eur-lifestyle_hero

Spausdintuvai „MegaTank“

Canon MAXIFY GX5550

Išpildykite savo verslo poreikius ir mėgaukitės pažangiu laikmenų tvarkymu, mažomis eksploatavimo sąnaudomis ir didesniu saugumu – visa tai užtikrina kompaktiškas ir patogus naudoti dizainas. Jokio vargo – tik kokybiškas spausdinimas.

 • Patenkinkite visus savo verslo poreikius

  Puikiai tinka mažmeninės prekybos, logistikos ir farmacijos reikmėms, spausdinti ant įvairiausių popieriaus svorių, blizgių etikečių, vokų, pristatymo blankų ir kt. dėl universalus daugialypės terpės naudojimo.

 • Nekintamai mažos sąnaudos

  Sumažinkite verslo spausdinimo išlaidas: iš spalvoto rašalo buteliukų rinkinio galite išspausdinti net 14 000 puslapių arba 6 000 puslapių iš juodo rašalo buteliuko3. Jei norite sutaupyti dar daugiau, perjunkite ekonominį režimą4.

 • Patvarūs dokumentai – labai greitai

  Spausdinkite itin ryškius, patvarius dokumentus 24 V./min. sparta juodai ir 15,5 V./min. sparta spalvotai2. Pigmentiniu rašalu išspausdinami spaudiniai yra atsparūs žymekliams, trinčiai ir vandeniui.

 • Didelė talpa kompaktiškame korpuse

  Pasiekite aukštą produktyvumą neaukodami vietos, o tai galite padaryti dėl dailaus dizaino su dviem kasetėmis, kurių talpa 250 lapų, ir galinio dėklo su 100 lapų talpa.

 • Naudojimas be vargo

  Sumažinkite prastovų trukmę naudodami naudotojo keičiamą techninės priežiūros kasetę ir rašalo buteliukus, ir aiškiai matykite spausdintuvo būseną – tai užtikrina patobulinta naudotojo sąsaja.

 • Apsaugokite savo dokumentus

  Patobulintas tinklo saugumas leidžia be rūpesčių spausdinti neskelbtinus dokumentus, pvz., adresus ir receptų etiketes.

 • Techniniai duomenys

  • Universalus daugialypės terpės naudojimas

   Įvairių laikmenų palaikymas – nuo plono popieriaus iki storo popieriaus, fotopopieriaus, vokų, etikečių ir reklamjuosčių

  • Didelės išeigos rašalo buteliukai

   Išspausdinkite iki 6 000 puslapių iš vieno juodo rašalo buteliuko arba 14 000 puslapių iš spalvoto rašalo buteliukų rinkinio3.

  • Spartus spausdinimas

   Padidinkite produktyvumą naudodami 24 v./min vienspalvį ir 15,5 v./min spalvotą spausdinimą2.

  • Saugus prisijungimas

   LAN ir WLAN jungtys su patobulintu tinklo saugumu, kad dokumentai būtų saugūs

  • 2,7 colių spalvotas LCD jutiklinis ekranas

   Intuityvus naudojimas pirštų galiukais

  • 600 lapų paprasto popieriaus talpa

   Spausdinkite be pertraukų dėl 100 lapų galinio tiektuvo ir dviejų 250 lapų talpos priekinių kasečių

  • Intuityvus naudojimas

   Būsenos LED juosta, kad būtų galima patikrinti spausdintuvo būseną, ir permatomas išvesties dėklas lengvam techninės priežiūros kasetės ir rašalo buteliukų pakeitimui

  • Suderinamas su „Mac“ ir „Windows OS“ operacinėmis sistemomis

   Lengva naudoti su operacine sistema arba išmaniuoju įrenginiu naudojant „Canon PRINT“ programėlę

  eur_witb

  Dėžės turinys

  • „MAXIFY GX5550“

  • Maitinimo laidas

  • GI-56 PGBK x1

  • GI-56 C x1

  • GI-56 M x1

  • GI-56 Y x1

  • Naudojimo instrukcija ir kiti dokumentai

  eur-pharmaceutical_lifestyle

  Meistriškumas bet kokioje aplinkoje

  Farmacija

  Spausdinkite didelį kiekį informacinių lapelių, receptinių etikečių ir net tiesiai ant vokų, nesijaudindami dėl pasibaigančio rašalo ar tinklo saugumo.

