STRAIPSNIS

„Canon EOS 90D“ sparta ir automatinis fokusavimas

EOS 90D Owl Sample Image
© Markus Varesvuo autoriaus teisės

Nuo paukščių slėptuvių iki geležinkelio pakelių

Neatsilikite nuo to, kas vyksta, ir užfiksuokite stulbinančius trumpalaikių akimirkų vaizdus. Dėl greito nepertraukiamo fotografavimo, ypač tikslaus fokusavimo sekimo ir puikaus valdymo šis fotoaparatas puikiai tinka fotografuojančiajam laukinę gamtą ar sporto renginius ir greitą veiksmą.

Pakankamai greitai pagaunantis akimirką

Puikus pasirinkimas sporto ir laukinės gamtos fotografams: fotografuokite neįtikėtinai detalius 32,5 megapikselio vaizdus 10 kadrų per sekundę sparta ir nepertraukiamu fokusavimu, kai naudojate fotoaparato vaizdo ieškiklį, arba 11 kadrų per sekundę sparta „Live View“ režimu. APS-C formatas suteikia papildomą galimybę pasiekti telefoninius objektyvus, kad galėtumėte lengvai priartinti tolimą kompozicijos veiksmą ir sukurti dideles, išraiškingas nuotraukas.

Esant UHS-II SD atminties kortelių palaikymui fotoaparatas leidžia greitai rašyti vaizdus ir viena serija nufotografuoti iki 58 viso dydžio JPEG failų, 25 RAW failų arba 39 CRAW failų.

„EOS 90D“ mirgėjimo aptikimo funkcija reguliuoja nepertraukiamą „EOS 90D“ kadrų kaitos dažnį, kad būtų kompensuota mirganti šviesa, dažnai pasitaikanti patalpose, kuriose vyksta sporto renginiai.

EOS 90D Swallow Sample Image
© Markus Varesvuo autoriaus teisės

Išlaikykite ryškumą ir fokusavimą

Sudėtingų „EOS 90D“ AF sistemų dėka net judantys objektai yra sekami ir nuolat fokusuojami. Nesvarbu, ar fotografuojate naudodami nuostabų fotoaparato optinį ieškiklį, ar universalų jutiklinį ekraną „Vari-Angle“, fokusavimas yra spartus, tikslus ir preciziškas.

Spartus, tikslus fokusavimas

„EOS 90D“ optiniame vaizdo ieškiklyje yra paskirstyti 45 automatinio fokusavimo taškai, kurie visi yra kryžminio tipo, kad padidintų jautrumą ir tikslumą tiek fotografuojant horizontaliai, tiek vertikaliai. Fotografuokite šviesoje esant –3 EV tamsumui, naudodami objektyvo keitiklio derinius, kurių didžiausia diafragma – tik f / 8.

AF taškus naudokite atskirai arba grupėmis bei zonomis – kadre juos galite greitai ir lengvai perkelti naudodami intuityvų AF daugiafunkcį valdiklį. „iTR AF“ fokusavimo sistema naudoja spalvų ir veidų informaciją judantiems objektams atpažinti ir sekti. Kontroliuokite fokusavimo jautrumą ir sekimą, kad fotoaparato AF veiksena atitiktų fotografuojamų objektų tipą.

EOS 90D Fast Accurrate Focusing
© Fergus Kennedy autoriaus teisės

Dvigubų pikselių CMOS AF

Fotografuojant „Live View“ režimu arba filmuojant vaizdo įrašus, „Canon“ garsioji „Duel Pixel CMOS AF“ sistema užtikrina puikų ryškumą ir didelio ploto aprėptį bei –5 EV esant silpnam apšvietimui. Esant iki 100 x 88 % vertikalaus ir horizontalaus kadro aprėpčiai ir pasirinkus net 5 481 AF padėtis, galima lengvai sureguliuoti savo kompozicijas. Veido ir akių aptikimo funkcija suteikia galimybę sekti judančius žmones ir nuolat juos sufokusuoti.

Fokusavimo diapazonas

Kai svarbu, kad visoje nuotraukoje būtų maksimalus lauko gylis, pavyzdžiui, darant stambaus plano nuotraukas, didžiausią ryškumą gali padėti užtikrinti fokusavimo diapazonas. Vieną kartą nuspaudus užrakto mygtuką, „EOS 90D“ fotografuoja nepertraukiamai, o židinio nuotolio atstumas pakoreguojamas nuo pradinės padėties iki pat fono. Tada „Canon’s Digital Photo Professional“ programinėje įrangoje sukuriama sudėtinė nuotrauka, kad būtų sukurtas ištisai sufokusuotas vaizdas.


< Grįžti į „EOS 90D“ apžvalgą

Jums taip pat gali patikti...