INFORMACIJA APIE GAMINĮ

Greičiausias ir instinktyviausias automatinis fokusavimas pasaulyje.¹

EOS R3 palaiko ryškumą, kad išlaikytumėte fokusavimą. Akimi valdoma AF sistema, pažangus objektų atpažinimas ir pritrenkiantis jautrumas prietemoje užtikrina nepaprastą fotografavimo patirtį.
EOS R3

EOS R3 užprogramuotas taip, kad atpažintų lenktyninius automobilius ir motociklus – viską nuo „Formulės“ automobilių iki GT ir lenktyninių automobilių.

© Vladimir Rys / Canon Ambassador

Automatinio fokusavimo revoliucija: akimi valdoma AF sistema

EOS R3 suteikia visiškai naują ir natūralų fokusavimo būdą: pasirinkite AF tašką arba sekamą objektą tiesiog žiūrėdami į jį. Iki pusės nuspaudus fotoaparato užrakto mygtuką sufokusuojamas pasirinktas AF taškas arba pradedamas nuolatinis pasirinkto objekto sekimas. Tiesiog nėra nieko panašaus.

Dėl akimi valdomos AF sistemos ir fokusavimo sekimo derinio EOS R3 yra nepralenkiamas veiksmo fiksavimo įrankis. Fotografuojate bėgikus? Pasirinkite norimą sekti bėgiką tiesiog pažiūrėję į jį. Paspauskite mygtuką ir EOS R3 seks šį sportininką, atskirdamas jį iš minios. Galima sekti bet ką, įskaitant politikus per spaudos konferencijas, lenktynių trasa lekiančius motociklus ir net danguje skraidančius paukščius.

Akimi valdomą AF sistemą lengva sukalibruoti, o kalibravimo nustatymus galima išsaugoti greitam atkūrimui ir netgi kaitalioti tarp korpusų naudojant atminties kortelę. Vieną fotoaparatą galima užprogramuoti skirtingiems fotografams arba tam pačiam fotografui, nešiojančiam akinius ar kontaktinius lęšius. Žinoma, AF taškus galima pasirinkti fotoaparato daugiafunkciu valdikliu arba mūsų unikaliu išmaniuoju valdikliu.

EOS R3

Pamatykite, kaip veikia akimi valdoma AF sistema, kai fotografas pasirenka antrąjį motociklą akimi, o fotoaparatas sufokusuoja naują objektą.

EOS R3

EOS R3 taip pat atpažįsta akis ir seka akių fokusavimą, kad jos išliktų ryškios.

EOS R3

Fokusavimo sekimas išlaiko krepšinio žaidėjo akis ryškias, kai jis meta kamuolį.

EOS R3

R3 geba sekti motociklininkų šalmus 30 k./sek. kadrų dažniu

Naujos kartos objektų sekimas

Naudodami tą pačią giliojo mokymosi dirbtinio intelekto technologiją, kurią pritaikėme EOS R5 ir R6, perkėlėme EOS R3 AF į naują lygį. Fotoaparatas atpažįsta žmones, gyvūnus, o nuo šiol ir motorines transporto priemones.
Šimtai tūkstančių skirtingų fotografų ir agentūrų nuotraukų buvo naudotos fotoaparatui išmokyti, kaip atrodo tikras pasaulis ir kaip jis juda.

EOS R3

• Žmonės. Fotoaparatas nustato ir sufokusuoja sekamo asmens akis. Jei akių nesimato, sufokusuojamas veidas. Jei nematomas nė vienas iš jų (pavyzdžiui, futbolininkas staiga nusisuka), EOS R3 pirmenybę teikia asmens galvai, o po to jo kūnui. Fotoaparato žmonių sekimo gebėjimai buvo optimizuoti, kad geriau sektų šalmą ar kaukę dėvinčius asmenis – tobulai tinka sporto renginių stebėjimui.

• Gyvūnai. Fotoaparato objektų sekimo technologija atpažįsta šunis, kates ir netgi skraidančius paukščius.

