eos 700d sample

EOS DSLR fotoaparatai pradedantiesiems

Lengvai ženkite pirmuosius savo žingsnius EOS fotografijos srityje ir džiaukitės puikia vaizdo kokybe bei neribotomis kūrybinėmis galimybėmis.

Jūsų kelionė prasideda čia

Mūsų pradedančiųjų lygmens DSLR fotoaparatai padės jums žengti pirmuosius žingsnius į jaudinantį EOS fotografijos pasaulį. Leiskite padėti rasti jūsų poreikiams tinkamiausią fotoaparatą, kad galėtumėte mėgautis puikia nuotraukų kokybe ir beribėmis kūrybinėmis galimybėmis.

*250D (juodas / sidabrinis) – tai lengviausias pasaulyje skaitmeninis vieno objektyvo veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu ir judinamu LCD monitoriumi. Su akumuliatoriumi ir atminties kortele pagal CIPA rekomendacijas. 2019 m. balandžio 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis).

Siūlomi gaminiai

EOS 250D

„EOS 250D“

Lengviausias pasaulyje DSLR su judinamu ekranu*, kuriame yra „Canon“ DIGIC 8, 4K filmavimas ir „Creative Assist“.

Išbandykite dabar

EOS 250D with optical viewfinder

Kiti serijos gaminiai

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Nežinote, kurį modelį pasirinkti?

Naudokite mūsų fotoaparatų pasirinkimo įrankį ir raskite idealų fotoaparatą.

Rasti mano fotoaparatą

Galia fotografuoti kūrybiškai

Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas paprastas nuotraukėles gali paversti kur kas kūrybiškesniais vaizdais. Atkreipkite dėmesį į fotografuojamą objektą naudodami paviršinio fokusavimo efektus, darykite išskirtines nuotraukas derindami skirtingus kūrybinių filtrų efektus.

Išmanusis automatinis vaizdo režimas

Atsipalaiduokite ir naudokite „Canon“ režimą „Scene Intelligent Auto“, kuris parenka objektui tinkamiausias fotoaparato nuostatas, kad nuotraukos atrodytų puikiai, o jums tereiktų rūpintis kūryba.

Scene Intelligent Auto

Pasirengęs veikti

Naudodami fotoaparatą, kuris sparčiai ir jautriai reaguoja, intuityviai valdydami per jutiklinį ekraną ir lengvai nustatydami kadrą per optinį vaizdo ieškiklį, jūs visada būsite pasirengę kūrybos galimybėms. Lengvai sekite ir fotografuokite judančius objektus su pažangia automatinio fokusavimo sistema ir nuolatinio nepertraukiamo fotografavimo funkcija.

Ready for action

EOS vaizdo įrašai ir vaizdo įrašų momentinės nuotraukos

Lengvai filmuokite kinematografinės kokybės filmus. Naudodami „Dual Pixel CMOS AF“ ir „Hybrid CMOS AF“ technologiją galėsite išlaikyti nuotraukose ryškų objektą ir gražiai sulieti foną. Naudodami funkciją „Video Snapshot“ įrašykite 2, 4 arba 8 sekundžių trukmės filmukus ir sujunkite juos į aukštos kokybės vaizdo įrašą.

EOS Movies and Video Snapshot

Palaikymas ir įkvėpimas

Pakeiskite objektyvą ir pakeiskite savo požiūrį su EOS sistema, taip pat gaukite reikiamų patarimų iš EOS mokomųjų vadovų.

Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar*250D (juodas / sidabrinis) – tai lengviausias pasaulyje skaitmeninis vieno objektyvo veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu ir judinamu LCD monitoriumi. Su akumuliatoriumi ir atminties kortele pagal CIPA rekomendacijas. 2019 m. balandžio 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis).