Spausdintuvai namams

Canon PIXMA G3560 Techniniai duomenys

Modelių numeriai

PIXMA G3560

Funkcijos

„Wi-Fi“, greitas spausdinimas, nuskaitymas ir kopijavimas, debesija

Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera

Techniniai duomenys

 • Notification Image

  Spausdinimo sparta

 • Notification Image

  Spausdinimas iš mobiliųjų įrenginių

 • Notification Image

  4 paprastai užpildomos rašalinės

 • Notification Image

  Spartus spausdinimas

 • Notification Image

  Spausdinimas be vargo su „Wi-Fi“

 • Notification Image

  Keičiama techninės priežiūros kasetė

 • Notification Image

  Paprastas valdymas per 2 eilučių skystųjų kristalų (LCD) ekraną

 • Notification Image

  Plakatų spausdinimas

Išsamios specifikacijos

Bendrosios specifikacijos

Spausdintuvo specifikacijos

Kasetės ir išeiga

Tinkamas popierius

Skaitytuvo specifikacijos

Kopijavimo specifikacijos

Sąsaja

Prijungiamumas

Programinė įranga

Fiziniai duomenys

 1. Rašalo lašelius galima purkšti minimaliu 1/4800 colių žingsneliu.
 2. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 3. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 4. Nuotraukų spausdinimo sparta pagrįsta numatytąja tvarkyklės nuostata taikant ISO/JIS-SCID N2 standartą, spausdinant ant „Canon“ fotopopieriaus „Plus Glossy II“ ir neįskaičiuojant duomenų apdorojimo kompiuteryje trukmės.
 5. Popieriaus rūšys, NETINKANČIOS spausdinimui be rėmelio, yra šios: „Envelope“, didelės raiškos popierius, popierius perkėlimui ant marškinėlių, nuotraukų lipdukai
 6. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 7. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 26 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 8. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 29103 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 9. Optinė raiška – tai didžiausios techninės įrangos atrankos raiškos matas, paremtas standartu ISO 14473.
 10. Didžiausia „Hi-Speed USB“ sparta naudojant „Windows“. Perdavimo į kompiuterį laikas neįtrauktas.
 11. Spalvotų dokumentų kopijavimo sparta matuojama remiantis vidutiniu sFCOT ir sESAT atliekant veiksmingumo bandymą pagal standartą ISO/IEC 29183. ¹ Kopijavimo sparta priklauso nuo dokumentų sudėtingumo, kopijavimo režimo, puslapio užpildymo, naudojamo popieriaus tipo ir pan., ji skaičiuojama neatsižvelgiant į įšilimo trukmę.
 12. Spalvotų dokumentų kopijavimo sparta matuojama remiantis vidutiniu sFCOT ir sESAT atliekant veiksmingumo bandymą pagal standartą ISO/IEC 29183. ¹ Kopijavimo sparta priklauso nuo dokumentų sudėtingumo, kopijavimo režimo, puslapio užpildymo, naudojamo popieriaus tipo ir pan., ji skaičiuojama neatsižvelgiant į įšilimo trukmę.
 13. Belaidžiam spausdinimui būtinas darbinis tinklas su belaidžio ryšio 802.11b/g/n/ac arba ad galimybe, veikiantis 2,4 GHz dažniu. Belaidžio tinklo našumas gali priklausyti nuo vietovės reljefo ir atstumo tarp spausdintuvo ir belaidžio tinklo klientų.
 14. Būtinas įrenginys, palaikantis DPS per IP.
 15. Programinei įrangai „Easy-PhotoPrint Editor“ reikalingas interneto ryšys ir ji veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: „Microsoft Windows 10“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 8.1“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 7 SP1“ (64 bitų / 32 bitų), „macOS High Sierra v10.13“, „macOS Sierra v10.12“, „Mac OS X El Capitan v10.11“ ir „Mac OS X El Capitan v10.10.5“. Minimalieji reikalavimai sistemoms „Windows“ ir „macOS“ / „Mac OS X“: 2 GB RAM ir 1024 x 768 skyros monitorius. Mobiliajai programai „Easy-PhotoPrint Editor“ būtinas interneto ryšys ir programėlės „Easy-PhotoPrint Editor“ 1.1.0 versija, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad Air2“ (2-os kartos), „iPad Mini 4“, „iPhone 6s“ ir naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 10“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.x“ arba naujesnė versija. Gali būti tam tikrų išimčių. Palaikomi šie failų formatai: JPEG, PNG, HEIF (įrenginiuose su „iOS 11“ ir „mac OS v10.13“ ar naujesne versija), DLP įrašyti duomenys, „Poster Artist“ eksportuoti duomenys, „EasyPhoto+“ eksportuoti duomenys, „Easy-PhotoPrint Editor“ eksportuoti duomenys.
 16. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad“, „iPhone 3GS“ ar naujesne versija, taip pat „iPod touch“ 3-ios kartos ar naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 2.3.3“ arba naujesnė versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie to paties darbinio tinklo, kaip ir spausdintuvas, su belaidžio ryšio 802.11 b/g/n/a galimybe. Būtina suderinama socialinio tinklo paskyra, taip pat taikomos to socialinio tinklo paskyrų nuostatos ir sąlygos. Gali būti tam tikrų išimčių.
 17. „Canon Print Service“ – tai yra „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtas spausdinimo įskiepis, suteikiantis galimybę iš „Android v4.4–v5.0“ įrenginių „Wi-Fi“ tinklu spausdinti per daugelį „Canon“ spausdintuvų. Šis įskiepis neveikia kaip atskira programėlė. Jį galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“.
