Wide range of lens options
alt text goes here

Platus objektyvų pasirinkimas

Naudokite „Canon“ viso kadro EF stovo objektyvus, kad pasinaudotumėte „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo galimybėmis. PL stovas ir B4 parinktys (reikalingas EF/PL į B4 adapteris) suteikia galimybę pasirinkti dar daugiau objektyvų ir gauti išskirtinę „Canon“ vaizdo kokybę.

„Canon EF“ tvirtinimo įtvaras su „Cinema Lock“

Filmuokite viso kadro EF stovo objektyvais – jie užtikrina puikų patikimumą ir praktiškumą bei išskirtinį optinį našumą neprilygstamame židinio nuotolio diapazone.

Užraktas „EF Cinema Lock“ stabiliai užfiksuoja, idealiai tinka naudojant ilgo židinio nuotolio objektyvus ir turi visus EF stovo sistemos privalumus.

Canon EF mount with Cinema Lock

Periferinis apšvietimo koregavimas

Pasinaudokite visais objektyvo duomenimis, kurie perduodami į vaizdo kameros korpusą, kad automatiškai pakoreguotumėte šviesumą kampuose ir kompensuotumėte objektyvo savybes. Tai ypač naudinga plataus kampo objektyvams, nes vaizdai atrodo natūralesni.

Peripheral illumination correction

Spalvinių iškraipymų pataisymas

Taip pataisomas spalvų iškraipymas ekrano periferinėse srityse, kuris atsiranda dėl skirtingų bangų ilgių refrakcinių indeksų skirtumo.

Palaikomi objektyvai nurodyti techninės priežiūros puslapio DUK

Sužinokite daugiau

Chromatic aberration correction

PL tvirtinimo įtvaras

„EOS C700 FF“ taip pat galima įsigyti su PL tvirtinimo įtvaru, kuris palaiko „Cooke /i Technology“ ir suderinamus objektyvus. Pasinaudojus tvirtinimo įtvaro pakeitimo paslauga, galima konvertuoti EF į PL ir PL į EF.

PL mount

Transliacijų konfigūracija

Transliacijų objektyvams naudokite „Super 16mm“ jutiklio režimą su „MO-4E/MO-4P B4“ tvirtinimo adapteriu ir 12 kontaktų jungtį, kad galėtumėte nuotoliniu būdu valdyti vyzdinę diagramą ir įrašyti fokusavimo, artinimo, vyzdinės diagramos ar diagramos pozicijos duomenis. Rankenos bloko maitinimas taip pat įjungiamas per 12 kontaktų objektyvo jungtį.

Broadcast configuration

Susipažinkite su kitais privalumais