Spausdintuvai namams

„PIXMA TR150“ su akumuliatoriumi

Techniniai duomenys

Funkcijos
„Wi-Fi“, spausdinimas, debesis
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera

Techniniai duomenys

 • Notification Image

  USB įkrovimas

  Įkraukite automobilyje, biure ar namuose

 • Notification Image

  Įkraunamas akumuliatorius

  Įkrovimas naudojant USB C tipo laidą

 • Notification Image

  Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

  Programėlė „Canon PRINT“, „AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ („Android“) ir „Windows 10 Mobile“

 • Notification Image

  Prijungtas

  „Wi-Fi“ su 2,4 ir 5 GHz5 palaikymu

 • Notification Image

  „Wireless Direct“

  Prijunkite ir spausdinkite tiesiogiai be maršruto parinktuvo

 • Notification Image

  1,44 col. OLED ekranas

  Paprasta valdymo ir priežiūros sąsaja

 • Notification Image

  Spartus spausdinimas

  5,5 v./min. spalvotai ir 9 v./min. viena spalva2

 • Notification Image

  Paprastas našumas

  Įrašykite iki 5 pasirinktinių šablonų3 greitesniam spausdinimui

Išsamios specifikacijos

Bendrosios specifikacijos

Spausdintuvo specifikacijos

Kasetės ir išeiga

Tinkamas popierius

Sąsaja

Prijungiamumas

Programinė įranga

Portable Battery (Optional)

Fiziniai duomenys

Standartiniai pareiškimai

Visos specifikacijos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

Spausdinimo sparta priklauso nuo sistemos konfigūracijos, sąsajos, programinės įrangos, dokumentų sudėtingumo, spausdinimo režimo, puslapio užpildymo, naudojamo popieriaus tipo ir pan.

Rašalo išeiga priklauso nuo spausdinamo teksto / nuotraukų, naudojamų taikomųjų programų, spausdinimo režimo ir popieriaus tipo. Daugiau informacijos apie rašalo išeigą rasite tinklalapyje www.canon-europe.com/ink/yield

Visi prekių ir gaminių pavadinimai yra atitinkamų bendrovių prekės ženklai.

„Microsoft“, „Windows“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.