• Transporto priemonės. EOS R3 užprogramuotas taip, kad atpažintų lenktyninius automobilius ir motociklus – viską nuo „Formulės“ automobilių iki GT ir lenktyninių automobilių. Jis netgi gali atskirti uždaros ir atviros kabinos automobilius, fokusuodamas vairuotojo šalmą, kai jis matomas. Taip pat atpažįstami lenktyniniai motociklai ir galima sekti vairuotojo šalmą, išlaikant jų ryškumą.

Objektų sekimas nuo šiol palaikomas visoms AF srities nuostatoms. O dėl EOS R3 iš galo apšviesto keliasluoksnio jutiklio greičio fokusuojama iki 60 kartų per sekundę greičiu naudojant 30 k./sek. spartos elektroninį užraktą – tai patvirtina, kad sukūrėme kol kas geriausią AF sekimą „Canon“ fotoaparate.

Asmens registravimo režimas

Programinės aparatinės įrangos versijoje 1.40 į fotoaparato AF meniu įtraukta pirmenybės registruoti žmones [Register People Priority] funkcija. Fotoaparate iš anksto užregistruojama iki dešimties veidų, kad fotoaparatas galėtų sekti žmogų scenoje pagal fotoaparate nustatytą pirmenybę. Puikiai tinka naujienoms, ištaigingiems renginiams ar vestuvėms, nes fotoaparatas žinos, kurį veidą sufokusuoti pagal fotoaparate užregistruotą pirmenybę, kai scenoje yra keli žmonės. Veidus galima užregistruoti iš tuo metu fiksuojamų vaizdų arba iš kortelėje saugomų vaizdų. Jei reikia, fotoaparate galima pakeisti žmonių pirmenybę.

Register_people_menu

„Dual Pixel CMOS AF II“ pranašumas

Fotoaparato „Dual Pixel CMOS AF II“ technologija paverčia visus 24 mln. pikselių fokusavimo jutikliu, o jie visi kartu sudaro 4779 pasirenkamus skirtingų dydžių AF taškus bei sritis. Juos galima nustatyti visiškai bet kurioje kadro vietoje, kad būtų užtikrinta 100 procentų aprėptis. Net pikseliai, kurie nėra naudojami pasirinktam fokusavimo taškui, vis tiek perduoda informaciją fotoaparato AF sekimo sistemai, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas tikslumas.

EOS R3 esanti „Dual Pixel CMOS AF II“ technologija yra pasaulyje greičiausia ir jautriausia AF sistema (viso kadro jutiklio fotoaparate), gebanti sufokusuoti per mažiau nei 0,03 sek.1 ir esant -7.5EV apšvietimui.2 Šis nustatymas prilygsta tokiai tamsai, kurioje beveik neįmanoma matyti per optinį vaizdo ieškiklį, tačiau EOS R3 EVF dėka fotografuoti tokiomis sąlygomis yra įmanoma.

Iš galo apšviestas jutiklis

Fotoaparato „Dual Pixel CMOS AF II“ technologija paverčia visus 24 mln. pikselių fokusavimo jutikliu.
EOS R3

Ši nuotrauka užfiksuota esant -7,5 EV, tad pademonstruoja, kaip EOS R3 fokusuoja visiškoje tamsoje.

 1. Apskaičiuota remiantis AF greičio bandymų rezultatais pagal CIPA gaires (rezultatai gali skirtis priklausomai nuo fotografavimo sąlygų ir naudotų objektyvų). Remiasi vidinio matavimo metodu. Bandymo sąlygos: • Šviesumas atstumo matavimo metu: EV12 (įprasta temperatūra, ISO 100) • Fotografavimo režimas: M • Naudojamas objektyvas: „RF24-105mm F4-7.1 IS STM“, fotografuojant naudojamas rankinio užrakto mygtukas • AF režimas: vieno kadro AF (centrinis) • AF veikimas: vieno kadro AF
 2. Fotografuojant su f/1.2 objektyvu, centriniu AF tašku, vieno kadro AF, 23 °C/73 °F temperatūroje, ISO100. Išskyrus RF objektyvus su„Defocus Smoothing“ danga

Susiję straipsniai

 • PRO Article

  STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • PRO Article

  STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • PRO Article

  STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • PRO Article

  STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Užsisakykite dabar

  Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.