PIXMA_TS_9050 home environment living room

„PIXMA TS9050“ serija

Naudodamiesi šiuo gražiu ir aukštos kokybės spausdintuvu galėsite geriausiai panaudoti kiekvieną nuotrauką. Tobulas pasirinkimas net reikliausiems fotografams.

PIXMA_TS_9050 close up of front panel

Kompaktiškas, įmantrus ir itin pajėgus

Išskirtinė spausdinimo kokybė ir gausybė prijungimo galimybių. PIXMA TS9050 serija – tai visų funkcijų spalviniai nuotraukų spausdintuvai, skaitytuvai ir kopijavimo aparatai su 12,6 cm (5 col.) jutikliniu ekranu ir elegantiška, kompaktiška išore.

Elegantiškas, kompaktiškas dizainas

Visiškai naujas stilius – maždaug 29 proc. mažesnis už ankstesnius modelius*. Paprastos, rafinuotos linijos dera su tekstūriniais paviršiais, o erdvę taupanti horizontali konstrukcija taps bet kokio interjero puošmena. PIXMA TS9050 serija – tai įspūdingi spausdintuvai gražioms nuotraukoms.

PIXMA_TS_9050 home environment chest of drawers


Greitas ir paprastas naudoti

Automatinės išvesties dėklas, priekinis skydelis ir du popieriaus dėklai suteikia galimybę spausdinti sparčiau ir taupiau. Dideliame 12,6 cm jutikliniame ekrane galima lengvai pasirinkti įvairias funkcijas: nuo pagrindinių spausdinimo ir nuskaitymo funkcijų iki SD kortelių spausdinimo.

PIXMA_TS_9050 Open front panel lifestyle

Kūrybiškumas

Naudodami PIXMA TS9050 serijos jutiklinį ekraną, galite ekrane rodomais kūrybiniais nuotraukų filtrais dar labiau pagrąžinti fotoaparato nuotraukas arba greitai ir lengvai pritaikyti socialinių tinklų stiliaus filtrus savo SD kortelės nuotraukoms. Prieš spausdindami galite netgi šalia peržiūrėti originalų vaizdą ir vaizdą su filtru ir įsitikinti, kad esate patenkinti galutiniu rezultatu.

PIXMA_TS_9050 filtering images

Lengvas sujungimas

Lengvai spausdinkite fotolaboratorijos kokybės nuotraukas ir tekstinius dokumentus iš bet kurios vietos, naudodamiesi „Wi-Fi“, eternetu, „Android“, „iOS“, „Google Cloud Print“ ir „Windows 10 Mobile“. Su PIXMA debesijos saitu taip pat galite spausdinti ir nuskaityti į debesijos paslaugų serverius, o NFC funkciją palaikantys „Android“ įrenginiai gali nuskaityti ir spausdinti vos jais palietus. Nuskaitymas į debesijos serverį įmanomas tik naudojant originalų „Canon“ rašalą.

PIXMA_TS_9050 phone connectively

Naudodami „PIXMA Cloud Link“, kurią pasieksite per programą „Canon PRINT“ arba PIXMA TS9050 serijos jutiklinį ekraną, spausdinkite iš populiariausių socialinių tinklų ir debesijos paslaugų, įskaitant „Facebook“, „Google Drive“ ir „Dropbox“. Galite netgi pasiekti „Instagram“ ir spausdinti kadrus ant „Canon“ 13 x 13 kvadratinio blizgaus fotopopieriaus.

PIXMA cloud link
PIXMA_TS_9050 colour print out

Puikus veikimas

PIXMA TS9050 serijos patobulinta spausdinimo galvutės technologija ir 6 atskiros rašalinės (įskaitant pilką) sumažina grūdėtumą ir stulbinamai detaliai užfiksuoja jūsų atsiminimus.

Ekonomiškas spausdinimas

Automatinis maitinimo įjungimas ir išjungimas reiškia, kad spausdintuvas būna parengtas tada, kai jo reikia labiausiai. Naudojant didelės talpos „Canon XL“ rašalo kasetes, galima sutaupyti beveik 30 proc. spausdinimo išlaidų, palyginti su standartiniais atitinkamais gaminiais, o naudojant dvipusio spausdinimo funkciją galima netgi sutaupyti popieriaus.

Printing accessories lifestyle
PIXMA_TS_5050 product lifestyle video

Techniniai duomenys

icon

„Wi-Fi“

Naudokite ir bendrinkite belaidžiu būdu

Smartphone and Tablet print

Spausdinimas per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį

Programėlė „Canon PRINT“

5.0 Type 12.6cm TFT

Didelis 12,6cm jutiklinis ekranas

Paprastai randamos spausdintuvo funkcijos

Creative Filter

Kūrybiniai filtrai

Taikykite nuotraukų filtrus jutikliniame ekrane

2 way

Du popieriaus tiekimo dėklai

Vienu metu galima įdėti paprastą ir fotopopierių

6 Single Inks

6 atskiros rašalo kasetės

Keiskite tik pasibaigusią rašalinę

PIXMA Cloud Link

PIXMA Cloud Link

Spausdinimas iš ir nuskaitymas į debesijos serverius

Memory Card

SD kortelė

Spausdinkite iš SD atminties kortelių

Žiūrėti visą specifikaciją

PIXMA_TS_9050 close up of front panel
PIXMA_TS_9050 whats in the box

Pakuotės turinys

Be vargo spausdinkite ir nuskaitykite dokumentus ir nuotraukas su šiuo kokybišku ir kompaktišku buitiniu spausdintuvu.

• Daugiafunkcis spausdintuvas – PIXMA TS9050 serija

• Įdėtos rašalo kasetės

• Maitinimo kabelis

• Sąrankos kompaktinis diskas

• Vadovai

Susiję gaminiai

Priedai

Dar geriau išnaudokite savo „Canon“ spausdintuvą

Nuo spausdinimo iš socialinių tinklų ir debesijos serverių iki iškarpų albumų ir trimačių atvirukų. Atraskite savo kūrybiškumą su programėle „Canon Print“ ir programine įranga „Creative Park“.

*Tūrio palyginimas su ankstesnio modelio MG7700 serijos prietaisu su priekine popieriaus kasete, galiniu dėklu ir į spausdintuvo korpusą sustumtu išvesties dėklu. Įdėjus A4/LTR formato popierių į priekinę popieriaus kasetę, dalis kasetės bus išsikišusi iš valdymo skydo (35 mm – PIXMA TS9050 serija)