 18. „AirPrint“ funkcijai reikia suderinamo „iPad“, „iPhone“ arba „iPod Touch“ įrenginio, kuriame veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir spausdintuvo, kuriame įjungta funkcija „AirPrint“ ir kuris yra prijungtas prie to paties tinklo, kaip ir jūsų „iOS“ įrenginys. Spausdintuvas, prijungtas prie jūsų „Mac“, PC, „AirPort Base“ stoties arba „Time Capsule“ USB prievado, nėra palaikomas.
 19. Reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame įdiegta programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“ ir kuris yra prijungtas prie pageidaujamo veikiančio belaidžio tinklo, kad būtų galima atlikti belaidę sąranką.
 20. Reikalingas „Android“ mobilusis įrenginys su „Android 4.4“ arba naujesne operacine sistema, kuriame būtų iš anksto įkelta „Mopria Print Service“, ir tame pačiame tinkle veikiantis spausdintuvas PIXMA. „Mopria“ dabar galima naudoti ir „Android 4.4“ mobiliuosiuose įrenginiuose, atsisiuntus į juos „Mopria Print Service“ iš „Google Play“.
 21. Būtina susieta aktyvi „Smart Assistant“ paskyra, įjungta lydinti programėlė, aktyviai sujungtas išmanusis įrenginys ir spausdintuvas, turintys leidimą prisijungti prie „Canon Inkjet Cloud Printing Center“, ir būtini veiksmai, įgūdžiai arba programėlės, įdiegtos / įjungtos suderinamame spausdintuve. Balso komandos negali būti rodomos kaip tekstas „Amazon“ išmaniuosiuose įrenginiuose su ekranais. Palaikomos tik anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos.
 22. Būtina susieta aktyvi „Smart Assistant“ paskyra, įjungta lydinti programėlė, aktyviai sujungtas išmanusis įrenginys ir spausdintuvas, turintys leidimą prisijungti prie „Canon Inkjet Cloud Printing Center“, ir būtini veiksmai, įgūdžiai arba programėlės, įdiegtos / įjungtos suderinamame spausdintuve. Balso komandos negali būti rodomos kaip tekstas „Amazon“ išmaniuosiuose įrenginiuose su ekranais. Palaikomos tik anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos.
 23. Su šiomis operacinėmis sistemomis tam tikros funkcijos gali neveikti. Daugiau informacijos rasite vadove arba žiniatinklio svetainėje.
 24. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad“, „iPhone 3GS“ ar naujesne versija, taip pat „iPod touch“ 3-ios kartos ar naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 2.3.3“ arba naujesnė versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie to paties darbinio tinklo, kaip ir spausdintuvas, su belaidžio ryšio 802.11 b/g/n/a galimybe. Būtina suderinama socialinio tinklo paskyra, taip pat taikomos to socialinio tinklo paskyrų nuostatos ir sąlygos. Gali būti tam tikrų išimčių.
 25. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Creative Park“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinama su „iOS 12.0“ ir naujesnėmis / „Android OS 5.0“ ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis. Norint naudotis šia programėle, būtinas „Canon ID“ ir „Canon“ rašalinis spausdintuvas.
 26. Programinei įrangai „Easy-PhotoPrint Editor“ reikalingas interneto ryšys ir ji veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: „Microsoft Windows 10“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 8.1“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 7 SP1“ (64 bitų / 32 bitų), „macOS High Sierra v10.13“, „macOS Sierra v10.12“, „Mac OS X El Capitan v10.11“ ir „Mac OS X El Capitan v10.10.5“. Minimalieji reikalavimai sistemoms „Windows“ ir „macOS“ / „Mac OS X“: 2 GB RAM ir 1024 x 768 skyros monitorius. Mobiliajai programai „Easy-PhotoPrint Editor“ būtinas interneto ryšys ir programėlės „Easy-PhotoPrint Editor“ 1.1.0 versija, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad Air2“ (2-os kartos), „iPad Mini 4“, „iPhone 6s“ ir naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 10“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.x“ arba naujesnė versija. Gali būti tam tikrų išimčių. Palaikomi šie failų formatai: JPEG, PNG, HEIF (įrenginiuose su „iOS 11“ ir „mac OS v10.13“ ar naujesne versija), DLP įrašyti duomenys, „Poster Artist“ eksportuoti duomenys, „EasyPhoto+“ eksportuoti duomenys, „Easy-PhotoPrint Editor“ eksportuoti duomenys.
 27. Paprastas popierius (A4, nesp.). Akustinis triukšmas matuojamas pagal standartą ISO7779.
 28. Kopijavimas: kopijuojant ISO/JIS-SCID N2 pavyzdį (išspausdintą rašaliniu spausdintuvu) ant A4 formato paprasto popieriaus, naudojant numatytąsias nuostatas.
 29. Įprastinių elektros energijos sąnaudų (TEC) vertė: TEC vertė apskaičiuota darant prielaidą, kad įrenginyje 5 dienas bus nuolat perjungiamas veikimo režimas, miego režimas ir išjungimo režimas, ir kad 2 likusias tos pačios savaitės dienas jis veiks miego režimu arba išjungimo režimu. Šio produkto TEC vertę savanoriškai apskaičiavo bendrovė „Canon“ naudodama tarptautinėje ENERGY STAR programoje reglamentuotą TEC matavimo procedūrą.