  Mažmeninės prekybos sektoriui

  Naudodami patikimą, spartų ir kompaktišką įrenginį galėsite be vargo spausdinti savo sąskaitas ir tiesioginį paštą. Be to, tiesiog biure galėsite kurti aukštos kokybės ir patvarią pardavimo vietos medžiagą, reklaminius plakatus, žymas ir etiketes.

   eur-retail_lifestyle_
  eur-logistics_lifestyle

  Logistika

  Spausdinkite pagaminimo datos, gaminio paėmimo etiketes ir pristatymo lapus su minimaliu vartotojo įsikišimu – tai įmanoma, nes kelios kasetės apdoroja įvairią daugialypę terpę.

  Susiję gaminiai

 • MAXIFY GX6050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX6050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • MAXIFY GX7050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX7050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
  1. Bendra nuosavybės kaina (angl. TCO) yra pagrįsta pirmine aparatinės įrangos įsigijimo kaina ir išlaidomis rašalui arba dažams per fiksuotos trukmės laikotarpį (toliau žr. sąlygas). Atkreipkite dėmesį, kad nuosavybės kainai įtakos gali turėti kintamos sąnaudos, be kita ko, susijusios su kitomis eksploatacinėmis medžiagomis, rašalo ir dažų rinkiniais, didelės išeigos rašalo ir dažų paketais, energijos sąnaudomis ir pakaitinėmis dalimis.

   Nurodyta mažesnė nuosavybės kaina buvo apskaičiuota įvertinus bendrą mažesnę nurodytos 1000 puslapių per mėnesį spausdinimo apimties kainą (50 proc. spalvotai ir 50 proc. nespalvotai) 60 mėnesių (5 metų) laikotarpiu.

   Bendra nuosavybės kaina (TCO) yra nustatyta pagal šį skaičiavimą: [vidutinė spalvoto CPP x spalvotų puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [vidutinė vienspalvio CPP x vienspalvių puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [aparatinės įrangos kaina] plius [priežiūros kasetės kaina tik modeliams MAXIFY GX].

   Skaičiuojant bendrai mažesnę nuosavybės kainą buvo naudoti 10 geriausiai parduodamų spalvinių lazerinių spausdintuvų ir 10 geriausiai parduodamų rašalinių spausdintuvų „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ duomenimis (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis). Vidutinė spausdintuvų pardavimo kaina eurais (€) buvo gauta iš „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis), o eksploatacinių medžiagų kainos – iš gamintojų oficialiose žiniatinklio svetainėse pateiktos informacijos.

   Skaičiuojant buvo naudojami „Canon MAXIFY GX7000“ serijos, „Canon MAXIFY GX6000“ serijos ir „Canon MAXIFY GX5000“ serijos aparatinės įrangos ir eksploatacinių medžiagų duomenys, ir išskirtinai šiam bendros nuosavybės kainos apskaičiavimui buvo naudojama rekomenduojama mažmeninio pardavimo kaina su PVM. PVM į kainą įskaičiuotas, bet skaičiuojant kainą neįtraukti pristatymo mokesčiai. Kainos gali kisti dėl rinkos sąlygų.

   Spausdinimo kaina apskaičiuota darant prielaidą, kad „Canon“ spausdintuvuose ir konkurentų spausdintuvuose naudojami numatytieji nustatymai. Tai atitinka bandymų sąlygas, naudojamas ISO/IEC susijusios kategorijos išeigos bandymui.

   Puslapio kaina buvo apskaičiuota taikant eksploatacinių medžiagų pardavimo kainą, nurodytą gamintojų žiniatinklio svetainėse, ir padalinta iš gamintojų oficialiai viešai prieinamuose šaltiniuose skelbiamos išeigos. Puslapio kaina apskaičiuota imituojant ISO/IEC24712 standarte rašaliniams spausdintuvams ir ISO/IEC 19798 standarte spalviniams lazeriniams spausdintuvams nurodyto bandomojo šablono spausdinimą.

   Visos gamintojų specifikacijos ir našumo duomenys buvo surinkti iš viešai prieinamų informacijos šaltinių, įskaitant, be kita ko, gamintojų brošiūras ir žiniatinklio svetaines. „Canon“ ir konkurentų dažų ir rašalo išeigos duomenys gauti iš gamintojų skelbiamų specifikacijų.

   Siekiant sąžiningai palyginti ir tiksliai pateikti duomenis, buvo paimti aukščiausio standarto dažų arba rašalo eksploatacinių medžiagų išeigos duomenys, kurie buvo publikacijos metu, nustatytu pagal ISO standartus. Palyginimui nenaudoti kombinuotieji rinkiniai, XL ir kelių produktų rinkiniai. Šie duomenys yra prieinami viešai.
  2. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
  3. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
  4. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 50 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
  5. Visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais, išskyrus nurodytus atvejus.
   Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.