PROGRAMINĖ ĮRANGA

„Print Studio Pro“

„Canon“ įskiepis „Print Studio Pro“ yra puiki darbo srautų valdymo priemonė, padėsianti pereiti nuo pradinio atvaizdo iki galutinio spaudinio. Naudodami unikalią programinę įrangą, kuri sukurta specialiai „Canon“ profesionalų klasės spausdintuvams, galėsite nesudėtingai išgauti ekspertus tenkinančios kokybės nuotraukų spaudinius.

Atsisiųsti naujausią versiją

print-studio-pro_1080x384

Įdiegimas

Įskiepis „Print Studio Pro“ automatiškai pridedamas prie tam pritaikytų nuotraukų apdorojimo programų diegiant programinę įrangą. Taip pat galite atsisiųsti naujausią šio priedo versiją, skirtą esamiems „PIXMA Pro“ spausdintuvams, taip pat spausdintuvams „imagePROGRAF PRO“.

ATSISIŲSTI (1,2 MB)

„Print Studio Pro“ paleidimas

Jei norite paleisti „Print Studio Pro“, atverkite norimą (-us) spausdinti vaizdą (-us) programoje „Adobe Photoshop®“, „Photoshop Elements®“ arba „Lightroom®“. Jei naudojate programą „Canon Digital Photo Professional“, tiesiog pasirinkite pageidaujamus atvaizdus jų aplanke.

Profesionalams skirtų spausdintuvų pasiūla

„Print Studio Pro“ įvairios spausdinimo funkcijos pateikiamos viename nesudėtingai tvarkomame ekrane. Prieš spausdindami čia galite pasirinkti popieriaus rūšį, formatą, nustatyti spalvų valdymo parametrus ir tinkamus atvaizdų spalvų tonus. Pasirinkti spalvų tonai ir rėmeliai rodomi tiesioginės peržiūros lange, taigi galutinis rezultatas visada atitiks jūsų aukštus lūkesčius.

Print-Studio-Pro

„Print Studio Pro“

1) Tiesioginė pasirinkto atvaizdo peržiūra 
2) Įrankiai, skirti atvaizdams karpyti ir sukioti 
3) Visų atvertų / pasirinktų atvaizdų miniatiūros 
4) Sritis, skirta įrašyti ir pasirinkti mėgstamiausioms nuostatoms 
5) Spausdinimo nuostatų sritis (popieriaus rūšis, maketas, spalvų valdymas) 
6) Spausdinimo mygtukas su kopijų skaičiaus nuostata

Pagrindinės spausdinimo nuostatos

„Print Studio Pro“ spausdinimo nuostatų sritis yra ta vieta, kurioje reikia pasirinkti tris pagrindines nuotraukų spausdinimo nuostatas: popieriaus rūšį ir formatą, atvaizdo pateikimo popieriuje maketą ir spalvų valdymo parametrus (t. y. ICC profilius).

 Paper-settings

Popieriaus nuostatos

Laikmenų tipo srityje pasirinkite „Canon“ fotopopieriaus pavadinimą arba kitų gamintojų popieriaus rūšį (t. y. kitą blizgų popierių, kitą meninį popierių arba drobinį popierių).

Pasirinkite tinkamą popieriaus formatą ir dėklą (galinį dėklą arba rankinį tiektuvą). Paprastai blizgus, žvilgus ir matinis popierius dedamas į automatinį galinį dėklą, o storesnis ir sunkesnis popierius tiekiamas per rankinį tiektuvą.

 Image-layout-settings

Atvaizdo maketo nuostatos

Pasirinkite iš anksto nustatytas kraštines, įskaitant spaudinį be kraštinių arba su kraštinėmis ir 2 arba 4 vaizdus viename popieriaus lape. Spausdindami su kraštinėmis galite keisti vaizdo dydį tiesiog vilkdami jo kampus peržiūros lange arba galite maketo meniu pasirinkti tikslų vaizdo arba kraštinių dydį milimetrais.

Naudodami lygiavimo meniu nesudėtingai nustatysite centrinę atvaizdo padėtį lape ir netgi galėsite įtraukti savo pasirenkamąjį maketą į sąrašą (reikia spustelėti pliuso mygtuką).

Colour-management

Spalvų valdymas

„Canon“ profesionalų klasės nuotraukų spausdintuvais spausdinamos nuotraukos yra ypač panašios į monitoriuje rodomus atvaizdus.

Kad gautumėte geriausią rezultatą, spalviniu režimu pasirinkite ICC profilius, tada, jei naudojate „Canon“ popierių, nustatykite automatinį spausdintuvo profilį, o jeigu naudojate kitų gamintojų popierių, pasirinkite tinkamą ICC profilį. Atkūrimo tikslo nuostata turėtų būti „percepcinis“.

Papildomos nuostatos

„Print Studio Pro“ turi papildomų funkcijų, kad rezultatai atspindėtų jūsų kūrybines idėjas. Galite prie nuotraukų pridėti teksto, pasirinkti nespalvotų nuotraukų režimą, įrašyti mėgstamiausias nuostatas ir kt.

Mono-printing-and-clear-coating

Vienspalvis spausdinimas ir skaidri danga

Pasirinkite režimą „Print Black and White Photo“ (spausdinti vienspalvę nuotrauką), jei norite spalvotą atvaizdą paversti vienspalviu arba kurti natūralesnės išvaizdos vienspalves nuotraukas iš turimų vienspalvių atvaizdų.

