INFORMACIJA APIE GAMINĮ

Suprojektuota ir pagaminta profesionalams

Nuo dulkių audros iki liūties – EOS R3 sukurtas taip, kad atlaikytų griežčiausius profesionalaus naudojimo reikalavimus
EOS R3

Nuo dulkių audros iki liūties – EOS R3 sukurtas taip, kad atlaikytų griežčiausius profesionalaus naudojimo reikalavimus. Nors jis sukurtas laikantis aukščiausių standartų kaip ir mūsų pripažinti EOS-1D X serijos fotoaparatai, EOS R3 magnio lydinio korpusas yra patogesnis nešiotis – mažesnis, lengvesnis ir puiki darbo priemonė keliaujant.

Guminiai sandarikliai apsaugo fotoaparatą nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite drąsiai fotografuoti, net jei sąlygos pasunkėja.

Nors jis sukurtas laikantis aukščiausių standartų kaip ir mūsų pripažinti EOS-1D X serijos fotoaparatai, EOS R3 magnio lydinio korpusas yra patogesnis nešiotis – mažesnis, lengvesnis ir puiki darbo priemonė keliaujant.

Guminiai sandarikliai apsaugo fotoaparatą nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite drąsiai fotografuoti, net jei sąlygos pasunkėja.

Nuo dulkių audros iki liūties – EOS R3 sukurtas taip, kad atlaikytų griežčiausius profesionalaus naudojimo reikalavimus.

Aukščiausio lygio vaizdo stabilizavimas

EOS R3 korpuse integruotas penkių ašių vaizdo stabilizatorius, skirtas naudoti tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Jis veikia kartu su optiniu IS, kurį turi dauguma RF objektyvų, užtikrinančiu įspūdingą aštuonių padalų apsaugą nuo fotoaparato drebėjimo. Taip galima kūrybingai išnaudoti ilgą išlaikymą net laikant fotoaparatą rankose, kad galėtumėte naujai perteikti judėjimą savo nuotraukose.

Galima kompensuoti daugiau vibracijų nei su kitomis IS sistemomis, taip gaunamas dar aiškesnis ryškumas.

EOS R3

Filmuojant fotoaparato korpuse integruotą vaizdo stabilizatorių ir objektyvo optinę IS sistemą gali dar labiau sustiprinti trečioji sistema – „Movie Digital IS“. Naudojant visas šias sistemas nufilmuojamas labai sklandus vaizdas, kuris atrodo tarsi nufilmuotas naudojant kardaninę pakabą arba judamą platformą.

EOS R3

Kol kas geriausias mūsų vaizdo ieškiklis?

Su greitai įsijungiančiu EOS R3 ir jo 5,76 mln. taškų elektroniniu vaizdo ieškikliu galite fotografuoti vos tik prisidėję prie akies. Kurdami šį visiškai naują EVF, siekėme fotografams suteikti optiniam vaizdo ieškikliui prilygstantį jautrumą ir aiškumą, sujungtą su beveidrodinio fotoaparato privalumu – vaizdo peržiūra.

EOS R3

Naudojome didelės raiškos UXGA ekraną su 120 k./sek. atnaujinimo sparta, kad užtikrintume įspūdingus tikroviško vaizdo rezultatus. Dėl nepakartojamo EOS R3 iš galo apšviesto keliasluoksnio jutiklio greičio fotografuojant vaizdo ieškiklis visiškai nevėluoja ir neužtemsta.

EOS R3 naudoja naujus keičiamus okuliarus, kurie apsaugo nuo atsitiktinės šviesos patekimo į vaizdo ieškiklį. Prie fotoaparato pridedamas standartinis ER-h okuliaras. Taip pat galima įsigyti didesnį ER-hE okuliarą, kuris rekomenduojamas akinius nešiojantiems fotografams, norintiems naudoti akimi valdomą AF sistemą.

EOS R3

Optinio vaizdo ieškiklio pagalba įjungta

Optinio vaizdo ieškiklio pagalba išjungta

Gaunate tai, ką matote

Kadangi fotoaparato vaizdo ieškiklis yra jūsų langas į pasaulį, jis privalo jus informuoti neblaškydamas dėmesio, todėl EOS R3 EVF galima visiškai pritaikyti. Pasirinkus ekrano simuliacijos režimą, galima matyti fiksuojamo vaizdo ryškumą naudojant pasirinktus nustatymus, o gylį, baltos spalvos balansą ir kitus nustatymus galima peržiūrėti realiu laiku be delsos.

Ilgai fotografuodami arba fiksuodami RAW failus, kuriuos apdorosite vėliau, išbandykite EOS R3 optinio vaizdo ieškiklio simuliaciją. Ji išjungia nuotraukų stilių, baltos spalvos balanso bei kt. peržiūrą ir naudodama „Canon“ HDR technologiją rodo natūraliai atrodantį, į DSLR panašų ekraną.

