Nuotraukų spausdintuvai PRO


A3 formato profesionalūs „Inkjet“ nuotraukų spausdintuvai

Naudodami profesionalų PIXMA nuotraukų spausdintuvus galite visiškai valdyti kūrybinį procesą. Šie A3 „Inkjet“ nuotraukų spausdintuvai su 8, 10 arba 12 rašalinių sistemomis visas nuotraukas išspausdins puikiausia kokybe.

A2 formato profesionalus „Inkjet“ nuotraukų spausdintuvas

Mėgaukitės galimybe spausdinti įspūdingus, iki A2 formato vaizdus, nedarydami kompromisų kokybės atžvilgiu. Pasinaudokite didelės spausdinimo spartos ir spalvų bendradarbiavimu: kadangi palaikomi įvairūs laikmenų tipai, nuo blizgaus, matinio ir dailės kūrinių popieriaus iki drobės, gausite tokios išvaizdos ir pojūčio spaudinius, kokių pageidaujate.

Profilių kūrimas

Kurkite ICC profilius naudodami spalvų valdymo programinę įrangą

Naudodami savo spektrometrą ir „Canon“ programinę įrangą „Color Management Tool Pro“ galite paprastai susikurti pasirenkamųjų ICC profilių, pritaikytų savo spausdintuvui, popieriui bei darbinei aplinkai. Į šią įrangą įdiegtas nesudėtingas vediklis, spausdinantis matavimo diagramas, kurias galima nuskaityti įvairiais „X-Rite“ kalibravimo įrenginiais („Eye-One PRO“, „Color Munki“), todėl užtikrinama reikiama aukšta spalvų kokybė ir tikslumas.


Rašalas popieriuje

Mūsų profesionalių nuotraukų spausdintuvų asortimento įrenginiais gautų vaizdų kvapą gniaužiančią kokybę lemia tobula jūsų aistros ir mūsų technologijų dermė. „Canon“ daugelį metų dirbo su FINE spausdinimo galvučių technologijos sistemomis ir tobulino rašalą, kad galėtumėte mėgautis šiandieniniais rezultatais. Pasirinkę iš profesionalams skirtų pigmentinių 12 ir 10 rašalų sistemų, taip pat dažų pagrindu pagamintą 8 rašalų specialios paskirties sistemą, kūrybinių industrijų atstovai ir verslo naudotojai ras sau tinkamiausią A3 arba A2 formato nuotraukų spausdintuvą, padėsiantį išgauti stulbinamos kokybės spaudinius taupiausiu ir našiausiu galimu būdu.

Nespalvoti spaudiniai

Vientisam blizgesiui ir tobulesniam juodos spalvos tankiui išgauti „Canon“ profesionalų spausdintuvuose naudojamos atskiros vienspalvio rašalo rašalinės, nespalvotų nuotraukų spausdinimo tvarkyklės nuostata ir tokios funkcijos kaip „Chroma Optimizer“, todėl šie spausdintuvai sukuria naują profesionalus tenkinantį vienspalvio spausdinimo kokybės lygį.


Pagalbinės priemonės ir paslaugos PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvui

Galite atsisiųsti PIXMA profesionalų nuotraukų spausdintuvui skirtų tvarkyklių, programinės ir programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

Ankstesnių profesionalų rašalinių spausdintuvų paieška

Mūsų gaminių archyvo skyriuje rasite informacijos apie ankstesnių PIXMA profesionalių nuotraukų spausdintuvų specifikacijas ir jiems tinkamas eksploatacines medžiagas.