 1. Rašalo lašelius galima purkšti minimaliu 1/4800 colių žingsneliu.
 2. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 3. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 4. Nuotraukų spausdinimo sparta pagrįsta numatytąja tvarkyklės nuostata taikant ISO/JIS-SCID N2 standartą, spausdinant ant „Canon“ fotopopieriaus „Plus Glossy II“ ir neįskaičiuojant duomenų apdorojimo kompiuteryje trukmės.
 5. Popieriaus rūšys, NETINKANČIOS spausdinimui be rėmelio, yra šios: „Envelope“, didelės raiškos popierius, popierius perkėlimui ant marškinėlių, nuotraukų lipdukai
 6. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 7. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 29103 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 8. Belaidžiam spausdinimui būtinas darbinis tinklas su belaidžio ryšio 802.11b/g/n/ac arba ad galimybe, veikiantis 2,4 GHz arba 5 GHz dažniu. Belaidžio tinklo našumas gali priklausyti nuo vietovės reljefo ir atstumo tarp spausdintuvo ir belaidžio tinklo klientų.
 9. Būtinas įrenginys, palaikantis DPS per IP.
 10. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad“, „iPhone 3GS“ ar naujesne versija, taip pat „iPod touch“ 3-ios kartos ar naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 2.3.3“ arba naujesnė versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie to paties darbinio tinklo, kaip ir spausdintuvas, su belaidžio ryšio 802.11 b/g/n/a galimybe. Būtina suderinama socialinio tinklo paskyra, taip pat taikomos to socialinio tinklo paskyrų nuostatos ir sąlygos. Gali būti tam tikrų išimčių. Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams
 11. Programinei įrangai „Easy-PhotoPrint Editor“ reikalingas interneto ryšys ir ji veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: „Microsoft Windows 10“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 8.1“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 7 SP1“ (64 bitų / 32 bitų), „macOS High Sierra v10.13“, „macOS Sierra v10.12“, „Mac OS X El Capitan v10.11“ ir „Mac OS X El Capitan v10.10.5“. Minimalieji reikalavimai sistemoms „Windows“ ir „macOS“ / „Mac OS X“: 2 GB RAM ir 1024 x 768 skyros monitorius. Mobiliajai programai „Easy-PhotoPrint Editor“ būtinas interneto ryšys ir programėlės „Easy-PhotoPrint Editor“ 1.1.0 versija, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad Air2“ (2-os kartos), „iPad Mini 4“, „iPhone 6s“ ir naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 10“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.x“ arba naujesnė versija. Gali būti tam tikrų išimčių. Palaikomi šie failų formatai: JPEG, PNG, HEIF (įrenginiuose su „iOS 11“ ir „mac OS v10.13“ ar naujesne versija), DLP įrašyti duomenys, „Poster Artist“ eksportuoti duomenys, „EasyPhoto+“ eksportuoti duomenys, „Easy-PhotoPrint Editor“ eksportuoti duomenys.
 12. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Message In Print“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad“ ir „iPhone 6“ ar naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 10“ arba naujesnė versija, taip pat su „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.1“ arba naujesnė versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie to paties darbinio tinklo, kaip ir spausdintuvas, su belaidžio ryšio 802.11 b/g/n/a galimybe. Originalų turinį reikia sukurti naudojant programėlę / paslaugą „Message In Print“, tada reikia jį išspausdinti suderinamu „Canon“ spausdintuvu, kuris išleistas ne anksčiau kaip 2009 m. rugpjūčio mėn., ir pateikti jį pranešimo gavėjui, kuris turinį peržiūrės per suderinamą programėlę „Message In Print“ savo suderinamame įrenginyje. Tinka tik kvadratinis 3,5 x 3,5 col., 4 x 6 col. ir 5 x 5 col. popieriaus formatas, o tinkami laikmenų tipai yra tik šie: „Genuine Canon Photo Paper Glossy“, „Photo Paper Semi-Gloss“, „Photo Paper Luster“ ir „Photo Paper Matte“. Gali būti tam tikrų išimčių.
 13. Programinei įrangai „Easy-PhotoPrint Editor“ reikalingas interneto ryšys ir ji veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: „Microsoft Windows 10“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 8.1“ (64 bitų / 32 bitų), „Microsoft Windows 7 SP1“ (64 bitų / 32 bitų), „macOS High Sierra v10.13“, „macOS Sierra v10.12“, „Mac OS X El Capitan v10.11“ ir „Mac OS X El Capitan v10.10.5“. Minimalieji reikalavimai sistemoms „Windows“ ir „macOS“ / „Mac OS X“: 2 GB RAM ir 1024 x 768 skyros monitorius. Mobiliajai programai „Easy-PhotoPrint Editor“ būtinas interneto ryšys ir programėlės „Easy-PhotoPrint Editor“ 1.1.0 versija, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad Air2“ (2-os kartos), „iPad Mini 4“, „iPhone 6s“ ir naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 10“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 5.x“ arba naujesnė versija. Gali būti tam tikrų išimčių. Palaikomi šie failų formatai: JPEG, PNG, HEIF (įrenginiuose su „iOS 11“ ir „mac OS v10.13“ ar naujesne versija), DLP įrašyti duomenys, „Poster Artist“ eksportuoti duomenys, „EasyPhoto+“ eksportuoti duomenys, „Easy-PhotoPrint Editor“ eksportuoti duomenys.
