spausdinti nuostabias nespalvines nuotraukas su sklandžiais tonų perėjimais. Visada galite spausdinti naudodami juodą matinį ir nuotraukų rašalą, ir nereikės švaistyti rašalo blizgų nuotraukų popierių keičiant matiniu.

Vientisas blizgumas


Spausdintos blizgaus bei pusiau blizgaus popieriaus vietos padengiamos „Chroma Optimizer“ skaidriuoju rašalu – tai padidina juodos spalvos tankį, išplečia spalvų gamą bei užtikrina vientisą nuotraukų spaudinių žvilgėjimą.

Kokybė ir sparta


„PIXMA PRO-10“ naudoja FINE technologijos spausdinimo galvutę su 4 pl dydžio rašalo lašeliais, todėl pasiekia iki 4800 dpi spausdinimo raišką, o nuotraukos būna ypač detalios ir negrūdėtos. Galerijos lygio kokybės spalvotą arba nespalvotą A3+ formato spaudinį galite išgauti greičiau nei per keturias minutes.

Naši darbo eiga


Kad profesionalaus spausdinimo darbų eiga būtų paprasta ir naši, galima naudoti naująjį įskiepį „Print Studio Pro“ . Šis pagrindinėms nuotraukų apdorojimo programoms pritaikytas spausdinimo įskiepis visas spausdinimo nuostatas sujungia viename paprastame naršyti meniu.

Spalvų derinimas


Naujasis „Canon“ PRO (spausdintuvo tvarkyklės spalvų profilis) režimas užtikrina, kad išspausdintos spalvos tiksliai atitiks ekrane rodomas spalvas. Jei siekiate dar didesnio spalvų tikslumo, galite kurti unikalius ICDD profilius ir netgi derinti spausdintuvą naudodami programinę įrangą „Canon Colour Management Tool Pro“.

Popieriaus pasirinkimas


Spausdinkite ant pageidaujamos išvaizdos ir formato popieriaus. Tinkamos visos originalaus „Canon“ nuotraukų popieriaus rūšys, taip pat galite atsisiųsti „Canon“ ICC profilius, leidžiančius naudoti įvairų popierių, siūlomą žymiųjų gamintojų „Hahnemühle“, „Ilford“ bei „Canson“.

Prijungiamumas


Dėl prieigos prie „Wi-Fi“ ir eterneto ryšio spausdintuvą galite statyti bet kur – tai ypač aktualu namuose dirbančiam fotografui ar nedidelės studijos darbuotojams. Naudodami „Canon Easy-PhotoPrint“ ir „Apple AirPrint“ galite spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon PIXMA PRO-10“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Micro ink droplets for precise print

Rašalo mikrolašeliai užtikrina tikslų spausdinimą

High resolution photo printing

Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas

Superb photolab-quality print head

Puikios fotolaboratorijos lygio kokybės spausdinimo galvutė

Only change the ink which runs out

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

High longevity pigment ink

Ilgaamžis pigmentinis rašalas

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Spalvų optimizatorius

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Print plug-in for photo applications

Spausdinimo priedėlis nuotraukų apdorojimo programoms

One-stop creative software

Kūrybinės programinės įrangos rinkinys

Print directly onto disc

Spausdinkite tiesiai ant disko

Prints up to A3+ and 35cm wide

Spaudiniai iki A3+ dydžio ir iki 35 cm pločio