Pasirinkus parinktį „Clear coat the entire page“ (padengti visą puslapį skaidria danga), visas spaudinys padengiamas (jei yra tokia galimybė) priemone „Chroma Optimiser“, todėl dar labiau pagerėja jo blizgumo savybės. Pagal numatytąją nuostatą skaidrus rašalas dedamas tik ant spalvotu rašalu padengtų sričių.

Adding-text-to-photos

Teksto pridėjimas prie nuotraukų

Teksto nuostatų srityje (maketo srities dalis) galite pridėti pasirenkamąją antraštę, poraštę, puslapio numerį, autorių teisių informaciją ar informaciją apie nuotraukos sukūrimą (jei atvaizdas turi atitinkamus duomenis).

Galima tinkinti teksto šriftą, dydį ir spalvą. Didžiajai daliai teksto nuostatų reikalingas maketas su rėmeliais.

Image-Corrections

Vaizdo korekcijos

Spausdindami nespalvotą atvaizdą, galite visai nesudėtingai, vieninteliu spustelėjimu, nurodyti toną ir išgauti šiltesnių arba šaltesnių tonų vienspalves nuotraukas. Spalvotus atvaizdus galima koreguoti bet kuria spalvine kryptimi.

Pavyzdžių spausdinimo funkcija leidžia viename lape išspausdinti nuotraukos miniatiūras, pakoreguotas pasirinkta spalvine kryptimi, šviesumu ar kontrastu.

Tobulas tikslumas – raudonoji linija

„Canon“ priedas „Print Studio Pro“ yra puiki darbo srautų valdymo priemonė, padėsianti pereiti nuo pradinio atvaizdo iki galutinio spaudinio. Ši unikali programinė įranga sukurta specialiai „Canon“ profesionalų klasės spausdintuvams ir leidžia nesudėtingai išgauti ekspertus tenkinančios kokybės nuotraukų spaudinius.

Canon’s-genuine-image-sharpening-technology

Originali „Canon“ vaizdo paryškinimo technologija

Nors jūsų fotoaparatas ir spausdintuvas gali turėti daugybę didelio našumo funkcijų, tačiau apdorojant vaizdą neišvengiamai nukenčia perduota šviesa ir signalai. Tai lemia tik skirtumas tarp idealaus vaizdo ir vaizdo, kurio detalės nėra ryškios, o jei tai ištaisoma remiantis kiekvieno jų tiksliais duomenimis, galima sukurti natūraliai idealų vaizdą. Ir tai įmanoma dėl plataus „Canon“ produktų spektro – kai naudojami tik „Canon“ produktai, kontroliuojama viskas nuo įvesties iki išvesties. Originalų vaizdo ryškumą galima atkurti atliekant tiksliais duomenimis pagrįstas korekcijas idealioms ir ne tokioms idealioms optinėms ir spausdinimo savybėms.

Digital-Lens-Optimiser

„Digital-Lens-Optimiser“

„Digital Lens Optimiser“ – tai funkcija, kuri naudojama originalioje EOS programinėje įrangoje RAW vaizdams apdoroti – ją galima rasti programoje „Digital Photo Professional“ – arba kaip tam tikruose fotoaparatuose įdiegtą funkciją. Ši funkcija pašalina nepageidaujamas optines savybes iš RAW vaizdo duomenų, jei naudojami suderinami fotoaparatai ir objektyvai. Tai dalis „Canon“ vaizdo ryškinimo technologijos – tokia technologija įmanoma, nes „Canon“ nepriklausomai kuria viską nuo objektyvų ir jutiklių iki vaizdo procesorių. Ištaisoma ne tik objektyvo aberacija, pakitusi šviesa grąžinama į pirminę būseną naudojant difrakcijos reiškinį, mažai pralaidžius filtrus ir kt., kad būtų gražiai atkurti visiško ryškumo pradiniai vaizdai.

Contrast-reproduction

Kontrasto atkūrimas

Kontrasto atkūrimas – tai priedo „Print Studio Pro“ funkcija, kuri yra „PRO-1000“ programinėje įrangoje. Ši funkcija atkuria bet kokį spausdinant prarandamą ryškumą, iš anksto išanalizuodama spausdintuvo ir popieriaus skirtumus. Taip tiksliai atkuriamas originalaus vaizdo ryškumas ir gaunami gyvybe alsuojantys spaudiniai. Galimybė atskirti idealias ir neidealias spaudinio savybes leidžia spausdinti didelės raiškos nuotraukas, kurių ryškumas nesiskiria nuo originalių vaizdų.

„Professional Print & Layout“

Naudojant naują spausdinimo programinę įrangą „Professional Print & Layout“, galima spausdinti aukštos kokybės vaizdus, pakoreguotus programa „Digital Photo Professional“, ir išsaugoti tokias svarbias savybes kaip atspalviai, ryškumas ir tiksliai atkurtos spalvos.

* Priedas skirtas tik serijos „imagePROGRAF PRO“ spausdintuvams.

SUŽINOKITE DAUGIAU

imagePROGRAF_PRO-1000-red-line-BEAUTY

Tinkami spausdintuvai

Pasinaudokite tikslaus valdymo privalumais, dirbdami su „Canon“ profesionalams skirtų spausdintuvų serija, suderinama su „Print Studio“.

„imagePROGRAF“

PIXMA PRO

Jums taip pat gali būti įdomu...