Kai fotografuojate iš alternatyvių kampų, jums pagelbės fotoaparato 3,2 col. keičiamo kampo jutiklinis ekranas. 4,15 mln. taškų ekranas yra didžiausios raiškos ekranas, kuris kada nors buvo integruotas į beveidrodinį fotoaparatą, ir jis yra labai aiškus, net kai lauke šviečia ryški šviesa.

Atlenkite jį nuo fotoaparato korpuso ir jis pasisuks 270˚ kampu, todėl galėsite lengvai fotografuoti aukštu arba žemu kampu.

EOS R3

Tinka jūsų turimai sistemai


EOS R3 galite patogiai naudoti kartu su savo turimu SLR komplektu. Kaip ir su visais EOS R serijos fotoaparatais, EF objektyvai veikia taip, kaip ir turėtų, dėl trijų aukštos kokybės apsodo adapterių. EOS R3 maitina didelės talpos LP-E19 baterija – ta pati, kurią galite rasti EOS-1DX serijos fotoaparatuose. Kadangi galimas įkrovimas per USB, ją galima įkrauti neišėmus iš fotoaparato. Jei reikia fotografuoti ilgiau, fotoaparatui taip pat galima naudoti išorinę bateriją, prijungiamą prie USB prievado.

EOS R3 yra trijų tobulinimo dešimtmečių rezultatas, kurį pasiekti padėjo profesionalių fotografų reikalavimai. Mėgaukitės neprilygstama ergonomika naudodami pažįstamą intuityvią sąsają ir intuityvius valdiklius.

EOS R3
EOS R3

Tinkinami valdikliai

Nesvarbu, ar fotografuojate horizontaliai, ar vertikaliai, EOS R3 valdikliai visuomet yra po jūsų pirštais ir nykščiais. Suėmus integruotą vertikaliam fotografavimui skirtą rankeną, lengva laikyti fotoaparatą, o daugiafunkcis valdiklis ir išmanusis valdiklis yra instinktyviai pasiekiami jūsų nykščiu.

Naudodami tris pritaikomus fotoaparato ratukus ir objektyvo valdymo žiedą ant daugelio RF apsodo objektyvų galite lengvai koreguoti išlaikymo trukmę, diafragmą, ISO ir ekspozicijos kompensavimą neatitraukdami vaizdo ieškiklio nuo akies.

R3 yra daugiau tinkinamų mygtukų nei kada nors anksčiau, įskaitant galimybę naudoti vaizdo įrašymo režimo pasirinkimo mygtuką, kad būtų suaktyvintas visiškai tylus fotografavimo režimas. Tuo ypač džiaugsis fotografai, kuriems reikia visiškos tylos ir diskretumo.

Pagalbinė panoraminio fotografavimo funkcija „Panning Assist“

Pagalbinė panoraminio fotografavimo funkcija [Panning Assist], kai panoraminiams kadrams naudojamas suderinamas objektyvas su optiniu vaizdo stabilizatoriumi, išlaikymo metu taiko vaizdo stabilizavimą ir objekto suliejimo korekciją, taip sukuriant stulbinamus panoraminius kadrus ir išlaikant pagrindinio objekto detalių ryškumą. Pagalbinis panoraminio fotografavimo režimas suteikia galimybę fotografuojant panoraminį vaizdą naudoti 1–2 padalomis ilgesnį išlaikymą. Arba padeda sėkmingai užfiksuoti panoraminius vaizdus naudojant didesnį užrakto greitį.

Panning Assist


Du kortelių lizdai leidžia vaizdo failus įrašyti į SD korteles (palaikančias UHS-II standartą) arba itin sparčią naujos kartos „CFexpress“ laikmeną. Atminties kortelėse taip pat galima saugoti fotoaparato nustatymus – nuo tinklo konfigūracijų iki akimi valdomos AF sistemos kalibravimo ir netgi programinės aparatinės įrangos naujinimų.
Nuo šiol labai lengva nustatyti kelis fotoaparatus.

EOS R3

Fokusavimo sluoksniavimas aparate

Jei lauko gylis nedidelis, EOS R3 fokusavimo komponavimo režimu sukuriami puikūs ryškūs nuo priekinės iki galinės pusės vaizdai – puikiai tinka „makro“ vaizdams arba fotografuojant kraštovaizdžius.

Fotoaparatu daroma daug kadrų, automatiškai keičiant fokusavimą iš artimo į tolimą. Tada jie aparate sujungiami į vieną, daug didesnio gylio vaizdą, o objektas visame kadre išlieka ryškus. Tai puikus būdas išplėsti įprastas objektyvo galimybes ir sukurti neįtikėtinai aiškius vaizdus.

Ne tik sukuriamas galutinis vaizdas aparate, bet ir išsaugomi sudedamieji kadrai, todėl sluoksniuojamo fokusavimo vaizdus galima kurti ir atliekant baigiamąjį apdorojimą.

Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Užsisakykite dabar

  Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.