 14. Būtinas interneto ryšys ir programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Veikia su „iPad“, „iPhone 3GS“ ar naujesne versija, taip pat „iPod touch“ 3-ios kartos ar naujesniais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „Android 2.3.3“ arba naujesnė versija. Jūsų įrenginys turi būti prijungtas prie to paties darbinio tinklo, kaip ir spausdintuvas, su belaidžio ryšio 802.11 b/g/n/a galimybe. Būtina suderinama socialinio tinklo paskyra, taip pat taikomos to socialinio tinklo paskyrų nuostatos ir sąlygos. Gali būti tam tikrų išimčių. Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams
 15. „Canon Print Service“ – tai yra „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtas spausdinimo įskiepis, suteikiantis galimybę iš „Android v4.4–v5.0“ įrenginių „Wi-Fi“ tinklu spausdinti per daugelį „Canon“ spausdintuvų. Šis įskiepis neveikia kaip atskira programėlė. Jį galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“.
 16. Būtinas interneto ryšys ir „Google“ paskyra. Taikomos „Google“ nuostatos ir sąlygos. Gali būti tam tikrų išimčių.
 17. „AirPrint“ funkcijai reikia suderinamo „iPad“, „iPhone“ arba „iPod Touch“ įrenginio, kuriame veikia „iOS 7.0“ arba naujesnė versija, ir spausdintuvo, kuriame įjungta funkcija „AirPrint“ ir kuris yra prijungtas prie to paties tinklo, kaip ir jūsų „iOS“ įrenginys.
 18. Reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame įdiegta programėlė „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“ ir kuris yra prijungtas prie pageidaujamo veikiančio belaidžio tinklo, kad būtų galima atlikti belaidę sąranką.
 19. „Amazon“, „Echo“, „Echo Plus“, „Echo Dot“, „Echo Spot“, „Echo Show“, „Amazon Tap“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai bei prekės žymės yra „Amazon.com“, „Inc.“ ar jų susijusių įmonių prekės ženklai. „Alexa“ pagalba šiuo metu yra prieinama „Amazon Alexa“ įgūdžių parduotuvėje tik anglų, prancūzų, vokiečių, japonų kalbomis. „Alexa“ šiuo metu kitomis kalbomis nėra prieinama. Prašome patikrinti iš anksto „Amazon Alexa“ įgūdžių prieinamumą jūsų kalba. „Alexa“ naudojimas reikalauja būtinos susietos aktyvios paskyros ir įjungtos lydinčios programėlės, aktyviai sujungto išmaniojo įrenginio ir spausdintuvo, turinčių leidimą prisijungti prie „Canon Inkjet Cloud Printing Center“, ir būtinų veiksmų, įgūdžių arba programėlių, įdiegtų / įjungtų suderinamame spausdintuve. Balso komandos negali būti rodomos kaip tekstas „Amazon“ išmaniuosiuose įrenginiuose su ekranais.
 20. Būtina susieta aktyvi „Smart Assistant“ paskyra, įjungta lydinti programėlė, aktyviai sujungtas išmanusis įrenginys ir spausdintuvas, turintys leidimą prisijungti prie „Canon Inkjet Cloud Printing Center“, ir būtini veiksmai, įgūdžiai arba programėlės, įdiegtos / įjungtos suderinamame spausdintuve. Balso komandos negali būti rodomos kaip tekstas „Amazon“ išmaniuosiuose įrenginiuose su ekranais. Palaikomos tik anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos.
 21. Su šiomis operacinėmis sistemomis tam tikros funkcijos gali neveikti. Daugiau informacijos rasite vadove arba žiniatinklio svetainėje.
 22. Sąlygos: bandymai atlikti esant normaliai temperatūrai ir drėgmei, naudojant visiškai įkrautą naują akumuliatorių, spausdinant ISO/IEC 24712 failus (5 šablonus) nepertraukiamai spalviniu režimu ant A4 formato paprasto popieriaus standartiniu spausdintuvo tvarkyklės režimu.
 23. Paprastas popierius (A4, nesp.). Akustinis triukšmas matuojamas pagal standartą ISO7779.
 24. Spausdinimas: kopijuojant ISO/JIS-SCID N2 pavyzdį (išspausdintą rašaliniu spausdintuvu) ant A4 formato paprasto popieriaus naudojant numatytąsias nuostatas.
 25. Įprastinių elektros energijos sąnaudų (TEC) vertė: TEC vertė apskaičiuota darant prielaidą, kad įrenginyje 5 dienas bus nuolat perjungiamas veikimo režimas, miego režimas ir išjungimo režimas, ir kad 2 likusias tos pačios savaitės dienas jis veiks miego režimu arba išjungimo režimu. Šio produkto TEC vertę savanoriškai apskaičiavo bendrovė „Canon“ naudodama tarptautinėje ENERGY STAR programoje reglamentuotą TEC matavimo procedūrą.