Canon imagePROGRAF PRO-1000

imagePROGRAF PRO-1000

Stalinis spausdintuvas, skirtas profesionaliems fotografams ir karjeros siekiantiems mėgėjams. Spausdinkite stulbinamos kokybės, iki A2 formato darbus, pasitelkę 12 rašalų sistema.

Pranašumai

  • Perkelkite savo fotografiją į kitą lygį su profesionaliais spalvotais spaudiniais
  • Didelių – iki A2 formato – darbų aukščiausios kokybės spausdinimas
  • Tiksliai atkurkite vaizdų spalvas ir detales spaudiniuose
  • Būkite prisijungę, pasitelkę belaidį spausdinimą ir spausdinimą iš debesijos
  • Supaprastinkite spausdinimo darbų eigą, naudodami papildinį „Print Studio Pro“

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon imagePROGRAF PRO-1000“ atidžiau

Nepaprasta kokybė


Pasiekite išskirtinių rezultatų, perkeldami savo vaizdus į kitą lygį. Jūsų spaudiniai, kuriuose išlaikoma nuotraukų kokybė ir vientisumas, sužavės klientus ir suteiks jums pasitikėjimo demonstruoti ir parduoti savo darbus.

Spausdinkite iki A2 formato darbus


Mėgaukitės galimybe spausdinti įspūdingus, iki A2 formato vaizdus, nedarydami kompromisų kokybės atžvilgiu. Pasinaudokite didelės spausdinimo spartos ir spalvų bendradarbiavimu: kadangi palaikomi įvairūs laikmenų tipai, nuo blizgaus, matinio ir dailės kūrinių popieriaus iki drobės, gausite tokios išvaizdos ir pojūčio spaudinius, kokių pageidaujate.

LUCIA PRO rašalai


Su naująja 12 pigmentinių rašalų sistema, apimančia ir rašalą „Chroma Optimizer“, jūsų vaizdai bus tiksliai atkurti spaudiniuose. Platus dinaminis spalvų diapazonas ir ryškios detalės tamsesnėse srityse padės užfiksuoti visą jūsų fotografijų subtilumą spaudiniuose nuo 4 x 6 iki A2, pasitelkus naująjį L-COA PRO vaizdo procesorių.

Spausdinimas per belaidį ryšį


Pagerinkite savo produktyvumą ir lankstumą, pasinaudodami belaidžio prisijungimo galimybe. Tiesiog atsisiųskite programėlę „Canon Print“ į savo įrenginį su „IOS“ ar „Android“ arba spausdinkite per savo nešiojamojo kompiuterio „Wi-Fi“ ryšį. Iš fotoaparatų, suderinamų su „PictBridge“, net galite spausdinti tiesiogiai per „Wi-Fi“.

„Print Studio Pro“


Programinę įrangą „Print Studio Pro“ galima paleisti iš populiarios nuotraukų redagavimo programinės įrangos, pvz., „Adobe Lightroom®“, „Photoshop®“ ir pačios „Canon“ programinės įrangos „Digital Photo Professional“. „Print Studio Pro“ pasižymi tokiomis pažangiomis ypatybėmis, kaip spaudinio simuliacija peržiūrint ir spalvų reguliavimo parinktys.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon imagePROGRAF PRO-1000“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Rašalo mikrolašeliai užtikrina tikslų spausdinimą

Spausdina iki A2 formato spaudinius

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

Ilgaamžis pigmentinis rašalas

Spalvų optimizatorius

„Wi-Fi“ ir eterneto jungtys

Naudotojui patogus spalvotas ekranas

Spausdinimo papildinys nuotraukų taikomosioms programoms

Apdovanojimai

Rekomenduojame jums