INFORMACIJA APIE GAMINĮ

Judesio valdymo meistriškumas 30 k./sek.

Svarbi EOS R3 dalis yra iš galo apšviestas keliasluoksnis jutiklis – sukurtas „Canon“. Jis yra greitesnis ir jautresnis nei ankstesni jutikliai, o tai reiškia geresnį veikimą, kai fotografuojate sudėtingomis sąlygomis.
EOS R3

Naujojo jutiklio grandinė yra jo gale, o ne priekyje, todėl jis gali surinkti daugiau šviesos, taip sumažindamas triukšmą. Du grandinės sluoksniai yra vienas ant kito, tokiu būdu transformuojamas greitis, kuriuo jutiklis gali siųsti vaizdo duomenis į DIGIC X procesorių. Šis greitis ne tik užtikrina 30 k./sek. nepertraukiamą fotografavimą (su nepertraukiamu AF ir AE), bet ir leidžia fotoaparatui tikrinti fokusavimą 60 kartų per sekundę. Neužtemstantis elektroninis vaizdo ieškiklis dirba 120 k./sek. sparta, kad užtikrintų nepaprastai tikrovišką patirtį, net fotografuojant greitai judančius objektus.

Jutiklio specifikacijos optimizuotos taip, kad būtų garantuota tobula raiškos, darbo prietemoje ir perduodamo failo dydžio pusiausvyra, ir jos atitinka profesionalių naujienų ir sporto fotografų reikalavimus. „Digital Lens Optimizer“ maksimaliai padidina detalių, fiksuojamų objektyvo ir jutiklio, kiekį, ir užtikrina lūkesčius pranokstančią vaizdo kokybę.

EOS R3

Fotografuota 1/64 000 sek., kad būtųužfiksuotas baliono sprogimas.

EOS R3
EOS R3

Neužtemstantis elektroninis vaizdo ieškiklis dirba 120 k./sek. sparta, kad užtikrintų nepaprastai tikrovišką patirtį, net fotografuojant greitai judančius objektus.

EOS R3

Moderniausias elektroninis užraktas

Įspūdingas EOS R3 jutiklio greitis pakeis jūsų mąstymą apie elektroninius užraktus. Iki šiol nevienalaikio užrakto efektai iškraipė greitai judančių objektų vaizdą, todėl fotografams neliko nieko kito kaip pereiti prie mechaninio užrakto režimo. Tačiau su EOS R3 viskas yra kitaip.

 • Nevienalaikio užrakto iškraipymai

  Nevienalaikio užrakto efektas iškraipo golfo lazdos kotą: jis atrodo šiek tiek išlenktas.

 • Mažesnis iškraipymas

  EOS R3 esantis užraktas žymiai sumažina šį iškraipymą.

 • Kadangi jutiklis gali greitai pateikti aiškius vaizdo duomenis, nevienalaikio užrakto efektai yra visiškai pašalinami. Nuo šiol fotografai gali naudoti elektroninį užraktą, kad sustabdytų veiksmą neįtikėtinu greičiu iki 1/64 000 sek. ir tai atliktų visiškai tyliai. Be to, naudojant „Canon Speedlite“ blykstes arba trečiųjų šalių blykstes bei elektroninį užraktą galima sinchronizuoti blyksnius iki 1/180 sek. greičiu.

  EOS R3 elektroninis užraktas veikia taip tyliai, kaip tikėtumėtės – išskyrus šį kartą jis gali fotografuoti 30 kadrų per sekundę greičiu naudojant visišką AE ir AF sekimą bei bet kurį RF objektyvą. Taip pat galima įsijungti pritaikomą nepertraukiamo greito fotografavimo serijomis režimą, kuriuo galima nustatyti iki 195 k./s kadrų spartą, norint fotografuoti iki 50 kadrų serijomis1. Tampa matomos sudėtingos greitai judančių objektų judesio detalės, kurios paprastai nematomos įprastoje laiko skalėje.

  Greitas atsakas yra būtina bet kurio naujienų fotografo sąlyga, nesvarbu, ar jį lemia trumpesnė įjungimo trukmė, ar 0,02 sek. mažesnė užrakto delsa. Kaip ir tikėtumėtės iš „Canon“, fotografuoti 30 k./sek. greičiu galima pasirinkus visus fotografavimo režimus, įskaitant 14 bitų RAW.

  EOS R3

  Prietema? Jokių problemų

  Dėl ISO jautrumo diapazono – ISO 100–102 400 (išplečiamas iki ISO 50–204 800) – EOS R3 gali susidoroti su praktiškai bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Naujasis iš galo apšviestas jutiklis užtikrina neregėtą dinaminį diapazoną ir mažesnį skaitmeninį triukšmą. Nepamirštant EOS R3 gebėjimo fokusuoti, kai yra labai mažai šviesos, šis fotoaparatas yra tikras fotografavimo prietemoje karalius.

  Mirgėjimo aptikimas su elektroniniu užraktu

  „Canon“ jutiklio technologijos patobulinimai reiškia, kad EOS R3 yra pirmasis beveidrodinis EOS fotoaparatas, aptinkantis mirgėjimą, kai naudojamas elektroninis užraktas. Aukšto dažnio mirgėjimo aptikimas gali panaikinti nevienodos spalvos perėjimus, kai fotografuojama šviesos diodų apšviestoje aplinkoje, taip fotografuojant sudėtingomis sąlygomis bus gauta daugiau tinkamų naudoti nuotraukų.

  Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Užsisakykite dabar

  Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.
  1. AE ir AF sekimo funkcija neveikia fotografuojant greitos serijos režimu. Galima nustatyti daugiausiai iki 50 užfiksuojamų kadrų