CANON XF605

Pirmaujanti AF technologija

Pirmaujanti AF technologija

Akių aptikimo AF

XF605 išnaudojami naujausi „Canon“ pripažinto „Dual Pixel CMOS AF“ pranašumai. Tai pirmoji XF serijos vaizdo kamera, kurioje yra akių aptikimo AF, kad XF605 galėtų tiksliai aptikti ir sekti žmonės net tada, kai pirmame plane atsiranda kitas objektas.

Pažangioji „EOS iTR AF X“

XF605 – pirmoji profesionalų kategorijos vaizdo kamera, kurioje naudojama „EOS iTR AF X“ giliojo mokymosi automatinio fokusavimo technologija, gebanti išlaikyti sufokusuotą objekto galvą net tada, kai jis yra nusisukęs nuo kameros.

„Dual Pixel“ fokusavimo vadovas

Fokusuojant su XF605 rankiniu būdu galima pasinaudoti ekrane rodomu fokusavimo vedikliu, kuris vadovaudamasis „Dual Pixel CMOS AF“ sistemos informacija parodo, ar sufokusuota yra priešais objektą, ar už jo. Kai vediklis ekrane tampa žalios spalvos, operatoriai gali būti ramūs, kad pavyko tobulai ryškiai sufokusuoti.

Pirmenybė veidams AF

Pirmenybė veidams AF automatiškai pritaiko fokusavimą, kad būtų sekamas kadre esančio asmens veidas, o vien tik veido AF reaguoja tik tada, kai kadre aptinkamas veidas.

AF sekimas

Jutikliniame ekrane arba svirtele pasirinkite objektą ir XF605 išlaikys kadre judantį objektą sufokusuotą.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite, jei jus domina „Canon XF605“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon XF605“, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

Susiję straipsniai

  1. Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.