STRAIPSNIS

„Canon EOS 90D“ – tai vaizdo kokybė

EOS 90D Black Throated Diver

Vaizdo kokybė, kuri jus apstulbins

32,5 megapikselio jutiklis APS-C CMOS veikia kartu su mūsų pagal užsakymą pagamintu vaizdo procesoriumi „DIGIC 8“, kad užtikrintų fantastišką vaizdo kokybę – jie yra labai aiškūs, priderinti ir spalvoti, o triukšmas silpno apšvietimo sąlygomis yra minimalus. Kai fotografuojama laikant rankose tamsoje, jautrumas padidėja iki ISO 25 600, o platus dinaminis diapazonas leidžia išlaikyti ryškių akcentų ir tamsių šešėlių detalumą.

EOS 90D EF Lens
© Fergus Kennedy autoriaus teisės

Puikus techninių charakteristikų ir mobilumo derinys

Užfiksuokite išskirtines detales naudodami 32,5 megapikselio CMOS jutiklį, kurį išimtinai suprojektavo ir pagamino „Canon“. Jo APS-C formatas yra gana didelis, kad būtų galima puikiausiai reguliuoti lauko gylį, tačiau pakankamai mažas, kad „EOS 90D“ ir jo objektyvus būtų galima nešioti ir tinkamai subalansuoti.

EOS 90D Travel Photography
© Fergus Kennedy autoriaus teisės
EOS 90D 100% Crop
100 % apkarpymas

Optimizuota vaizdo kokybė

Fotoaparate įtaisyta vaizdo apdorojimo funkcija suteikia galimybę pasinaudoti bet kokiu vaizdo kokybės sumažėjimu. Fotografuojant galima pritaikyti mūsų skaitmeninio objektyvo optimizatoriaus (DLO) technologiją, todėl kiekvienas kadras pritaikomas objektyvo charakteristikoms. Rezultatas? Švarūs ir itin detalūs vaizdai tiesiai iš fotoaparato.

RAW failus fotoaparate galima perdaryti į JPEG nuotraukas pasitelkus įtaisytąją RAW apdorojimo funkciją, o savo nuotraukas galite patobulinti naudodami „Creative Assist“. Procesorius „DIGIC 8“ leidžia koreguoti vaizdą ir sukurti kelias tos pačios nuotraukos versijas, kurių kiekviena atrodys vis kitaip.


< Grįžti į „EOS 90D“ apžvalgą

Jums taip pat gali patikti...